Premijer liga - Kenija
sreda, 29.03.2023
13:00
13:00

Kakamega Homeboyz

Kenya CB
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Kakamega |
| Gosti: | Nairobi |
| Udaljenost: | 287.9 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 13:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.45 | 2.85 | 2.19 | X2 | 1.60 | 1.26 | |||
| 29% | 26% | 45% | 1.26 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.49 | 2.49 | 1.51 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 51% | 49% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Poslednji 6 susret
| 2022-11-27 | Kenya CB | 0 - 1 | Kakamega Homeboyz |
| 2022-05-15 | Kakamega Homeboyz | 2 - 1 | Kenya CB |
| 2022-01-16 | Kenya CB | 2 - 3 | Kakamega Homeboyz |
| 2021-06-26 | Kakamega Homeboyz | 0 - 0 | Kenya CB |
| 2020-12-13 | Kenya CB | 2 - 0 | Kakamega Homeboyz |
| 2019-09-29 | Kenya CB | 2 - 1 | Kakamega Homeboyz |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Kakamega Homeboyz poslednji 12 mečevi
| 2023-03-16 | Sofapaka | 3 - 1 | Kakamega Homeboyz |
| 2023-03-12 | Kakamega Homeboyz | 0 - 1 | Kenya Police |
| 2023-03-08 | Ulinzi Stars | 1 - 0 | Kakamega Homeboyz |
| 2023-02-25 | Kakamega Homeboyz | 1 - 0 | Vihiga Bullets |
| 2023-02-18 | Kakamega Homeboyz | 0 - 0 | Nairobi City |
| 2023-02-08 | Bandari | 1 - 0 | Kakamega Homeboyz |
| 2023-02-04 | Kakamega Homeboyz | 0 - 1 | Posta Rangers |
| 2023-01-28 | Mathare United | 1 - 5 | Kakamega Homeboyz |
| 2023-01-25 | Kakamega Homeboyz | 1 - 1 | Sofapaka |
| 2023-01-22 | Muhoroni Youth | 0 - 1 | Kakamega Homeboyz |
| 2023-01-19 | Bidco United | 1 - 1 | Kakamega Homeboyz |
| 2023-01-14 | Kakamega Homeboyz | 0 - 1 | Gor Mahia |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 4 | 2 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 33% | 17% | 17% |
Kenya CB poslednji 12 mečevi
| 2023-03-17 | Kenya CB | 0 - 0 | Gor Mahia |
| 2023-03-12 | Kariobangi Sharks | 2 - 1 | Kenya CB |
| 2023-03-08 | Kenya CB | 1 - 0 | Talanta |
| 2023-02-26 | Kenya CB | 0 - 1 | Leopards |
| 2023-02-19 | Vihiga Bullets | 0 - 3 | Kenya CB |
| 2023-02-08 | Sofapaka | 0 - 1 | Kenya CB |
| 2023-02-04 | Kenya CB | 2 - 1 | Mathare United |
| 2023-01-28 | Muhoroni Youth | 1 - 1 | Kenya CB |
| 2023-01-25 | Kenya CB | 1 - 1 | Posta Rangers |
| 2023-01-22 | Kenya CB | 0 - 0 | Ulinzi Stars |
| 2023-01-18 | Nairobi City | 0 - 1 | Kenya CB |
| 2023-01-15 | Kenya CB | 2 - 1 | Kariobangi Sharks |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 4 | 0 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 33% | 0% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gor Mahia | 20 | +17 | 42 |
| 2 | Nzoia Sugar | 21 | +10 | 38 |
| 3 | Kenya CB | 20 | +8 | 37 |
| 4 | Tusker | 19 | +7 | 36 |
| 5 | Kenya Police | 19 | +17 | 35 |
| 6 | Leopards | 20 | +10 | 32 |
| 7 | Ulinzi Stars | 21 | +6 | 32 |
| 8 | Bandari | 19 | +2 | 30 |
| 9 | Kariobangi Sharks | 20 | +7 | 29 |
| 10 | Kakamega Homeboyz | 20 | +2 | 25 |
| 11 | Sofapaka | 20 | +2 | 25 |
| 12 | Posta Rangers | 20 | -5 | 25 |
| 13 | Bidco United | 20 | +1 | 23 |
| 14 | Talanta | 20 | -12 | 21 |
| 15 | Mathare United | 19 | -16 | 19 |
| 16 | Nairobi City | 20 | -12 | 17 |
| 17 | Muhoroni Youth | 19 | -21 | 11 |
| 18 | Vihiga Bullets | 19 | -23 | 5 |
Hronologija mečeva u ligi
| Kakamega Homeboyz | |
| Kenya CB | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Kakamega Homeboyz | Kenya CB |
|---|---|---|---|
| 1 | Gor Mahia | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 2 | Nzoia Sugar | ||
| 3 | Kenya CB | - | |
| 4 | Tusker | 1 - 2 | |
| 5 | Kenya Police | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Leopards | ||
| 7 | Ulinzi Stars | 1 - 1 | |
| 8 | Bandari | 0 - 1 | |
| 9 | Kariobangi Sharks | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Kakamega Homeboyz | - | |
| 11 | Sofapaka | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Posta Rangers | 0 - 1 | |
| 13 | Bidco United | 1 - 2 | |
| 14 | Talanta | 4 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Mathare United | ||
| 16 | Nairobi City | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Muhoroni Youth | 1 - 1 | |
| 18 | Vihiga Bullets | 1 - 0 | 0 - 3 |
Pozicija u ligi
| Kakamega Homeboyz | Kenya CB | |
| Pozicija | 10 | 3 |
| Bodovi | 25 | 37 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 12 | 1 |
| Bodovi | 10 | 25 |
Forma u ligi
| Kakamega Homeboyz | Kenya CB | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
7 7 |
11
4 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
4 4 |
8
1 1 |
Golovi u ligi
| Kakamega Homeboyz | Kenya CB | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
18 |
22
14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
10 |
14
5 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (178) | |
| Pobeda u domu | 35% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 37% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (383) | |
| Golovi po meču | 2.15 |
| Golovi u domu po meču | 1.02 |
| Golovi u gostima po meču | 1.13 |
| Domaći tim je postigao gol u | 66% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 46% |
| Više 1.5 | 59% |
| Više 2.5 | 39% |
| Više 3.5 | 17% |
Kakamega Homeboyz sledeći 6 mečevi
| 2023-04-02 | Kakamega Homeboyz | - | Gor Mahia |
| 2023-04-05 | Posta Rangers | - | Kakamega Homeboyz |
| 2023-04-09 | Kakamega Homeboyz | - | Bandari |
| 2023-04-12 | Kariobangi Sharks | - | Kakamega Homeboyz |
| 2023-04-16 | Kakamega Homeboyz | - | Leopards |
| 2023-04-23 | Vihiga Bullets | - | Kakamega Homeboyz |
Kenya CB sledeći 6 mečevi
| 2023-04-02 | Kenya CB | - | Bidco United |
| 2023-04-05 | Kenya CB | - | Nairobi City |
| 2023-04-09 | Ulinzi Stars | - | Kenya CB |
| 2023-04-13 | Kenya CB | - | Vihiga Bullets |
| 2023-04-16 | Kenya CB | - | Muhoroni Youth |
| 2023-04-23 | Leopards | - | Kenya CB |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.45 | 2.85 | 2.19 |
| Verovatnoća | 29% | 26% | 45% |
| X2 @ 1.26 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.60 | 1.26 |
| Verovatnoća | 39% | 61% |
| X2 @ 1.26 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.47 | 2.49 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Više 1.5 @ 1.47 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.49 | 1.51 | |
| Verovatnoća | 33% | 67% | |
| Manje 2.5 @ 1.51 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.50 | 1.16 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.16 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 1.72 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.72 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-29 12:02. Moguće su trenutne promene!