Eerste Divisie - Holandija
petak, 28.04.2023
19:00
19:00

Heracles

Jong PSV
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Almelo |
| Gosti: | Ajndhoven |
| Udaljenost: | 130.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Polman Stadion |
| Kapacitet: | 8 500 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 6.00 | 11.00 | 1 | 1.05 | 3.75 | |||
| 52% | 25% | 23% | 1.25 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.36 | 3.10 | 1.91 | 1.80 | ||||||
| 84% | 16% | 65% | 35% | 39% | 61% |
Poslednji 1 susret
| 2022-08-22 | Jong PSV | 0 - 3 | Heracles |
Heracles poslednji 12 mečevi
| 2023-04-21 | Helmond | 0 - 1 | Heracles |
| 2023-04-14 | Heracles | 1 - 0 | Roda |
| 2023-04-07 | De Graafschap | 5 - 3 | Heracles |
| 2023-03-31 | Heracles | 1 - 1 | Almere |
| 2023-03-26 | Heracles | 3 - 2 | Den Bosch |
| 2023-03-17 | FC Oss | 1 - 5 | Heracles |
| 2023-03-10 | Heracles | 2 - 0 | Jong AZ |
| 2023-03-06 | Den Haag | 0 - 3 | Heracles |
| 2023-02-24 | Heracles | 7 - 0 | Telstar |
| 2023-02-17 | Heracles | 1 - 1 | Willem II |
| 2023-02-13 | Maastricht | 0 - 2 | Heracles |
| 2023-02-10 | Venlo | 3 - 1 | Heracles |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 6 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 50% | 42% |
Jong PSV poslednji 12 mečevi
| 2023-04-24 | Jong PSV | 0 - 1 | Maastricht |
| 2023-04-17 | Jong Ajax | 5 - 4 | Jong PSV |
| 2023-04-07 | Dordrecht | 1 - 0 | Jong PSV |
| 2023-04-03 | Jong PSV | 5 - 1 | Roda |
| 2023-03-17 | Jong PSV | 2 - 1 | De Graafschap |
| 2023-03-13 | Jong Utrecht | 0 - 1 | Jong PSV |
| 2023-03-10 | Helmond | 3 - 0 | Jong PSV |
| 2023-03-06 | Jong PSV | 1 - 2 | Breda |
| 2023-02-27 | Jong PSV | 3 - 3 | Jong AZ |
| 2023-02-17 | Telstar | 1 - 1 | Jong PSV |
| 2023-02-13 | Jong PSV | 1 - 2 | Den Haag |
| 2023-02-03 | Almere | 1 - 2 | Jong PSV |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 25% |
Tabela Eerste Divisie
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zwolle | 34 | +51 | 76 |
| 2 | Heracles | 34 | +51 | 73 |
| 3 | Almere | 34 | +13 | 63 |
| 4 | Willem II | 34 | +24 | 60 |
| 5 | Maastricht | 34 | +3 | 56 |
| 6 | Venlo | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Breda | 34 | 0 | 53 |
| 8 | Eindhoven | 34 | +2 | 51 |
| 9 | De Graafschap | 34 | +8 | 46 |
| 10 | Den Haag | 34 | -6 | 46 |
| 11 | Telstar | 34 | -14 | 46 |
| 12 | Jong AZ | 34 | +1 | 44 |
| 13 | Roda | 34 | -5 | 42 |
| 14 | Jong PSV | 34 | -2 | 41 |
| 15 | Jong Ajax | 34 | -3 | 40 |
| 16 | Helmond | 34 | -18 | 38 |
| 17 | Dordrecht | 34 | -21 | 33 |
| 18 | Den Bosch | 34 | -35 | 33 |
| 19 | FC Oss | 34 | -27 | 32 |
| 20 | Jong Utrecht | 34 | -27 | 26 |
Hronologija mečeva u ligi
| Heracles | |
| Jong PSV | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Heracles | Jong PSV |
|---|---|---|---|
| 1 | Zwolle | 0 - 3 | 4 - 2 |
| 2 | Heracles | - | |
| 3 | Almere | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | Willem II | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Maastricht | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Venlo | 5 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Breda | 5 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Eindhoven | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 9 | De Graafschap | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 10 | Den Haag | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 11 | Telstar | 7 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Jong AZ | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 13 | Roda | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Jong PSV | - | |
| 15 | Jong Ajax | 5 - 4 | |
| 16 | Helmond | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 17 | Dordrecht | 8 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Den Bosch | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | FC Oss | 3 - 0 | |
| 20 | Jong Utrecht | 6 - 1 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Heracles | Jong PSV | |
| Pozicija | 2 | 14 |
| Bodovi | 73 | 41 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 1 | 11 |
| Bodovi | 42 | 18 |
Forma u ligi
| Heracles | Jong PSV | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
23
4 7 |
11
8 15 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
13
3 1 |
4
6 7 |
Golovi u ligi
| Heracles | Jong PSV | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
92
41 |
55
57 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
56
17 |
25
30 |
Ukupna statistika za Eerste Divisie
| Meč (340) | |
| Pobeda u domu | 47% |
| Nerešeno | 20% |
| Pobeda u gostima | 33% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (1048) | |
| Golovi po meču | 3.08 |
| Golovi u domu po meču | 1.78 |
| Golovi u gostima po meču | 1.31 |
| Domaći tim je postigao gol u | 80% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 74% |
| Oba Tima Pogađaju | 57% |
| Više 1.5 | 79% |
| Više 2.5 | 59% |
| Više 3.5 | 36% |
Heracles sledeći 6 mečevi
| 2023-05-05 | Dordrecht | - | Heracles |
| 2023-05-12 | Breda | - | Heracles |
| 2023-05-19 | Heracles | - | Jong Ajax |
| 2023-07-14 | Munster | - | Heracles |
| 2023-07-22 | Cambuur | - | Heracles |
| 2023-07-25 | Heracles | - | FC Emmen |
Jong PSV sledeći 6 mečevi
| 2023-05-08 | Jong PSV | - | Zwolle |
| 2023-05-12 | FC Oss | - | Jong PSV |
| 2023-05-19 | Jong PSV | - | Eindhoven |
| 2023-07-14 | Jong PSV | - | Den Bosch |
| 2023-08-04 | Jong PSV | - | Roda |
| 2023-08-14 | Jong PSV | - | Telstar |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 6.00 | 11.00 |
| Verovatnoća | 52% | 25% | 23% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.05 | 3.75 |
| Verovatnoća | 69% | 31% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.11 | 6.50 | |
| Verovatnoća | 84% | 16% | |
| Više 1.5 @ 1.11 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.10 | |
| Verovatnoća | 65% | 35% | |
| Više 2.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.91 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Manje 3.5 @ 1.80 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 59% | 41% | |
| Da @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-28 16:04. Moguće su trenutne promene!