Primera RFEF - Grupa 2 - Španija
nedelja, 08.01.2023
11:00
11:00

Intercity

Eldense
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sant Joan d'Alacant |
| Gosti: | Elda |
| Udaljenost: | 32.5 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (12:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.88 | 3.25 | 2.25 | 2 | 1.53 | 1.33 | |||
| 29% | 22% | 49% | 2.25 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 61% | 39% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Intercity poslednji 12 mečevi
| 2023-01-04 | Intercity | 3 - 3 | Barcelona |
| 2022-12-20 | Intercity | 2 - 0 | Mirandes |
| 2022-12-17 | Amorebieta | 1 - 0 | Intercity |
| 2022-12-11 | Intercity | 4 - 1 | Alcoyano |
| 2022-12-06 | La Nucia | 0 - 0 | Intercity |
| 2022-12-03 | Intercity | 0 - 0 | Barcelona B |
| 2022-11-27 | Baleares | 0 - 0 | Intercity |
| 2022-11-20 | Intercity | 1 - 2 | Real Union |
| 2022-11-06 | Castellon | 1 - 0 | Intercity |
| 2022-10-30 | Intercity | 2 - 2 | UD Logrones |
| 2022-10-22 | Sabadell | 2 - 1 | Intercity |
| 2022-10-16 | Intercity | 2 - 1 | Osasuna B |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Eldense poslednji 12 mečevi
| 2023-01-05 | Eldense | 1 - 6 | Ath. Bilbao |
| 2022-12-22 | Eldense | 1 - 0 | Burgos |
| 2022-12-18 | Eldense | 4 - 0 | Calahorra |
| 2022-12-10 | Eldense | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2022-12-07 | Barcelona B | 1 - 0 | Eldense |
| 2022-12-03 | Eldense | 2 - 1 | UD Logrones |
| 2022-11-27 | La Nucia | 1 - 0 | Eldense |
| 2022-11-19 | Eldense | 2 - 0 | Cornella |
| 2022-11-13 | Coruxo | 1 - 1 | Eldense |
| 2022-11-06 | Alcoyano | 0 - 0 | Eldense |
| 2022-10-30 | Eldense | 1 - 1 | Castellon |
| 2022-10-23 | Baleares | 3 - 1 | Eldense |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 25% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 2
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eldense | 17 | +11 | 31 |
| 2 | Murcia | 18 | +8 | 30 |
| 3 | Castellon | 17 | +9 | 29 |
| 4 | Osasuna B | 17 | +8 | 28 |
| 5 | Amorebieta | 18 | +7 | 27 |
| 6 | Gimnastic | 17 | -2 | 26 |
| 7 | Barcelona B | 18 | -2 | 26 |
| 8 | Real Sociedad B | 17 | +4 | 25 |
| 9 | SD Logrones | 17 | +2 | 25 |
| 10 | Cornella | 18 | -3 | 24 |
| 11 | Alcoyano | 17 | -1 | 23 |
| 12 | La Nucia | 17 | -2 | 23 |
| 13 | Numancia | 17 | -2 | 23 |
| 14 | Real Union | 17 | -4 | 22 |
| 15 | Baleares | 17 | -1 | 20 |
| 16 | Intercity | 17 | +1 | 19 |
| 17 | UD Logrones | 18 | 0 | 19 |
| 18 | Sabadell | 17 | -8 | 18 |
| 19 | Ath. Bilbao B | 17 | -13 | 14 |
| 20 | Calahorra | 18 | -12 | 13 |
Hronologija mečeva u ligi
| Intercity | |
| Eldense | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Intercity | Eldense |
|---|---|---|---|
| 1 | Eldense | - | |
| 2 | Murcia | 1 - 3 | |
| 3 | Castellon | ||
| 4 | Osasuna B | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Amorebieta | ||
| 6 | Gimnastic | ||
| 7 | Barcelona B | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Real Sociedad B | 5 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | SD Logrones | ||
| 10 | Cornella | 1 - 2 | |
| 11 | Alcoyano | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | La Nucia | 1 - 0 | |
| 13 | Numancia | ||
| 14 | Real Union | 1 - 2 | |
| 15 | Baleares | 3 - 1 | |
| 16 | Intercity | - | |
| 17 | UD Logrones | 2 - 2 | |
| 18 | Sabadell | 1 - 3 | |
| 19 | Ath. Bilbao B | 0 - 1 | |
| 20 | Calahorra |
Pozicija u ligi
| Intercity | Eldense | |
| Pozicija | 16 | 1 |
| Bodovi | 19 | 31 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 14 | 8 |
| Bodovi | 11 | 10 |
Forma u ligi
| Intercity | Eldense | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
4 8 |
9
4 4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 3 |
3
1 4 |
Golovi u ligi
| Intercity | Eldense | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
21
20 |
24
13 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
13 |
7
8 |
Ukupna statistika za Primera RFEF - Grupa 2
| Meč (173) | |
| Pobeda u domu | 43% |
| Nerešeno | 31% |
| Pobeda u gostima | 25% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (381) | |
| Golovi po meču | 2.20 |
| Golovi u domu po meču | 1.27 |
| Golovi u gostima po meču | 0.94 |
| Domaći tim je postigao gol u | 72% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 57% |
| Oba Tima Pogađaju | 44% |
| Više 1.5 | 62% |
| Više 2.5 | 38% |
| Više 3.5 | 21% |
Intercity sledeći 6 mečevi
| 2023-01-15 | Intercity | - | Calahorra |
| 2023-01-22 | Real Sociedad B | - | Intercity |
| 2023-01-29 | Intercity | - | Gimnastic |
| 2023-02-04 | Real Union | - | Intercity |
| 2023-02-12 | Intercity | - | Ath. Bilbao B |
| 2023-02-19 | Cornella | - | Intercity |
Eldense sledeći 6 mečevi
| 2023-01-14 | Eldense | - | Murcia |
| 2023-01-21 | Real Union | - | Eldense |
| 2023-01-28 | Eldense | - | Osasuna B |
| 2023-02-05 | Eldense | - | Baleares |
| 2023-02-12 | Castellon | - | Eldense |
| 2023-02-19 | Eldense | - | Sabadell |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.88 | 3.25 | 2.25 |
| Verovatnoća | 29% | 22% | 49% |
| 2 @ 2.25 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 1.33 |
| Verovatnoća | 37% | 63% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 2.75 | |
| Verovatnoća | 61% | 39% | |
| Više 1.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.30 | 1.60 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Manje 2.5 @ 1.60 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.33 | 1.20 | |
| Verovatnoća | 24% | 76% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-08 08:04. Moguće su trenutne promene!