Prva Liga - Crna Gora
petak, 23.10.2026
17:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Plav |
| Gosti: |
Petrovac |
| Udaljenost: |
92.9 km |
| Početni čas |
| Sat: |
17:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.10 |
2.30 |
1X |
|
|
|
1.53 |
1.39 |
| 23% |
60% |
17% |
1.53 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.90 |
|
|
|
2.10 |
1.63 |
|
|
|
3.90 |
1.22 |
| 61% |
39% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
23% |
77% |
Poslednji 12 susret
|
2026-08-16 |
OFK Petrovac
|
3 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2026-04-12 |
Jezero Plav
|
1 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-02-21 |
OFK Petrovac
|
2 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2025-10-05 |
Jezero Plav
|
1 - 3 |
OFK Petrovac
|
|
2025-08-10 |
OFK Petrovac
|
1 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2025-04-26 |
Jezero Plav
|
1 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2025-03-02 |
OFK Petrovac
|
2 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2024-10-23 |
Jezero Plav
|
0 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2024-08-21 |
OFK Petrovac
|
1 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2024-04-27 |
OFK Petrovac
|
2 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2024-03-03 |
Jezero Plav
|
0 - 2 |
OFK Petrovac
|
|
2023-10-28 |
OFK Petrovac
|
0 - 0 |
Jezero Plav
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
5 |
7 |
|
10 |
5 |
1 |
| 0% |
42% |
58% |
|
83% |
42% |
8% |
Jezero Plav poslednji 12 mečevi
|
2026-10-18 |
Mladost DG
|
0 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2026-10-13 |
Lovcen Cetinje
|
1 - 5 |
Jezero Plav
|
|
2026-10-08 |
Mornar Bar
|
3 - 3 |
Jezero Plav
|
|
2026-09-20 |
Otrant-Olympic
|
4 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2026-09-15 |
Jezero Plav
|
1 - 1 |
Bokelj Kotor
|
|
2026-09-10 |
Buducnost
|
3 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2026-09-05 |
Jezero Plav
|
5 - 2 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-08-30 |
Decic
|
2 - 1 |
Jezero Plav
|
|
2026-08-22 |
Jezero Plav
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-08-16 |
OFK Petrovac
|
3 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2026-08-09 |
Jezero Plav
|
1 - 0 |
Mladost DG
|
|
2026-08-02 |
Jezero Plav
|
0 - 0 |
Mornar Bar
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
7 |
4 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
58% |
33% |
OFK Petrovac poslednji 12 mečevi
|
2026-10-19 |
OFK Petrovac
|
2 - 3 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-10-15 |
OFK Petrovac
|
2 - 0 |
Kom Podgorica
|
|
2026-09-28 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Mladost DG
|
|
2026-09-18 |
Buducnost
|
4 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-09-14 |
OFK Petrovac
|
1 - 2 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-09-09 |
Decic
|
1 - 1 |
OFK Petrovac
|
|
2026-09-04 |
OFK Petrovac
|
0 - 0 |
Sutjeska
|
|
2026-08-29 |
OFK Petrovac
|
1 - 1 |
Mornar Bar
|
|
2026-08-22 |
Mladost DG
|
0 - 0 |
OFK Petrovac
|
|
2026-08-16 |
OFK Petrovac
|
3 - 0 |
Jezero Plav
|
|
2026-08-09 |
Otrant-Olympic
|
0 - 0 |
OFK Petrovac
|
|
2026-08-01 |
OFK Petrovac
|
0 - 1 |
Bokelj Kotor
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
7 |
4 |
2 |
| 17% |
42% |
42% |
|
58% |
33% |
17% |
Tabela Prva Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Otrant-Olympic |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
20 |
| 2 |
Mornar Bar |
12 |
5 |
5 |
2 |
18 |
12 |
+6 |
20 |
| 3 |
Buducnost |
12 |
5 |
4 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
19 |
| 4 |
Sutjeska |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
7 |
+8 |
18 |
| 5 |
Decic |
10 |
4 |
3 |
3 |
10 |
8 |
+2 |
15 |
| 6 |
Bokelj Kotor |
10 |
4 |
3 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
15 |
| 7 |
Mladost DG |
12 |
3 |
3 |
6 |
11 |
21 |
-10 |
12 |
| 8 |
Jezero Plav |
11 |
2 |
5 |
4 |
12 |
18 |
-6 |
11 |
| 9 |
OFK Petrovac |
10 |
1 |
5 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
8 |
| 10 |
Arsenal Tivat |
11 |
1 |
5 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
8 |
Hronologija mečeva u ligi
| Jezero Plav |
|
| OFK Petrovac |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Jezero Plav |
OFK Petrovac |
| 1 |
Otrant-Olympic |
|
0 - 0 |
| 2 |
Mornar Bar |
0 - 0 |
|
| 3 |
Buducnost |
|
4 - 1 |
| 4 |
Sutjeska |
0 - 0 |
|
| 5 |
Decic |
|
1 - 1 |
| 6 |
Bokelj Kotor |
1 - 1 |
|
| 7 |
Mladost DG |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Jezero Plav |
- |
|
| 9 |
OFK Petrovac |
|
- |
| 10 |
Arsenal Tivat |
5 - 2 |
|
Statistika timova
| |
Jezero Plav |
OFK Petrovac |
| Pobeda |
2 |
1 |
| Nerešeno |
5 |
5 |
| Gubici |
4 |
4 |
| Dati golovi |
12 |
9 |
| Primljeni golovi |
18 |
12 |
| Prosek dati golovi |
1.09 |
0.90 |
| Prosek primljeni golovi |
1.64 |
1.20 |
| Meč dati golovi |
55% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
64% |
60% |
| Oba Tima Pogađaju |
45% |
50% |
| Više 1.5 |
64% |
60% |
| Više 2.5 |
55% |
40% |
| Više 3.5 |
27% |
20% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
0 |
| Nerešeno |
3 |
3 |
| Gubici |
0 |
1 |
| Dati golovi |
7 |
2 |
| Primljeni golovi |
3 |
5 |
| Prosek dati golovi |
1.40 |
0.50 |
| Prosek primljeni golovi |
0.60 |
1.25 |
| Meč dati golovi |
60% |
50% |
| Meč primljeni golovi |
40% |
50% |
| Oba Tima Pogađaju |
40% |
50% |
| Više 1.5 |
40% |
50% |
| Više 2.5 |
20% |
25% |
| Više 3.5 |
20% |
25% |
Ukupna statistika za Prva Liga
| Meč (55) |
| Pobeda u domu |
38% |
| Nerešeno |
35% |
| Pobeda u gostima |
27% |
| Mečevi odigrani |
31% |
| Golovi (127) |
| Golovi po meču |
2.31 |
| Golovi u domu po meču |
1.36 |
| Golovi u gostima po meču |
0.95 |
| Domaći tim je postigao gol u |
62% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
56% |
| Oba Tima Pogađaju |
40% |
| Više 1.5 |
62% |
| Više 2.5 |
42% |
| Više 3.5 |
22% |
Jezero Plav sledeći 6 mečevi
|
2026-10-29 |
Sutjeska
|
- |
Jezero Plav
|
|
2026-11-03 |
Jezero Plav
|
- |
Decic
|
|
2026-10-24 |
Jezero Plav
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-11-07 |
Arsenal Tivat
|
- |
Jezero Plav
|
|
2026-11-21 |
Jezero Plav
|
- |
Buducnost
|
|
2026-11-29 |
Bokelj Kotor
|
- |
Jezero Plav
|
OFK Petrovac sledeći 6 mečevi
|
2026-10-28 |
OFK Petrovac
|
- |
Mladost DG
|
|
2026-11-01 |
Mornar Bar
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-10-24 |
Jezero Plav
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-11-07 |
Sutjeska
|
- |
OFK Petrovac
|
|
2026-11-21 |
OFK Petrovac
|
- |
Decic
|
|
2026-11-29 |
Arsenal Tivat
|
- |
OFK Petrovac
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.75 |
3.10 |
2.30 |
| Verovatnoća |
23% |
60% |
17% |
|
1X @ 1.53 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.53 |
1.39 |
| Verovatnoća |
57% |
43% |
|
1X @ 1.53 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.35 |
2.90 |
| Verovatnoća |
|
61% |
39% |
|
Više 1.5 @ 1.35 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.10 |
1.63 |
| Verovatnoća |
|
45% |
55% |
|
Manje 2.5 @ 1.63 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.90 |
1.22 |
| Verovatnoća |
|
23% |
77% |
|
Manje 3.5 @ 1.22 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.83 |
1.85 |
| Verovatnoća |
|
45% |
55% |
|
Ne @ 1.85 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-23 16:02. Moguće su trenutne promene!