Parva Liga - Bugarska
nedelja, 16.07.2023
19:00
19:00

Hebar

CSKA Sofia
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Pazardzhik |
| Gosti: | Sofija |
| Udaljenost: | 100.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Georgi Benkovski |
| Kapacitet: | 13 128 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Gosti: | Hristo Yanev (Bul) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (21:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9.50 | 5.25 | 1.33 | 2 | 3.25 | 1.07 | |||
| 20% | 35% | 45% | 1.33 | 13% | 87% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 33% | 67% | 33% | 67% | 16% | 84% |
Poslednji 3 susret
| 2023-05-04 | Hebar | 0 - 4 | CSKA Sofia |
| 2022-10-15 | CSKA Sofia | 4 - 0 | Hebar |
| 2021-09-22 | Hebar | 0 - 3 | CSKA Sofia |
Hebar poslednji 12 mečevi
| 2023-07-08 | Hebar | 1 - 0 | Arda Kardzhali |
| 2023-07-01 | Lok. Plovdiv | 1 - 1 | Hebar |
| 2023-06-05 | Hebar | 3 - 1 | Beroe |
| 2023-05-31 | Botev Vratsa | 2 - 3 | Hebar |
| 2023-05-26 | Hebar | 3 - 1 | Septemvri Sofia |
| 2023-05-22 | Spartak Varna | 2 - 1 | Hebar |
| 2023-05-12 | Pirin Bl. | 2 - 1 | Hebar |
| 2023-05-08 | Beroe | 0 - 2 | Hebar |
| 2023-05-04 | Hebar | 0 - 4 | CSKA Sofia |
| 2023-04-29 | Lok. Sofia | 1 - 4 | Hebar |
| 2023-04-22 | Hebar | 0 - 1 | Arda Kardzhali |
| 2023-04-13 | Botev Vratsa | 0 - 0 | Hebar |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 42% |
CSKA Sofia poslednji 12 mečevi
| 2023-07-08 | CSKA Sofia | 2 - 1 | Wattens |
| 2023-07-04 | CSKA Sofia | 0 - 1 | Qarabag |
| 2023-07-01 | Basel | 0 - 1 | CSKA Sofia |
| 2023-06-27 | CSKA Sofia | 1 - 0 | Botosani |
| 2023-06-07 | Levski | 0 - 2 | CSKA Sofia |
| 2023-06-03 | CSKA Sofia | 1 - 1 | CSKA 1948 |
| 2023-05-27 | CSKA Sofia | 1 - 0 | Lok. Plovdiv |
| 2023-05-20 | Ludogorets | 2 - 2 | CSKA Sofia |
| 2023-05-15 | CSKA Sofia | 2 - 0 | Cherno More |
| 2023-05-08 | CSKA Sofia | 5 - 1 | Botev Vratsa |
| 2023-05-04 | Hebar | 0 - 4 | CSKA Sofia |
| 2023-04-30 | CSKA Sofia | 0 - 1 | Ludogorets |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 4 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 33% | 25% |
Tabela Parva Liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Krumovgrad | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Beroe | 1 | +1 | 3 |
| 2 | CSKA 1948 | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Arda Kardzhali | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Cherno More | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Levski | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Pirin Bl. | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Ludogorets | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Botev Vratsa | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Botev Plovdiv | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Etar V. Tarnovo | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Lok. Plovdiv | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Lok. Sofia | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Slavia Sofia | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Hebar | 0 | 0 | 0 |
| 9 | CSKA Sofia | 0 | 0 | 0 |
Pozicija u ligi
| Hebar | CSKA Sofia | |
| Pozicija | 9 | 9 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 5 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Hebar | CSKA Sofia | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Hebar | CSKA Sofia | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Parva Liga
| Meč (4) | |
| Pobeda u domu | 25% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 50% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (16) | |
| Golovi po meču | 4.00 |
| Golovi u domu po meču | 2.00 |
| Golovi u gostima po meču | 2.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 100% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 100% |
| Oba Tima Pogađaju | 100% |
| Više 1.5 | 100% |
| Više 2.5 | 100% |
| Više 3.5 | 50% |
Hebar sledeći 6 mečevi
| 2023-07-23 | Cherno More | - | Hebar |
| 2023-07-29 | Hebar | - | Beroe |
| 2023-08-07 | CSKA 1948 | - | Hebar |
| 2023-08-12 | Hebar | - | Botev Plovdiv |
| 2023-08-18 | Lok. Sofia | - | Hebar |
| 2023-08-25 | Hebar | - | Lok. Plovdiv |
CSKA Sofia sledeći 6 mečevi
| 2023-07-21 | CSKA Sofia | - | Krumovgrad |
| 2023-07-27 | CSKA Sofia | - | Sepsi |
| 2023-08-03 | Sepsi | - | CSKA Sofia |
| 2023-08-06 | CSKA Sofia | - | Slavia Sofia |
| 2023-08-13 | Ludogorets | - | CSKA Sofia |
| 2023-08-19 | Botev Vratsa | - | CSKA Sofia |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 9.50 | 5.25 | 1.33 |
| Verovatnoća | 20% | 35% | 45% |
| 2 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.07 |
| Verovatnoća | 13% | 87% |
| X2 @ 1.07 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.30 | 3.40 | |
| Verovatnoća | 33% | 67% | |
| Manje 1.5 @ 3.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.88 | |
| Verovatnoća | 33% | 67% | |
| Manje 2.5 @ 1.88 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 16% | 84% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.63 | 1.44 | |
| Verovatnoća | 33% | 67% | |
| Ne @ 1.44 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-07-16 16:01. Moguće su trenutne promene!