Liga Leumit - Izrael
četvrtak, 08.12.2022
17:30
17:30

H. Petah Tikva

Hapoel Afula
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Petah Tikva |
| Gosti: | Afula |
| Udaljenost: | 69.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | HaMoshava |
| Kapacitet: | 11 500 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:30 (19:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.87 | 3.10 | 1X | 1.32 | 1.58 | |||
| 46% | 26% | 28% | 1.32 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.65 | 2.25 | 1.55 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 70% | 30% | 41% | 59% | 25% | 75% |
Poslednji 12 susret
| 2022-01-10 | H. Petah Tikva | 2 - 0 | Hapoel Afula |
| 2021-09-19 | Hapoel Afula | 0 - 0 | H. Petah Tikva |
| 2021-05-25 | H. Petah Tikva | 2 - 1 | Hapoel Afula |
| 2020-12-25 | Hapoel Afula | 1 - 0 | H. Petah Tikva |
| 2020-08-31 | H. Petah Tikva | 1 - 1 | Hapoel Afula |
| 2020-08-10 | H. Petah Tikva | 2 - 0 | Hapoel Afula |
| 2020-06-29 | H. Petah Tikva | 1 - 4 | Hapoel Afula |
| 2019-12-23 | H. Petah Tikva | 1 - 1 | Hapoel Afula |
| 2019-08-26 | Hapoel Afula | 1 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2019-08-05 | H. Petah Tikva | 4 - 1 | Hapoel Afula |
| 2019-03-22 | H. Petah Tikva | 1 - 1 | Hapoel Afula |
| 2018-12-10 | Hapoel Afula | 1 - 2 | H. Petah Tikva |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 4 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 33% | 17% |
H. Petah Tikva poslednji 12 mečevi
| 2022-11-14 | H. Petah Tikva | 1 - 1 | H. Akko |
| 2022-11-04 | Hap. Ramat Gan | 1 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2022-10-31 | H. Petah Tikva | 5 - 1 | Akei Nazareth |
| 2022-10-28 | H. Petah Tikva | 0 - 2 | H. I. R. Lezion |
| 2022-10-21 | Ramat HaSharon | 1 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2022-10-14 | H. Petah Tikva | 2 - 0 | Akei Nazareth |
| 2022-10-07 | H. Natzrat Illit | 1 - 4 | H. Petah Tikva |
| 2022-10-03 | H. Petah Tikva | 2 - 2 | Ironi Tiberias |
| 2022-09-21 | M. Petach Tikva | 4 - 0 | H. Petah Tikva |
| 2022-09-15 | H. Petah Tikva | 4 - 0 | Hapoel Ashdod |
| 2022-09-12 | Bnei Yehuda | 1 - 0 | H. Petah Tikva |
| 2022-09-05 | H. Petah Tikva | 0 - 1 | H. Kfar Saba |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 5 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 42% | 42% |
Hapoel Afula poslednji 12 mečevi
| 2022-11-11 | Hapoel Afula | 2 - 2 | Hap. Ramat Gan |
| 2022-11-07 | H. I. R. Lezion | 1 - 0 | Hapoel Afula |
| 2022-10-28 | Hapoel Afula | 0 - 0 | Ramat HaSharon |
| 2022-10-21 | Akei Nazareth | 2 - 0 | Hapoel Afula |
| 2022-10-14 | Hapoel Afula | 1 - 0 | H. Natzrat Illit |
| 2022-10-07 | Ironi Tiberias | 5 - 1 | Hapoel Afula |
| 2022-09-30 | Hapoel Afula | 2 - 1 | M. Petach Tikva |
| 2022-09-21 | Hapoel Ashdod | 2 - 1 | Hapoel Afula |
| 2022-09-15 | Hapoel Afula | 3 - 0 | Bnei Yehuda |
| 2022-09-08 | H. Kfar Saba | 1 - 0 | Hapoel Afula |
| 2022-09-05 | Hapoel Afula | 0 - 0 | Maccabi Jaffa |
| 2022-08-29 | Kafr Qasim | 3 - 3 | Hapoel Afula |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 50% | 25% |
Tabela Liga Leumit
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | M. Petach Tikva | 14 | +17 | 29 |
| 2 | H. Akko | 14 | +8 | 28 |
| 3 | Maccabi Jaffa | 13 | +5 | 24 |
| 4 | H. Kfar Saba | 14 | +2 | 24 |
| 5 | H. Umm al-Fahm | 14 | +9 | 23 |
| 6 | Ironi Tiberias | 14 | +8 | 23 |
| 7 | H. Petah Tikva | 13 | +3 | 19 |
| 8 | H. I. R. Lezion | 14 | +2 | 18 |
| 9 | Hapoel Afula | 13 | -2 | 16 |
| 10 | Akei Nazareth | 14 | -5 | 16 |
| 11 | Hap. Ramat Gan | 14 | -9 | 16 |
| 12 | Ramat HaSharon | 13 | -1 | 15 |
| 13 | Kafr Qasim | 14 | -7 | 14 |
| 14 | Bnei Yehuda | 13 | -3 | 13 |
| 15 | H. Natzrat Illit | 13 | -12 | 9 |
| 16 | Hapoel Ashdod | 14 | -15 | -1 |
Hronologija mečeva u ligi
| H. Petah Tikva | |
| Hapoel Afula | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | H. Petah Tikva | Hapoel Afula |
|---|---|---|---|
| 1 | M. Petach Tikva | ||
| 2 | H. Akko | 1 - 1 | |
| 3 | Maccabi Jaffa | ||
| 4 | H. Kfar Saba | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | H. Umm al-Fahm | ||
| 6 | Ironi Tiberias | 2 - 2 | 5 - 1 |
| 7 | H. Petah Tikva | - | |
| 8 | H. I. R. Lezion | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Hapoel Afula | - | |
| 10 | Akei Nazareth | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Hap. Ramat Gan | ||
| 12 | Ramat HaSharon | ||
| 13 | Kafr Qasim | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 14 | Bnei Yehuda | ||
| 15 | H. Natzrat Illit | ||
| 16 | Hapoel Ashdod | 4 - 0 | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| H. Petah Tikva | Hapoel Afula | |
| Pozicija | 7 | 9 |
| Bodovi | 19 | 16 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 15 |
| Bodovi | 11 | 1 |
Forma u ligi
| H. Petah Tikva | Hapoel Afula | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
4 4 |
4
4 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 2 |
0
1 5 |
Golovi u ligi
| H. Petah Tikva | Hapoel Afula | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
18
15 |
15
17 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
10
6 |
5
14 |
Ukupna statistika za Liga Leumit
| Meč (109) | |
| Pobeda u domu | 46% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 28% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (261) | |
| Golovi po meču | 2.39 |
| Golovi u domu po meču | 1.35 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 76% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 61% |
| Oba Tima Pogađaju | 45% |
| Više 1.5 | 72% |
| Više 2.5 | 39% |
| Više 3.5 | 23% |
H. Petah Tikva sledeći 6 mečevi
| 2022-12-16 | H. Umm al-Fahm | - | H. Petah Tikva |
| 2022-12-26 | Kafr Qasim | - | H. Petah Tikva |
| 2022-12-30 | H. Petah Tikva | - | Maccabi Jaffa |
| 2023-01-04 | M. Bnei Reineh | - | H. Petah Tikva |
| 2023-01-09 | H. Kfar Saba | - | H. Petah Tikva |
| 2023-01-13 | H. Petah Tikva | - | Bnei Yehuda |
Hapoel Afula sledeći 6 mečevi
| 2022-12-12 | Hapoel Afula | - | H. Tel Aviv |
| 2022-12-16 | Hapoel Afula | - | H. Akko |
| 2022-12-26 | H. Umm al-Fahm | - | Hapoel Afula |
| 2022-12-30 | Hapoel Afula | - | Kafr Qasim |
| 2023-01-05 | Hapoel Afula | - | H. Kfar Saba |
| 2023-01-09 | Maccabi Jaffa | - | Hapoel Afula |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 2.87 | 3.10 |
| Verovatnoća | 46% | 26% | 28% |
| 1X @ 1.32 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.32 | 1.58 |
| Verovatnoća | 61% | 39% |
| 1X @ 1.32 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.42 | 2.65 | |
| Verovatnoća | 70% | 30% | |
| Više 1.5 @ 1.42 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 1.55 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Manje 2.5 @ 1.55 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.10 | 1.20 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2022-12-08 16:04. Moguće su trenutne promene!