Vtora Liga - Bugarska
petak, 23.10.2026
16:00
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Pazardzhik |
| Gosti: |
Nesebar |
| Udaljenost: |
284.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Georgi Benkovski
|
| Kapacitet: |
13 128 |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
16:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.37 |
4.28 |
6.39 |
1X |
|
|
|
1.07 |
2.62 |
| 42% |
22% |
36% |
1.07 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.15 |
|
|
|
1.62 |
2.10 |
|
|
|
2.52 |
1.43 |
| 78% |
22% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
39% |
61% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Hebar poslednji 12 mečevi
|
2026-10-17 |
Pirin Bl.
|
1 - 4 |
Hebar
|
|
2026-10-10 |
Sportist Svoge
|
1 - 3 |
Hebar
|
|
2026-09-27 |
Hebar
|
1 - 2 |
Dobrudzha
|
|
2026-09-21 |
Montana
|
0 - 5 |
Hebar
|
|
2026-09-14 |
Hebar
|
4 - 1 |
Etar V. Tarnovo
|
|
2026-09-07 |
Spartak Pleven
|
3 - 2 |
Hebar
|
|
2026-09-01 |
Hebar
|
1 - 1 |
Fratria Varna
|
|
2026-08-29 |
Ludogorets II
|
1 - 1 |
Hebar
|
|
2026-08-23 |
Hebar
|
1 - 0 |
Chernom. Burgas
|
|
2026-08-18 |
Pirin Bl.
|
2 - 3 |
Hebar
|
|
2026-08-11 |
CSKA Sofia II
|
4 - 3 |
Hebar
|
|
2026-08-02 |
Hebar
|
2 - 3 |
Vihren Sandanski
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
9 |
8 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
75% |
67% |
Nesebar poslednji 12 mečevi
|
2026-10-18 |
Nesebar
|
0 - 2 |
CSKA Sofia
|
|
2026-10-10 |
Nesebar
|
0 - 0 |
CSKA Sofia II
|
|
2026-10-04 |
Rodopa Smolyan
|
1 - 1 |
Nesebar
|
|
2026-09-27 |
Vihren Sandanski
|
2 - 0 |
Nesebar
|
|
2026-09-20 |
Nesebar
|
4 - 3 |
Beroe
|
|
2026-09-15 |
Lok. Gorna
|
1 - 1 |
Nesebar
|
|
2026-09-06 |
Nesebar
|
2 - 1 |
Rilski Sportist
|
|
2026-09-02 |
Marek Dupnitsa
|
1 - 0 |
Nesebar
|
|
2026-08-29 |
Nesebar
|
1 - 1 |
Yantra Gabrovo
|
|
2026-08-23 |
Nesebar
|
7 - 0 |
Pirin Bl.
|
|
2026-08-16 |
Sportist Svoge
|
0 - 1 |
Nesebar
|
|
2026-08-10 |
Nesebar
|
2 - 0 |
Dobrudzha
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
3 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
25% |
17% |
Tabela Vtora Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
CSKA Sofia II |
12 |
7 |
3 |
2 |
23 |
9 |
+14 |
24 |
| 2 |
Vihren Sandanski |
12 |
7 |
3 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
24 |
| 3 |
Chernom. Burgas |
12 |
7 |
3 |
2 |
21 |
8 |
+13 |
24 |
| 4 |
Fratria Varna |
12 |
6 |
4 |
2 |
17 |
10 |
+7 |
22 |
| 5 |
Rilski Sportist |
12 |
5 |
4 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
19 |
| 6 |
Yantra Gabrovo |
12 |
6 |
1 |
5 |
13 |
11 |
+2 |
19 |
| 7 |
Nesebar |
12 |
5 |
3 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 8 |
Beroe |
12 |
5 |
3 |
4 |
18 |
15 |
+3 |
18 |
| 9 |
Hebar |
12 |
5 |
2 |
5 |
27 |
20 |
+7 |
17 |
| 10 |
Etar V. Tarnovo |
11 |
5 |
2 |
4 |
19 |
19 |
0 |
17 |
| 11 |
Marek Dupnitsa |
12 |
5 |
2 |
5 |
14 |
14 |
0 |
17 |
| 12 |
Lok. Gorna |
12 |
4 |
5 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
17 |
| 13 |
Ludogorets II |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
12 |
0 |
15 |
| 14 |
Spartak Pleven |
12 |
4 |
2 |
6 |
12 |
23 |
-11 |
14 |
| 15 |
Montana |
12 |
3 |
2 |
7 |
15 |
26 |
-11 |
11 |
| 16 |
Sportist Svoge |
12 |
2 |
4 |
6 |
8 |
13 |
-5 |
10 |
| 17 |
Dobrudzha |
12 |
2 |
3 |
7 |
12 |
21 |
-9 |
9 |
| 18 |
Pirin Bl. |
12 |
0 |
1 |
11 |
5 |
34 |
-29 |
1 |
Hronologija mečeva u ligi
| Hebar |
|
| Nesebar |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Hebar |
Nesebar |
| 1 |
CSKA Sofia II |
|
|
| 2 |
Vihren Sandanski |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 3 |
Chernom. Burgas |
1 - 0 |
|
| 4 |
Fratria Varna |
1 - 1 |
|
| 5 |
Rilski Sportist |
|
|
| 6 |
Yantra Gabrovo |
|
|
| 7 |
Nesebar |
|
- |
| 8 |
Beroe |
|
|
| 9 |
Hebar |
- |
|
| 10 |
Etar V. Tarnovo |
4 - 1 |
|
| 11 |
Marek Dupnitsa |
|
1 - 0 |
| 12 |
Lok. Gorna |
|
1 - 1 |
| 13 |
Ludogorets II |
|
|
| 14 |
Spartak Pleven |
|
|
| 15 |
Montana |
|
3 - 1 |
| 16 |
Sportist Svoge |
|
0 - 1 |
| 17 |
Dobrudzha |
1 - 2 |
|
| 18 |
Pirin Bl. |
|
|
Statistika timova
| |
Hebar |
Nesebar |
| Pobeda |
5 |
5 |
| Nerešeno |
2 |
3 |
| Gubici |
5 |
4 |
| Dati golovi |
27 |
20 |
| Primljeni golovi |
20 |
17 |
| Prosek dati golovi |
2.25 |
1.67 |
| Prosek primljeni golovi |
1.67 |
1.42 |
| Meč dati golovi |
100% |
75% |
| Meč primljeni golovi |
83% |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
83% |
50% |
| Više 1.5 |
92% |
75% |
| Više 2.5 |
75% |
42% |
| Više 3.5 |
58% |
33% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
1 |
| Gubici |
2 |
3 |
| Dati golovi |
9 |
3 |
| Primljeni golovi |
7 |
7 |
| Prosek dati golovi |
1.80 |
0.60 |
| Prosek primljeni golovi |
1.40 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
100% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
80% |
40% |
| Više 1.5 |
80% |
60% |
| Više 2.5 |
60% |
20% |
| Više 3.5 |
40% |
20% |
Ukupna statistika za Vtora Liga
| Meč (107) |
| Pobeda u domu |
51% |
| Nerešeno |
23% |
| Pobeda u gostima |
25% |
| Mečevi odigrani |
35% |
| Golovi (284) |
| Golovi po meču |
2.65 |
| Golovi u domu po meču |
1.54 |
| Golovi u gostima po meču |
1.11 |
| Domaći tim je postigao gol u |
78% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
60% |
| Oba Tima Pogađaju |
45% |
| Više 1.5 |
70% |
| Više 2.5 |
47% |
| Više 3.5 |
28% |
Hebar sledeći 6 mečevi
|
2026-10-29 |
Yantra Gabrovo
|
- |
Hebar
|
|
2026-11-08 |
Hebar
|
- |
Marek Dupnitsa
|
|
2026-11-14 |
Rilski Sportist
|
- |
Hebar
|
|
2026-11-21 |
Hebar
|
- |
Lok. Gorna
|
|
2026-11-28 |
Hebar
|
- |
Beroe
|
|
2026-12-05 |
Vihren Sandanski
|
- |
Hebar
|
Nesebar sledeći 6 mečevi
|
2026-10-31 |
Nesebar
|
- |
Chernom. Burgas
|
|
2026-11-08 |
Ludogorets II
|
- |
Nesebar
|
|
2026-11-14 |
Nesebar
|
- |
Fratria Varna
|
|
2026-11-21 |
Spartak Pleven
|
- |
Nesebar
|
|
2026-11-28 |
Etar V. Tarnovo
|
- |
Nesebar
|
|
2026-12-05 |
Nesebar
|
- |
Montana
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.37 |
4.28 |
6.39 |
| Verovatnoća |
42% |
22% |
36% |
|
1X @ 1.07 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.07 |
2.62 |
| Verovatnoća |
53% |
47% |
|
1X @ 1.07 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.17 |
4.15 |
| Verovatnoća |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.17 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.62 |
2.10 |
| Verovatnoća |
|
54% |
46% |
|
Više 2.5 @ 1.62 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.52 |
1.43 |
| Verovatnoća |
|
39% |
61% |
|
Manje 3.5 @ 1.43 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.82 |
1.85 |
| Verovatnoća |
|
59% |
41% |
|
Da @ 1.82 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-23 12:04. Moguće su trenutne promene!