ISL - Indija
petak, 01.05.2026
15:00
15:00

Jamshedpur

Goa
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Jamshedpur |
| Gosti: | Margao |
| Udaljenost: | 1 532.8 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (19:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.10 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 29% | 43% | 28% | 1.36 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 26% | 74% | 15% | 85% |
Poslednji 12 susret
| 2025-10-26 | Goa | 2 - 0 | Jamshedpur |
| 2025-05-03 | Goa | 3 - 0 | Jamshedpur |
| 2025-02-02 | Jamshedpur | 3 - 1 | Goa |
| 2024-09-17 | Goa | 1 - 2 | Jamshedpur |
| 2024-04-09 | Jamshedpur | 2 - 3 | Goa |
| 2023-11-27 | Goa | 1 - 0 | Jamshedpur |
| 2023-04-10 | Goa | 3 - 5 | Jamshedpur |
| 2022-12-22 | Jamshedpur | 2 - 2 | Goa |
| 2022-11-03 | Goa | 3 - 0 | Jamshedpur |
| 2022-08-26 | Jamshedpur | 1 - 0 | Goa |
| 2022-01-28 | Jamshedpur | 1 - 0 | Goa |
| 2021-11-26 | Goa | 1 - 3 | Jamshedpur |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 8 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 67% | 42% |
Jamshedpur poslednji 12 mečevi
| 2026-04-25 | Jamshedpur | 4 - 1 | Chennaiyin |
| 2026-04-18 | Kerala Blasters | 2 - 0 | Jamshedpur |
| 2026-04-09 | Jamshedpur | 1 - 1 | Mumbai City |
| 2026-04-04 | Jamshedpur | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2026-03-19 | Sporting Delhi | 1 - 1 | Jamshedpur |
| 2026-03-15 | North East Utd | 2 - 1 | Jamshedpur |
| 2026-03-06 | Jamshedpur | 1 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-02-27 | East Bengal | 1 - 2 | Jamshedpur |
| 2026-02-21 | Jamshedpur | 1 - 0 | Minerva |
| 2026-02-15 | Jamshedpur | 1 - 0 | Mohammedan |
| 2025-11-01 | Inter Kashi | 0 - 2 | Jamshedpur |
| 2025-10-29 | Jamshedpur | 2 - 2 | North East Utd |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 4 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 33% | 17% |
Goa poslednji 12 mečevi
| 2026-04-24 | North East Utd | 0 - 2 | Goa |
| 2026-04-18 | Goa | 2 - 0 | Mumbai City |
| 2026-04-10 | Goa | 3 - 1 | Odisha |
| 2026-04-04 | Goa | 0 - 2 | Bengaluru |
| 2026-03-22 | Chennaiyin | 1 - 1 | Goa |
| 2026-03-16 | Minerva | 1 - 1 | Goa |
| 2026-03-05 | East Bengal | 0 - 0 | Goa |
| 2026-02-26 | Goa | 1 - 0 | Sporting Delhi |
| 2026-02-20 | Mohammedan | 0 - 2 | Goa |
| 2026-02-14 | Goa | 1 - 1 | Inter Kashi |
| 2025-12-24 | Goa | 1 - 2 | Istiklol |
| 2025-12-07 | East Bengal | 0 - 0 | Goa |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 2 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 17% | 8% |
Tabela ISL
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mohun Bagan | 9 | +13 | 20 |
| 2 | Goa | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Mumbai City | 10 | +3 | 19 |
| 4 | East Bengal | 9 | +17 | 18 |
| 5 | Jamshedpur | 10 | +4 | 18 |
| 6 | Bengaluru | 10 | +4 | 16 |
| 7 | Minerva | 8 | +6 | 14 |
| 8 | Inter Kashi | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Kerala Blasters | 11 | -5 | 11 |
| 10 | Sporting Delhi | 9 | -2 | 9 |
| 11 | Chennaiyin | 10 | -7 | 9 |
| 12 | North East Utd | 10 | -11 | 7 |
| 13 | Odisha | 9 | -8 | 6 |
| 14 | Mohammedan | 10 | -17 | 3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Jamshedpur | |
| Goa | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Jamshedpur | Goa |
|---|---|---|---|
| 1 | Mohun Bagan | 1 - 1 | |
| 2 | Goa | - | |
| 3 | Mumbai City | 1 - 1 | |
| 4 | East Bengal | 0 - 0 | |
| 5 | Jamshedpur | - | |
| 6 | Bengaluru | ||
| 7 | Minerva | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Inter Kashi | 1 - 0 | |
| 9 | Kerala Blasters | ||
| 10 | Sporting Delhi | ||
| 11 | Chennaiyin | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | North East Utd | 0 - 2 | |
| 13 | Odisha | ||
| 14 | Mohammedan | 1 - 0 | 0 - 2 |
Pozicija u ligi
| Jamshedpur | Goa | |
| Pozicija | 5 | 2 |
| Bodovi | 18 | 19 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 3 |
| Bodovi | 14 | 9 |
Forma u ligi
| Jamshedpur | Goa | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
3 2 |
5
4 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
2 0 |
2
3 0 |
Golovi u ligi
| Jamshedpur | Goa | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
13
9 |
13
6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
9
3 |
6
2 |
Ukupna statistika za ISL
| Meč (67) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 31% |
| Pobeda u gostima | 28% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (166) | |
| Golovi po meču | 2.48 |
| Golovi u domu po meču | 1.43 |
| Golovi u gostima po meču | 1.04 |
| Domaći tim je postigao gol u | 79% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 66% |
| Oba Tima Pogađaju | 52% |
| Više 1.5 | 75% |
| Više 2.5 | 40% |
| Više 3.5 | 21% |
Jamshedpur sledeći 4 mečevi
| 2026-05-09 | Jamshedpur | - | Bengaluru |
| 2026-05-21 | Jamshedpur | - | Odisha |
| 2026-08-04 | Jamshedpur | - | Sporting Delhi |
| 2026-08-17 | Mohun Bagan | - | Jamshedpur |
Goa sledeći 4 mečevi
| 2026-05-09 | Goa | - | Mohun Bagan |
| 2026-05-18 | Kerala Blasters | - | Goa |
| 2026-08-12 | Arkadag | - | Goa |
| 2026-10-03 | Goa | - | Dempo Goa |
| 2026-10-10 | Goa | - | Chennaiyin |
| 2026-10-17 | Goa | - | Regar-TadAZ |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 3.10 | 3.00 |
| Verovatnoća | 29% | 43% | 28% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.57 |
| Verovatnoća | 50% | 50% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 26% | 74% | |
| Manje 2.5 @ 1.67 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-05-01 12:05. Moguće su trenutne promene!