Premijer liga - Izrael
subota, 24.10.2026
16:45
Hapoel Jerusalem
H. Tel Aviv
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Jeruzalem |
| Gosti: |
Tel Aviv |
| Udaljenost: |
53.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Teddy
|
| Kapacitet: |
34 000 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
16:45 (18:45 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.00 |
4.00 |
1.42 |
2 |
|
|
|
2.63 |
1.11 |
| 29% |
17% |
54% |
1.42 |
|
|
|
34% |
66% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
Poslednji 12 susret
|
2026-02-13 |
H. Tel Aviv
|
3 - 1 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2025-11-08 |
Hapoel Jerusalem
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2025-07-29 |
H. Tel Aviv
|
3 - 0 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2024-04-01 |
Hapoel Jerusalem
|
2 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2024-03-09 |
H. Tel Aviv
|
0 - 0 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2024-01-27 |
Hapoel Jerusalem
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2023-12-26 |
Hapoel Jerusalem
|
2 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2023-07-29 |
Hapoel Jerusalem
|
1 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2023-01-21 |
Hapoel Jerusalem
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2022-10-02 |
H. Tel Aviv
|
1 - 3 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2022-07-30 |
Hapoel Jerusalem
|
1 - 3 |
H. Tel Aviv
|
|
2022-03-05 |
Hapoel Jerusalem
|
0 - 1 |
H. Tel Aviv
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
5 |
3 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
42% |
25% |
Hapoel Jerusalem poslednji 12 mečevi
|
2026-10-18 |
H. Beer Sheva
|
2 - 1 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-10-12 |
Hapoel Jerusalem
|
1 - 4 |
M. Haifa
|
|
2026-09-19 |
M. Petach Tikva
|
2 - 4 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-09-15 |
Ironi Tiberias
|
2 - 2 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-09-05 |
Hapoel Jerusalem
|
4 - 2 |
Shmona
|
|
2026-08-29 |
H. Petah Tikva
|
1 - 0 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-08-23 |
Hapoel Jerusalem
|
2 - 5 |
M. Tel Aviv
|
|
2026-08-17 |
M. Haifa
|
0 - 1 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-08-05 |
Hap. Ramat Gan
|
2 - 2 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-07-25 |
M. Netanya
|
3 - 1 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-07-10 |
Bnei Yehuda
|
2 - 2 |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-05-18 |
Hapoel Jerusalem
|
0 - 2 |
Ironi Tiberias
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
9 |
8 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
75% |
67% |
H. Tel Aviv poslednji 12 mečevi
|
2026-10-17 |
H. Tel Aviv
|
1 - 0 |
Ironi Tiberias
|
|
2026-10-10 |
Shmona
|
1 - 3 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-09-18 |
H. Tel Aviv
|
3 - 0 |
H. Petah Tikva
|
|
2026-09-14 |
M. Tel Aviv
|
4 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-09-07 |
H. Tel Aviv
|
4 - 0 |
Hap. Ramat Gan
|
|
2026-09-03 |
H. Tel Aviv
|
3 - 0 |
Beitar Jerusalem
|
|
2026-08-30 |
H. Haifa
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-27 |
H. Tel Aviv
|
0 - 1 |
Atalanta
|
|
2026-08-20 |
Atalanta
|
0 - 0 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-16 |
Shmona
|
1 - 2 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-12 |
Katowice
|
2 - 1 |
H. Tel Aviv
|
|
2026-08-06 |
H. Tel Aviv
|
2 - 0 |
Katowice
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
8 |
7 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
67% |
58% |
25% |
Tabela Premijer liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
M. Haifa |
7 |
6 |
0 |
1 |
18 |
9 |
+9 |
18 |
| 2 |
M. Tel Aviv |
7 |
5 |
2 |
0 |
18 |
6 |
+12 |
17 |
| 3 |
H. Tel Aviv |
7 |
5 |
1 |
1 |
15 |
5 |
+10 |
16 |
| 4 |
H. Beer Sheva |
7 |
5 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
16 |
| 5 |
Beitar Jerusalem |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 6 |
M. Netanya |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 7 |
H. Haifa |
7 |
2 |
3 |
2 |
9 |
9 |
0 |
9 |
| 8 |
Sakhnin |
7 |
2 |
2 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
8 |
| 9 |
Hapoel Jerusalem |
7 |
2 |
1 |
4 |
14 |
18 |
-4 |
7 |
| 10 |
Ironi Tiberias |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
7 |
| 11 |
M. Petach Tikva |
7 |
2 |
0 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
6 |
| 12 |
Hap. Ramat Gan |
7 |
2 |
0 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
6 |
| 13 |
H. Petah Tikva |
7 |
1 |
1 |
5 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
| 14 |
Shmona |
7 |
1 |
0 |
6 |
6 |
15 |
-9 |
3 |
Hronologija mečeva u ligi
| Hapoel Jerusalem |
|
| H. Tel Aviv |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Hapoel Jerusalem |
H. Tel Aviv |
| 1 |
M. Haifa |
1 - 4 |
|
| 2 |
M. Tel Aviv |
2 - 5 |
4 - 1 |
| 3 |
H. Tel Aviv |
|
- |
| 4 |
H. Beer Sheva |
|
|
| 5 |
Beitar Jerusalem |
|
|
| 6 |
M. Netanya |
|
|
| 7 |
H. Haifa |
|
0 - 0 |
| 8 |
Sakhnin |
|
|
| 9 |
Hapoel Jerusalem |
- |
|
| 10 |
Ironi Tiberias |
|
|
| 11 |
M. Petach Tikva |
|
|
| 12 |
Hap. Ramat Gan |
|
|
| 13 |
H. Petah Tikva |
|
|
| 14 |
Shmona |
4 - 2 |
1 - 3 |
Statistika timova
| |
Hapoel Jerusalem |
H. Tel Aviv |
| Pobeda |
2 |
5 |
| Nerešeno |
1 |
1 |
| Gubici |
4 |
1 |
| Dati golovi |
14 |
15 |
| Primljeni golovi |
18 |
5 |
| Prosek dati golovi |
2.00 |
2.14 |
| Prosek primljeni golovi |
2.57 |
0.71 |
| Meč dati golovi |
86% |
86% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
29% |
| Oba Tima Pogađaju |
86% |
29% |
| Više 1.5 |
86% |
71% |
| Više 2.5 |
86% |
71% |
| Više 3.5 |
71% |
43% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
1 |
| Nerešeno |
0 |
1 |
| Gubici |
2 |
1 |
| Dati golovi |
7 |
4 |
| Primljeni golovi |
11 |
5 |
| Prosek dati golovi |
2.33 |
1.33 |
| Prosek primljeni golovi |
3.67 |
1.67 |
| Meč dati golovi |
100% |
67% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
100% |
67% |
| Više 1.5 |
100% |
67% |
| Više 2.5 |
100% |
67% |
| Više 3.5 |
100% |
67% |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (49) |
| Pobeda u domu |
49% |
| Nerešeno |
16% |
| Pobeda u gostima |
35% |
| Mečevi odigrani |
27% |
| Golovi (142) |
| Golovi po meču |
2.90 |
| Golovi u domu po meču |
1.49 |
| Golovi u gostima po meču |
1.41 |
| Domaći tim je postigao gol u |
80% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
67% |
| Oba Tima Pogađaju |
55% |
| Više 1.5 |
78% |
| Više 2.5 |
61% |
| Više 3.5 |
35% |
Hapoel Jerusalem sledeći 6 mečevi
|
2026-10-31 |
M. Netanya
|
- |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-11-07 |
Hapoel Jerusalem
|
- |
Sakhnin
|
|
2026-11-28 |
Beitar Jerusalem
|
- |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-12-01 |
Hapoel Jerusalem
|
- |
H. Haifa
|
|
2026-12-05 |
Hap. Ramat Gan
|
- |
Hapoel Jerusalem
|
|
2026-12-12 |
M. Tel Aviv
|
- |
Hapoel Jerusalem
|
H. Tel Aviv sledeći 6 mečevi
|
2026-10-29 |
M. Tel Aviv
|
- |
H. Tel Aviv
|
|
2026-11-02 |
H. Tel Aviv
|
- |
M. Haifa
|
|
2026-11-08 |
H. Beer Sheva
|
- |
H. Tel Aviv
|
|
2026-11-27 |
M. Petach Tikva
|
- |
H. Tel Aviv
|
|
2026-12-01 |
H. Tel Aviv
|
- |
M. Netanya
|
|
2026-12-05 |
Sakhnin
|
- |
H. Tel Aviv
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
6.00 |
4.00 |
1.42 |
| Verovatnoća |
29% |
17% |
54% |
|
2 @ 1.42 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
2.63 |
1.11 |
| Verovatnoća |
34% |
66% |
|
X2 @ 1.11 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.20 |
4.33 |
| Verovatnoća |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.20 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.67 |
2.15 |
| Verovatnoća |
|
72% |
28% |
|
Više 2.5 @ 1.67 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.63 |
1.44 |
| Verovatnoća |
|
49% |
51% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.83 |
1.83 |
| Verovatnoća |
|
56% |
44% |
|
Da @ 1.83 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-24 12:04. Moguće su trenutne promene!