2. Bundesliga - Nemačka
nedelja, 08.11.2026
12:30
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Heidenheim an der Brenz |
| Gosti: |
Hanover |
| Udaljenost: |
411.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Voith-Arena
|
| Kapacitet: |
10 000 (3 000) |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
12:30 (13:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.80 |
3.10 |
1 |
|
|
|
1.36 |
1.73 |
| 59% |
23% |
18% |
2.05 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 75% |
25% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
33% |
67% |
Poslednji 10 susret
|
2023-04-14 |
Hannover
|
0 - 3 |
Heidenheim
|
|
2022-10-09 |
Heidenheim
|
2 - 1 |
Hannover
|
|
2022-02-04 |
Heidenheim
|
3 - 1 |
Hannover
|
|
2021-08-20 |
Hannover
|
1 - 0 |
Heidenheim
|
|
2021-04-11 |
Hannover
|
1 - 3 |
Heidenheim
|
|
2020-12-12 |
Heidenheim
|
1 - 0 |
Hannover
|
|
2020-06-07 |
Hannover
|
2 - 1 |
Heidenheim
|
|
2019-11-10 |
Heidenheim
|
4 - 0 |
Hannover
|
|
2017-05-05 |
Heidenheim
|
0 - 2 |
Hannover
|
|
2016-12-02 |
Hannover
|
3 - 2 |
Heidenheim
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
4 |
|
8 |
7 |
4 |
| 60% |
0% |
40% |
|
80% |
70% |
40% |
Heidenheim poslednji 12 mečevi
|
2026-10-31 |
Karlsruher
|
2 - 1 |
Heidenheim
|
|
2026-10-24 |
Heidenheim
|
1 - 1 |
Energie Cottbus
|
|
2026-10-17 |
Wolfsburg
|
3 - 1 |
Heidenheim
|
|
2026-10-09 |
Heidenheim
|
0 - 0 |
Kaiserslautern
|
|
2026-10-02 |
Heidenheim
|
3 - 1 |
Wurzburger K.
|
|
2026-09-25 |
Stuttgart
|
3 - 0 |
Heidenheim
|
|
2026-09-20 |
Bielefeld
|
2 - 2 |
Heidenheim
|
|
2026-09-13 |
Heidenheim
|
1 - 0 |
Kiel
|
|
2026-09-06 |
Furth
|
0 - 1 |
Heidenheim
|
|
2026-08-29 |
Heidenheim
|
5 - 3 |
Dynamo Dresden
|
|
2026-08-18 |
Heidenheim
|
2 - 4 |
Bayern
|
|
2026-08-15 |
Hertha Berlin
|
4 - 1 |
Heidenheim
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
8 |
6 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
67% |
50% |
Hannover poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
Hannover
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden
|
|
2026-10-28 |
Hannover
|
0 - 2 |
Kaiserslautern
|
|
2026-10-25 |
Braunschweig
|
2 - 0 |
Hannover
|
|
2026-10-17 |
Hannover
|
1 - 1 |
St. Pauli
|
|
2026-10-10 |
Magdeburg
|
3 - 0 |
Hannover
|
|
2026-10-03 |
Hannover
|
2 - 0 |
Verl
|
|
2026-09-20 |
Hannover
|
2 - 1 |
Bochum
|
|
2026-09-11 |
Nurnberg
|
2 - 1 |
Hannover
|
|
2026-09-04 |
Hannover
|
2 - 2 |
Karlsruher
|
|
2026-08-30 |
Darmstadt
|
0 - 1 |
Hannover
|
|
2026-08-16 |
Hannover
|
0 - 1 |
Wolfsburg
|
|
2026-08-09 |
Energie Cottbus
|
3 - 1 |
Hannover
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
6 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
50% |
17% |
Tabela 2. Bundesliga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Hertha Berlin |
10 |
9 |
1 |
0 |
23 |
8 |
+15 |
28 |
| 2 |
Nurnberg |
10 |
6 |
3 |
1 |
24 |
13 |
+11 |
21 |
| 3 |
Wolfsburg |
10 |
5 |
4 |
1 |
25 |
14 |
+11 |
19 |
| 4 |
Kaiserslautern |
10 |
5 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
18 |
| 5 |
Magdeburg |
10 |
5 |
2 |
3 |
21 |
13 |
+8 |
17 |
| 6 |
Heidenheim |
10 |
4 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
15 |
| 7 |
Bielefeld |
10 |
4 |
2 |
4 |
16 |
15 |
+1 |
14 |
| 8 |
St. Pauli |
10 |
2 |
6 |
2 |
12 |
12 |
0 |
12 |
| 9 |
Furth |
11 |
3 |
3 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
12 |
| 10 |
Energie Cottbus |
11 |
2 |
5 |
4 |
18 |
20 |
-2 |
11 |
| 11 |
Braunschweig |
11 |
3 |
2 |
6 |
16 |
18 |
-2 |
11 |
| 12 |
VfL Osnabruck |
10 |
3 |
2 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
11 |
| 13 |
Bochum |
10 |
3 |
2 |
5 |
8 |
11 |
-3 |
11 |
| 14 |
Dynamo Dresden |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
11 |
| 15 |
Hannover |
10 |
3 |
2 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
11 |
| 16 |
Karlsruher |
10 |
3 |
2 |
5 |
13 |
21 |
-8 |
11 |
| 17 |
Darmstadt |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
9 |
| 18 |
Kiel |
10 |
1 |
5 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
8 |
Hronologija mečeva u ligi
| Heidenheim |
|
| Hannover |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Heidenheim |
Hannover |
| 1 |
Hertha Berlin |
|
|
| 2 |
Nurnberg |
|
2 - 1 |
| 3 |
Wolfsburg |
|
|
| 4 |
Kaiserslautern |
0 - 0 |
|
| 5 |
Magdeburg |
|
3 - 0 |
| 6 |
Heidenheim |
- |
|
| 7 |
Bielefeld |
|
|
| 8 |
St. Pauli |
|
|
| 9 |
Furth |
|
|
| 10 |
Energie Cottbus |
1 - 1 |
3 - 1 |
| 11 |
Braunschweig |
|
2 - 0 |
| 12 |
VfL Osnabruck |
4 - 3 |
|
| 13 |
Bochum |
|
|
| 14 |
Dynamo Dresden |
5 - 3 |
|
| 15 |
Hannover |
|
- |
| 16 |
Karlsruher |
|
|
| 17 |
Darmstadt |
|
0 - 1 |
| 18 |
Kiel |
1 - 0 |
|
Statistika timova
| |
Heidenheim |
Hannover |
| Pobeda |
4 |
3 |
| Nerešeno |
3 |
2 |
| Gubici |
3 |
5 |
| Dati golovi |
17 |
10 |
| Primljeni golovi |
18 |
16 |
| Prosek dati golovi |
1.70 |
1.00 |
| Prosek primljeni golovi |
1.80 |
1.60 |
| Meč dati golovi |
90% |
70% |
| Meč primljeni golovi |
70% |
90% |
| Oba Tima Pogađaju |
70% |
60% |
| Više 1.5 |
70% |
80% |
| Više 2.5 |
60% |
60% |
| Više 3.5 |
50% |
20% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
1 |
| Nerešeno |
2 |
0 |
| Gubici |
0 |
4 |
| Dati golovi |
11 |
3 |
| Primljeni golovi |
7 |
10 |
| Prosek dati golovi |
2.20 |
0.60 |
| Prosek primljeni golovi |
1.40 |
2.00 |
| Meč dati golovi |
80% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
60% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
40% |
| Više 1.5 |
60% |
80% |
| Više 2.5 |
40% |
60% |
| Više 3.5 |
40% |
20% |
Ukupna statistika za 2. Bundesliga
| Meč (92) |
| Pobeda u domu |
47% |
| Nerešeno |
28% |
| Pobeda u gostima |
25% |
| Mečevi odigrani |
30% |
| Golovi (273) |
| Golovi po meču |
2.97 |
| Golovi u domu po meču |
1.74 |
| Golovi u gostima po meču |
1.23 |
| Domaći tim je postigao gol u |
80% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
68% |
| Oba Tima Pogađaju |
55% |
| Više 1.5 |
76% |
| Više 2.5 |
57% |
| Više 3.5 |
30% |
Heidenheim sledeći 6 mečevi
|
2026-11-20 |
Darmstadt
|
- |
Heidenheim
|
|
2026-11-27 |
Heidenheim
|
- |
Nurnberg
|
|
2026-12-05 |
St. Pauli
|
- |
Heidenheim
|
|
2026-12-12 |
Bochum
|
- |
Heidenheim
|
|
2026-12-19 |
Heidenheim
|
- |
Braunschweig
|
|
2027-01-16 |
Magdeburg
|
- |
Heidenheim
|
Hannover sledeći 6 mečevi
|
2026-11-21 |
Hannover
|
- |
Furth
|
|
2026-11-28 |
VfL Osnabruck
|
- |
Hannover
|
|
2026-12-05 |
Hannover
|
- |
Hertha Berlin
|
|
2026-12-12 |
Kiel
|
- |
Hannover
|
|
2026-12-19 |
Hannover
|
- |
Kaiserslautern
|
|
2027-01-16 |
Bielefeld
|
- |
Hannover
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.05 |
3.80 |
3.10 |
| Verovatnoća |
59% |
23% |
18% |
|
1 @ 2.05 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.36 |
1.73 |
| Verovatnoća |
75% |
25% |
|
1X @ 1.36 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.14 |
5.50 |
| Verovatnoća |
|
75% |
25% |
|
Više 1.5 @ 1.14 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.48 |
2.60 |
| Verovatnoća |
|
58% |
42% |
|
Više 2.5 @ 1.48 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.10 |
1.67 |
| Verovatnoća |
|
33% |
67% |
|
Manje 3.5 @ 1.67 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.44 |
2.63 |
| Verovatnoća |
|
61% |
39% |
|
Da @ 1.44 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!