Liga Leumit - Izrael

nedelja, 23.08.2026
17:00
H. Kfar Saba

H. Kfar Saba

Ironi Modi'in

Ironi Modi'in

1 - 4
(0 - 0,  1 - 4)
Informacija
Grad
Domaći: Kfar Saba
Gosti: Modi'in-Maccabim-Re'ut
Udaljenost: 31.2 km
Stadion
Stadion: Levita
Kapacitet: 5 800
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 17:00 (19:00 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.05 3.25 3.00 1X 1.33 1.66
37% 32% 31% 1.33 60% 40%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.40 1.88 1.80 3.25 1.29
98% 2% 8% 92% 15% 85%

Poslednji 2 susret

2026-03-30 Ironi Modi'in 1 - 0 H. Kfar Saba
2025-11-03 H. Kfar Saba 2 - 0 Ironi Modi'in

H. Kfar Saba poslednji 12 mečevi

2026-08-18 H. I. R. Lezion 2 - 0 H. Kfar Saba
2026-07-17 H. Kfar Saba 2 - 2 Maccabi Jaffa
2026-05-25 H. Kfar Saba 1 - 1 Hap. Ramat Gan
2026-05-20 M. Herzliya 1 - 1 H. Kfar Saba
2026-05-15 H. Kfar Saba 2 - 2 M. Petach Tikva
2026-05-11 Kiryat Yam 2 - 0 H. Kfar Saba
2026-05-05 H. Kfar Saba 1 - 3 Bnei Yehuda
2026-04-30 H. Kfar Shalem 2 - 4 H. Kfar Saba
2026-04-27 H. I. R. Lezion 0 - 5 H. Kfar Saba
2026-04-17 H. Kfar Saba 3 - 2 H. Akko
2026-04-14 Hapoel Hadera 0 - 3 H. Kfar Saba
2026-04-10 H. Kfar Saba 1 - 0 Kafr Qasim
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 11 7 6
42% 33% 25% 92% 58% 50%

Ironi Modi'in poslednji 12 mečevi

2026-08-18 Ironi Modi'in 0 - 2 M. Herzliya
2026-07-10 Ashdod 1 - 3 Ironi Modi'in
2026-05-25 Hapoel Raanana 2 - 0 Ironi Modi'in
2026-05-19 H. Natzrat Illit 0 - 2 Ironi Modi'in
2026-05-14 Ironi Modi'in 0 - 1 H. Akko
2026-05-08 Ironi Modi'in 4 - 1 Maccabi Jaffa
2026-05-05 Hapoel Hadera 1 - 0 Ironi Modi'in
2026-05-01 Ironi Modi'in 1 - 1 Kafr Qasim
2026-04-24 Hapoel Afula 0 - 0 Ironi Modi'in
2026-04-17 Ironi Modi'in 0 - 0 Kafr Qasim
2026-04-14 Hapoel Raanana 1 - 0 Ironi Modi'in
2026-04-10 Ironi Modi'in 2 - 3 Hap. Ramat Gan
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 3 3
25% 25% 50% 58% 25% 25%
Reklama

Tabela Liga Leumit

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Kiryat Yam 1 1 0 0 6 2 +4 3
2 Bnei Yehuda 1 1 0 0 4 1 +3 3
3 Hapoel Afula 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 H. Kfar Shalem 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 Hapoel Raanana 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 H. I. R. Lezion 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 M. Kiryat Gat 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 M. Herzliya 1 1 0 0 2 0 +2 3
9 H. Akko 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 H. Kfar Saba 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Ironi Modi'in 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Kafr Qasim 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Akei Nazareth 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Ashdod 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 M. Bnei Reineh 1 0 0 1 1 4 -3 0
16 Maccabi Jaffa 1 0 0 1 2 6 -4 0

Hronologija mečeva u ligi

H. Kfar Saba  
Ironi Modi'in  
Domaći  
Gosti  

Statistika timova

  H. Kfar Saba Ironi Modi'in
Pobeda 0 0
Nerešeno 0 0
Gubici 1 1
Dati golovi 0 0
Primljeni golovi 2 2
Prosek dati golovi 0.00 0.00
Prosek primljeni golovi 2.00 2.00
Meč dati golovi 0% 0%
Meč primljeni golovi 100% 100%
Oba Tima Pogađaju 0% 0%
Više 1.5 100% 100%
Više 2.5 0% 0%
Više 3.5 0% 0%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 0
Nerešeno 0 0
Gubici 0 0
Dati golovi 0 0
Primljeni golovi 0 0
Prosek dati golovi 0.00 0.00
Prosek primljeni golovi 0.00 0.00
Meč dati golovi 0% 0%
Meč primljeni golovi 0% 0%
Oba Tima Pogađaju 0% 0%
Više 1.5 0% 0%
Više 2.5 0% 0%
Više 3.5 0% 0%

Ukupna statistika za Liga Leumit

Meč   (8)
Pobeda u domu 50%
Nerešeno 0%
Pobeda u gostima 50%
Mečevi odigrani 3%
Golovi   (25)
Golovi po meču 3.12
Golovi u domu po meču 1.38
Golovi u gostima po meču 1.75
Domaći tim je postigao gol u 75%
Gostujući tim je postigao gol u 50%
Oba Tima Pogađaju 25%
Više 1.5 100%
Više 2.5 25%
Više 3.5 25%

H. Kfar Saba sledeći 6 mečevi

2026-08-30 M. Herzliya - H. Kfar Saba
2026-09-06 Hapoel Raanana - H. Kfar Saba
2026-09-10 H. Kfar Saba - M. Kiryat Gat
2026-09-17 Kafr Qasim - H. Kfar Saba
2026-09-28 H. Kfar Saba - Bnei Yehuda
2026-10-01 Kiryat Yam - H. Kfar Saba

Ironi Modi'in sledeći 6 mečevi

2026-08-30 Ironi Modi'in - M. Kiryat Gat
2026-09-07 Kafr Qasim - Ironi Modi'in
2026-09-10 Ironi Modi'in - Bnei Yehuda
2026-09-17 Kiryat Yam - Ironi Modi'in
2026-09-24 Ironi Modi'in - Ashdod
2026-10-01 Akei Nazareth - Ironi Modi'in

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.05 3.25 3.00
Verovatnoća 37% 32% 31%
1X @ 1.33
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.33 1.66
Verovatnoća 60% 40%
1X @ 1.33
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.28 3.40
Verovatnoća   98% 2%
Više 1.5 @ 1.28
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   1.88 1.80
Verovatnoća   8% 92%
Manje 2.5 @ 1.80
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   3.25 1.29
Verovatnoća   15% 85%
Manje 3.5 @ 1.29
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.73 1.95
Verovatnoća   8% 92%
Ne @ 1.95

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-08-23 16:02. Moguće su trenutne promene!