Championship Group - Ekvador
petak, 23.10.2026
21:30
Ind. del Valle
U. Catolica
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Sangolqui |
| Gosti: |
Quito |
| Udaljenost: |
14.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ruminahui
|
| Kapacitet: |
8 000 |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
21:30 (15:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.57 |
3.80 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.25 |
| 41% |
33% |
26% |
1.57 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.73 |
2.08 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 75% |
25% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
34% |
66% |
Poslednji 12 susret
|
2026-08-29 |
Ind. del Valle
|
2 - 2 |
U. Catolica
|
|
2026-05-13 |
U. Catolica
|
0 - 3 |
Ind. del Valle
|
|
2026-05-01 |
U. Catolica
|
2 - 3 |
Ind. del Valle
|
|
2025-12-14 |
U. Catolica
|
0 - 1 |
Ind. del Valle
|
|
2025-11-08 |
Ind. del Valle
|
0 - 2 |
U. Catolica
|
|
2025-10-14 |
Ind. del Valle
|
1 - 2 |
U. Catolica
|
|
2025-06-29 |
U. Catolica
|
0 - 3 |
Ind. del Valle
|
|
2025-03-02 |
Ind. del Valle
|
1 - 1 |
U. Catolica
|
|
2024-10-29 |
Ind. del Valle
|
1 - 2 |
U. Catolica
|
|
2024-10-22 |
U. Catolica
|
0 - 1 |
Ind. del Valle
|
|
2024-09-28 |
Ind. del Valle
|
5 - 2 |
U. Catolica
|
|
2024-04-14 |
U. Catolica
|
2 - 2 |
Ind. del Valle
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
8 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
67% |
33% |
Ind. del Valle poslednji 12 mečevi
|
2026-10-17 |
Macara
|
1 - 0 |
Ind. del Valle
|
|
2026-10-10 |
Ind. del Valle
|
2 - 1 |
Aucas
|
|
2026-09-25 |
Gualaceo SC
|
0 - 2 |
Ind. del Valle
|
|
2026-09-18 |
Flamengo RJ
|
1 - 1 |
Ind. del Valle
|
|
2026-09-14 |
Libertad Loja
|
2 - 3 |
Ind. del Valle
|
|
2026-09-11 |
Ind. del Valle
|
0 - 2 |
Flamengo RJ
|
|
2026-09-06 |
Ind. del Valle
|
3 - 1 |
Macara
|
|
2026-09-03 |
Barcelona SC
|
2 - 1 |
Ind. del Valle
|
|
2026-08-29 |
Ind. del Valle
|
2 - 2 |
U. Catolica
|
|
2026-08-26 |
Ind. del Valle
|
3 - 1 |
Deportes Tolima
|
|
2026-08-22 |
Leones Atuntaqui
|
2 - 3 |
Ind. del Valle
|
|
2026-08-19 |
Deportes Tolima
|
0 - 1 |
Ind. del Valle
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
58% |
42% |
U. Catolica poslednji 12 mečevi
|
2026-10-18 |
Barcelona SC
|
1 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-10-11 |
U. Catolica
|
0 - 1 |
Macara
|
|
2026-09-21 |
LDU Quito
|
2 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-09-15 |
U. Catolica
|
2 - 1 |
Orense SC
|
|
2026-09-06 |
Delfin
|
0 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-09-03 |
U. Catolica
|
1 - 1 |
Aucas
|
|
2026-08-29 |
Ind. del Valle
|
2 - 2 |
U. Catolica
|
|
2026-08-22 |
U. Catolica
|
5 - 1 |
Manta FC
|
|
2026-08-18 |
Macara
|
1 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-08-10 |
Libertad Loja
|
2 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-08-05 |
U. Catolica
|
3 - 2 |
Vinotinto
|
|
2026-08-01 |
U. Catolica
|
5 - 0 |
Tecnico U.
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
33% |
Tabela Championship Group
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Ind. del Valle |
32 |
25 |
2 |
5 |
75 |
35 |
+40 |
77 |
| 2 |
Macara |
33 |
18 |
6 |
9 |
45 |
34 |
+11 |
60 |
| 3 |
LDU Quito |
33 |
15 |
8 |
10 |
36 |
27 |
+9 |
53 |
| 4 |
U. Catolica |
33 |
14 |
10 |
9 |
53 |
31 |
+22 |
52 |
| 5 |
Aucas |
33 |
14 |
9 |
10 |
36 |
33 |
+3 |
51 |
| 6 |
Barcelona SC |
32 |
11 |
12 |
9 |
34 |
28 |
+6 |
45 |
Hronologija mečeva u ligi
| Ind. del Valle |
|
| U. Catolica |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Ind. del Valle |
U. Catolica |
| 1 |
Ind. del Valle |
- |
|
| 2 |
Macara |
|
|
| 3 |
LDU Quito |
|
2 - 1 |
| 4 |
U. Catolica |
|
- |
| 5 |
Aucas |
2 - 1 |
|
| 6 |
Barcelona SC |
|
1 - 1 |
Statistika timova
| |
Ind. del Valle |
U. Catolica |
| Pobeda |
25 |
14 |
| Nerešeno |
2 |
10 |
| Gubici |
5 |
9 |
| Dati golovi |
75 |
53 |
| Primljeni golovi |
35 |
31 |
| Prosek dati golovi |
2.34 |
1.61 |
| Prosek primljeni golovi |
1.09 |
0.94 |
| Meč dati golovi |
91% |
82% |
| Meč primljeni golovi |
66% |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
56% |
55% |
| Više 1.5 |
88% |
73% |
| Više 2.5 |
69% |
45% |
| Više 3.5 |
47% |
24% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
12 |
4 |
| Nerešeno |
2 |
7 |
| Gubici |
2 |
6 |
| Dati golovi |
38 |
16 |
| Primljeni golovi |
16 |
16 |
| Prosek dati golovi |
2.38 |
0.94 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
0.94 |
| Meč dati golovi |
94% |
71% |
| Meč primljeni golovi |
62% |
71% |
| Oba Tima Pogađaju |
56% |
53% |
| Više 1.5 |
88% |
65% |
| Više 2.5 |
69% |
29% |
| Više 3.5 |
50% |
6% |
Ukupna statistika za Championship Group
| Meč (8) |
| Pobeda u domu |
50% |
| Nerešeno |
25% |
| Pobeda u gostima |
25% |
| Mečevi odigrani |
27% |
| Golovi (18) |
| Golovi po meču |
2.25 |
| Golovi u domu po meču |
1.25 |
| Golovi u gostima po meču |
1.00 |
| Domaći tim je postigao gol u |
88% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
88% |
| Oba Tima Pogađaju |
75% |
| Više 1.5 |
75% |
| Više 2.5 |
50% |
| Više 3.5 |
0% |
Ind. del Valle sledeći 6 mečevi
|
2026-10-29 |
Delfin
|
- |
Ind. del Valle
|
|
2026-11-01 |
Ind. del Valle
|
- |
LDU Quito
|
|
2026-11-05 |
Ind. del Valle
|
- |
Delfin
|
|
2026-10-25 |
Ind. del Valle
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-11-08 |
Aucas
|
- |
Ind. del Valle
|
|
2026-11-22 |
Ind. del Valle
|
- |
Macara
|
U. Catolica sledeći 6 mečevi
|
2026-10-30 |
U. Catolica
|
- |
LDU Quito
|
|
2026-11-01 |
U. Catolica
|
- |
Aucas
|
|
2026-11-05 |
LDU Quito
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-10-25 |
Ind. del Valle
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-11-08 |
Macara
|
- |
U. Catolica
|
|
2026-11-22 |
U. Catolica
|
- |
Barcelona SC
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.57 |
3.80 |
5.25 |
| Verovatnoća |
41% |
33% |
26% |
|
1 @ 1.57 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.17 |
2.25 |
| Verovatnoća |
74% |
26% |
|
1X @ 1.17 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.22 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
75% |
25% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.73 |
2.08 |
| Verovatnoća |
|
54% |
46% |
|
Više 2.5 @ 1.73 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.75 |
1.40 |
| Verovatnoća |
|
34% |
66% |
|
Manje 3.5 @ 1.40 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.73 |
2.00 |
| Verovatnoća |
|
53% |
47% |
|
Da @ 1.73 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-23 20:01. Moguće su trenutne promene!