Serie A - Ekvador
subota, 26.08.2023
19:00
19:00

Ind. del Valle

U. Catolica
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sangolqui |
| Gosti: | Quito |
| Udaljenost: | 14.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ruminahui |
| Kapacitet: | 8 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (13:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.00 | 5.00 | 1 | 1.17 | 2.20 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.65 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 52% | 48% | 20% | 80% | 18% | 82% |
Poslednji 12 susret
| 2023-03-31 | U. Catolica | 2 - 3 | Ind. del Valle |
| 2022-08-28 | Ind. del Valle | 1 - 2 | U. Catolica |
| 2022-04-17 | U. Catolica | 3 - 1 | Ind. del Valle |
| 2021-09-14 | U. Catolica | 1 - 3 | Ind. del Valle |
| 2021-07-10 | Ind. del Valle | 2 - 3 | U. Catolica |
| 2020-10-31 | U. Catolica | 3 - 1 | Ind. del Valle |
| 2020-03-07 | Ind. del Valle | 2 - 2 | U. Catolica |
| 2019-08-31 | U. Catolica | 0 - 1 | Ind. del Valle |
| 2019-04-13 | Ind. del Valle | 2 - 1 | U. Catolica |
| 2018-10-07 | Ind. del Valle | 1 - 3 | U. Catolica |
| 2018-09-18 | U. Catolica | 1 - 2 | Ind. del Valle |
| 2018-06-12 | U. Catolica | 1 - 1 | Ind. del Valle |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 10 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 83% | 58% |
Ind. del Valle poslednji 12 mečevi
| 2023-08-19 | Barcelona SC | 1 - 1 | Ind. del Valle |
| 2023-08-13 | Ind. del Valle | 2 - 0 | Cumbaya FC |
| 2023-08-10 | Ind. del Valle | 1 - 1 | Dep. Pereira |
| 2023-08-06 | Mushuc Runa | 1 - 0 | Ind. del Valle |
| 2023-08-03 | Dep. Pereira | 1 - 0 | Ind. del Valle |
| 2023-07-22 | Getafe | 2 - 1 | Ind. del Valle |
| 2023-07-19 | Sevilla | 1 - 1 | Ind. del Valle |
| 2023-07-15 | Orlando Pirates | 3 - 1 | Ind. del Valle |
| 2023-06-29 | Ind. del Valle | 3 - 2 | Argentinos Jrs |
| 2023-06-17 | Ind. del Valle | 3 - 4 | El Nacional |
| 2023-06-12 | Orense SC | 0 - 2 | Ind. del Valle |
| 2023-06-07 | Ind. del Valle | 3 - 0 | Corinthians |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 42% | 25% |
U. Catolica poslednji 12 mečevi
| 2023-08-17 | U. Catolica | 2 - 2 | Aucas |
| 2023-08-11 | Guayaquil City | 0 - 0 | U. Catolica |
| 2023-08-05 | U. Catolica | 0 - 0 | Tecnico U. |
| 2023-06-19 | Barcelona SC | 1 - 2 | U. Catolica |
| 2023-06-10 | U. Catolica | 3 - 2 | Mushuc Runa |
| 2023-06-04 | Cumbaya FC | 0 - 1 | U. Catolica |
| 2023-05-27 | Libertad Loja | 2 - 2 | U. Catolica |
| 2023-05-21 | U. Catolica | 3 - 2 | Emelec |
| 2023-05-14 | Delfin | 0 - 0 | U. Catolica |
| 2023-05-06 | U. Catolica | 1 - 0 | Dep. Cuenca |
| 2023-04-29 | U. Catolica | 0 - 4 | LDU Quito |
| 2023-04-22 | Gualaceo SC | 1 - 0 | U. Catolica |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 6 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 50% | 42% |
Tabela Serie A
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mushuc Runa | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Barcelona SC | 3 | +2 | 5 |
| 2 | Delfin | 3 | +2 | 5 |
| 4 | LDU Quito | 3 | +2 | 5 |
| 4 | Orense SC | 3 | +2 | 5 |
| 6 | Ind. del Valle | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Dep. Cuenca | 3 | -1 | 4 |
| 8 | El Nacional | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Aucas | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Tecnico U. | 3 | 0 | 3 |
| 11 | U. Catolica | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Emelec | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Cumbaya FC | 3 | -2 | 2 |
| 14 | Guayaquil City | 3 | -3 | 2 |
| 15 | Libertad Loja | 3 | -3 | 1 |
| 16 | Gualaceo SC | 3 | -4 | 1 |
Hronologija mečeva u ligi
| Ind. del Valle | |
| U. Catolica | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Ind. del Valle | U. Catolica |
|---|---|---|---|
| 1 | Mushuc Runa | ||
| 2 | Barcelona SC | ||
| 2 | Delfin | ||
| 4 | LDU Quito | ||
| 4 | Orense SC | ||
| 6 | Ind. del Valle | - | |
| 7 | Dep. Cuenca | ||
| 8 | El Nacional | ||
| 9 | Aucas | ||
| 10 | Tecnico U. | ||
| 11 | U. Catolica | - | |
| 12 | Emelec | ||
| 13 | Cumbaya FC | 2 - 0 | |
| 14 | Guayaquil City | 0 - 0 | |
| 15 | Libertad Loja | ||
| 16 | Gualaceo SC |
Pozicija u ligi
| Ind. del Valle | U. Catolica | |
| Pozicija | 6 | 11 |
| Bodovi | 4 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 6 |
| Bodovi | 3 | 1 |
Forma u ligi
| Ind. del Valle | U. Catolica | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
1 1 |
0
3 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 0 |
0
1 0 |
Golovi u ligi
| Ind. del Valle | U. Catolica | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
2 |
2
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Serie A
| Meč (24) | |
| Pobeda u domu | 29% |
| Nerešeno | 67% |
| Pobeda u gostima | 4% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (43) | |
| Golovi po meču | 1.79 |
| Golovi u domu po meču | 1.12 |
| Golovi u gostima po meču | 0.67 |
| Domaći tim je postigao gol u | 62% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 38% |
| Oba Tima Pogađaju | 38% |
| Više 1.5 | 58% |
| Više 2.5 | 29% |
| Više 3.5 | 21% |
Ind. del Valle sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | Delfin | - | Ind. del Valle |
| 2023-09-17 | Ind. del Valle | - | Libertad Loja |
| 2023-09-24 | Tecnico U. | - | Ind. del Valle |
| 2023-10-01 | Ind. del Valle | - | Emelec |
| 2023-10-08 | Ind. del Valle | - | Gualaceo SC |
| 2023-10-22 | Guayaquil City | - | Ind. del Valle |
U. Catolica sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | U. Catolica | - | El Nacional |
| 2023-09-16 | Orense SC | - | U. Catolica |
| 2023-09-23 | U. Catolica | - | Gualaceo SC |
| 2023-10-01 | LDU Quito | - | U. Catolica |
| 2023-10-07 | Dep. Cuenca | - | U. Catolica |
| 2023-10-24 | U. Catolica | - | Delfin |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.65 | 4.00 | 5.00 |
| Verovatnoća | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 2.20 |
| Verovatnoća | 78% | 22% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 3.75 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 20% | 80% | |
| Manje 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.00 | 1.36 | |
| Verovatnoća | 18% | 82% | |
| Manje 3.5 @ 1.36 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 34% | 66% | |
| Ne @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-26 16:00. Moguće su trenutne promene!