J1 League - Japan
subota, 15.04.2023
07:00
07:00

Kawasaki F.

Nagoya
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kawasaki |
| Gosti: | Nagoya |
| Udaljenost: | 257.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Todoroki |
| Kapacitet: | 25 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 07:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.20 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 20% | 32% | 48% | 1.53 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 57% | 43% | 41% | 59% | 18% | 82% |
Poslednji 12 susret
| 2022-09-14 | Nagoya | 1 - 1 | Kawasaki F. |
| 2022-03-12 | Kawasaki F. | 1 - 0 | Nagoya |
| 2021-05-04 | Kawasaki F. | 3 - 2 | Nagoya |
| 2021-04-29 | Nagoya | 0 - 4 | Kawasaki F. |
| 2020-10-18 | Kawasaki F. | 3 - 0 | Nagoya |
| 2020-08-23 | Nagoya | 1 - 0 | Kawasaki F. |
| 2020-08-12 | Nagoya | 2 - 2 | Kawasaki F. |
| 2019-09-08 | Nagoya | 2 - 2 | Kawasaki F. |
| 2019-09-04 | Kawasaki F. | 2 - 0 | Nagoya |
| 2019-08-10 | Nagoya | 3 - 0 | Kawasaki F. |
| 2019-05-17 | Kawasaki F. | 1 - 1 | Nagoya |
| 2018-09-22 | Kawasaki F. | 3 - 1 | Nagoya |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Kawasaki F. poslednji 12 mečevi
| 2023-04-09 | G-Osaka | 2 - 0 | Kawasaki F. |
| 2023-04-05 | Kawasaki F. | 0 - 0 | Urawa |
| 2023-04-01 | Sapporo | 3 - 4 | Kawasaki F. |
| 2023-03-26 | Kawasaki F. | 0 - 0 | Shonan |
| 2023-03-18 | Kawasaki F. | 0 - 0 | C-Osaka |
| 2023-03-11 | Albirex Niigata | 1 - 0 | Kawasaki F. |
| 2023-03-08 | Shimizu | 3 - 2 | Kawasaki F. |
| 2023-03-04 | Kawasaki F. | 1 - 1 | Shonan |
| 2023-02-25 | Kashima | 1 - 2 | Kawasaki F. |
| 2023-02-17 | Kawasaki F. | 1 - 2 | Yokohama M. |
| 2022-11-15 | Sapporo | 3 - 3 | Kawasaki F. |
| 2022-11-12 | BG Pathum Utd | 1 - 3 | Kawasaki F. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Nagoya poslednji 12 mečevi
| 2023-04-09 | Nagoya | 0 - 0 | Urawa |
| 2023-04-05 | Nagoya | 3 - 2 | Yokohama |
| 2023-04-01 | Albirex Niigata | 1 - 3 | Nagoya |
| 2023-03-26 | Hiroshima | 1 - 2 | Nagoya |
| 2023-03-18 | Nagoya | 0 - 0 | Tokyo |
| 2023-03-12 | Kashiwa | 0 - 3 | Nagoya |
| 2023-03-08 | Kobe | 0 - 2 | Nagoya |
| 2023-03-04 | Sagan Tosu | 1 - 0 | Nagoya |
| 2023-02-25 | Nagoya | 1 - 0 | Kyoto |
| 2023-02-18 | Yokohama | 0 - 1 | Nagoya |
| 2022-11-25 | Nagoya | 0 - 0 | AS Roma |
| 2022-11-05 | C-Osaka | 0 - 1 | Nagoya |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
| 67% | 25% | 8% | 42% | 33% | 17% |
Tabela J1 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Nagoya | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Avispa Fukuoka | 7 | +3 | 14 |
| 3 | Hiroshima | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Yokohama M. | 7 | +6 | 13 |
| 6 | Urawa | 7 | +2 | 13 |
| 7 | Shonan | 7 | +4 | 9 |
| 8 | Tokyo | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Sapporo | 7 | 0 | 9 |
| 10 | Kyoto | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Albirex Niigata | 7 | -1 | 9 |
| 12 | C-Osaka | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Kawasaki F. | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Kashima | 7 | 0 | 7 |
| 15 | Sagan Tosu | 7 | -5 | 7 |
| 16 | G-Osaka | 7 | -6 | 6 |
| 17 | Kashiwa | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Yokohama | 7 | -13 | 2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Kawasaki F. | |
| Nagoya | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Kawasaki F. | Nagoya |
|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | ||
| 2 | Nagoya | - | |
| 3 | Avispa Fukuoka | ||
| 3 | Hiroshima | ||
| 5 | Yokohama M. | 1 - 2 | |
| 6 | Urawa | ||
| 7 | Shonan | 1 - 1 | |
| 8 | Tokyo | ||
| 9 | Sapporo | ||
| 10 | Kyoto | ||
| 11 | Albirex Niigata | 1 - 3 | |
| 12 | C-Osaka | 0 - 0 | |
| 13 | Kawasaki F. | - | |
| 14 | Kashima | ||
| 15 | Sagan Tosu | 1 - 0 | |
| 16 | G-Osaka | ||
| 17 | Kashiwa | 0 - 3 | |
| 18 | Yokohama | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Kawasaki F. | Nagoya | |
| Pozicija | 13 | 2 |
| Bodovi | 8 | 14 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 16 | 2 |
| Bodovi | 2 | 9 |
Forma u ligi
| Kawasaki F. | Nagoya | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
2 3 |
4
2 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
2 1 |
3
0 1 |
Golovi u ligi
| Kawasaki F. | Nagoya | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
10 |
8
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
3 |
7
2 |
Ukupna statistika za J1 League
| Meč (63) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (161) | |
| Golovi po meču | 2.56 |
| Golovi u domu po meču | 1.32 |
| Golovi u gostima po meču | 1.24 |
| Domaći tim je postigao gol u | 78% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 65% |
| Oba Tima Pogađaju | 52% |
| Više 1.5 | 71% |
| Više 2.5 | 52% |
| Više 3.5 | 27% |
Kawasaki F. sledeći 6 mečevi
| 2023-04-19 | Kawasaki F. | - | Shimizu |
| 2023-04-23 | Kawasaki F. | - | Urawa |
| 2023-04-29 | Avispa Fukuoka | - | Kawasaki F. |
| 2023-05-03 | Kyoto | - | Kawasaki F. |
| 2023-05-07 | Kawasaki F. | - | Sagan Tosu |
| 2023-05-12 | Tokyo | - | Kawasaki F. |
Nagoya sledeći 6 mečevi
| 2023-04-19 | Yokohama | - | Nagoya |
| 2023-04-23 | Nagoya | - | Shonan |
| 2023-04-29 | Yokohama M. | - | Nagoya |
| 2023-05-03 | Nagoya | - | Kobe |
| 2023-05-06 | Nagoya | - | G-Osaka |
| 2023-05-14 | Kashima | - | Nagoya |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.40 | 3.20 | 3.10 |
| Verovatnoća | 20% | 32% | 48% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.53 |
| Verovatnoća | 29% | 71% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Manje 2.5 @ 1.67 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.00 | 1.22 | |
| Verovatnoća | 18% | 82% | |
| Manje 3.5 @ 1.22 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Ne @ 1.95 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-15 04:03. Moguće su trenutne promene!