Championship - Škotska
subota, 22.04.2023
15:00
15:00

Hamilton

Partick Thistle
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Hamilton |
| Gosti: | Glasgow |
| Udaljenost: | 17.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | New Douglas Park |
| Kapacitet: | 6 078 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.40 | 1.70 | 2 | 2.10 | 1.17 | |||
| 26% | 25% | 49% | 1.70 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 74% | 26% | 51% | 49% | 32% | 68% |
Poslednji 12 susret
| 2023-01-28 | Partick Thistle | 0 - 1 | Hamilton |
| 2022-10-15 | Hamilton | 1 - 2 | Partick Thistle |
| 2022-08-06 | Partick Thistle | 1 - 1 | Hamilton |
| 2022-03-19 | Partick Thistle | 0 - 4 | Hamilton |
| 2022-01-08 | Hamilton | 2 - 2 | Partick Thistle |
| 2021-11-20 | Partick Thistle | 1 - 0 | Hamilton |
| 2021-10-15 | Hamilton | 1 - 6 | Partick Thistle |
| 2019-07-20 | Hamilton | 2 - 2 | Partick Thistle |
| 2018-04-21 | Partick Thistle | 2 - 1 | Hamilton |
| 2018-02-24 | Hamilton | 2 - 1 | Partick Thistle |
| 2017-12-23 | Partick Thistle | 1 - 0 | Hamilton |
| 2017-10-24 | Hamilton | 0 - 0 | Partick Thistle |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Hamilton poslednji 12 mečevi
| 2023-04-18 | Hamilton | 1 - 2 | Inverness CT |
| 2023-04-14 | Queens Park | 1 - 0 | Hamilton |
| 2023-04-11 | Morton | 2 - 0 | Hamilton |
| 2023-04-08 | Hamilton | 1 - 1 | Cove Rangers |
| 2023-04-04 | Raith | 1 - 2 | Hamilton |
| 2023-04-01 | Dundee FC | 7 - 0 | Hamilton |
| 2023-03-26 | Raith | 0 - 1 | Hamilton |
| 2023-03-18 | Hamilton | 0 - 2 | Ayr |
| 2023-03-03 | Hamilton | 0 - 0 | Arbroath |
| 2023-02-25 | Hamilton | 1 - 4 | Queens Park |
| 2023-02-21 | Hamilton | 2 - 1 | Inverness CT |
| 2023-02-18 | Inverness CT | 0 - 3 | Hamilton |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Partick Thistle poslednji 12 mečevi
| 2023-04-15 | Partick Thistle | 1 - 1 | Ayr |
| 2023-04-07 | Partick Thistle | 4 - 0 | Queens Park |
| 2023-04-01 | Cove Rangers | 0 - 5 | Partick Thistle |
| 2023-03-24 | Inverness CT | 1 - 0 | Partick Thistle |
| 2023-03-18 | Partick Thistle | 0 - 0 | Dundee FC |
| 2023-03-11 | Morton | 0 - 0 | Partick Thistle |
| 2023-03-04 | Partick Thistle | 3 - 0 | Raith |
| 2023-02-28 | Dundee FC | 1 - 3 | Partick Thistle |
| 2023-02-25 | Arbroath | 0 - 0 | Partick Thistle |
| 2023-02-18 | Ayr | 0 - 1 | Partick Thistle |
| 2023-02-12 | Rangers | 3 - 2 | Partick Thistle |
| 2023-02-04 | Partick Thistle | 0 - 1 | Cove Rangers |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 5 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 42% | 33% |
Tabela Championship
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dundee FC | 33 | +24 | 58 |
| 2 | Queens Park | 34 | +14 | 58 |
| 3 | Inverness CT | 34 | +6 | 54 |
| 4 | Partick Thistle | 33 | +18 | 52 |
| 5 | Ayr | 34 | +16 | 52 |
| 6 | Morton | 33 | +7 | 48 |
| 7 | Raith | 33 | -1 | 42 |
| 8 | Arbroath | 33 | -15 | 33 |
| 9 | Hamilton | 34 | -32 | 29 |
| 10 | Cove Rangers | 33 | -37 | 27 |
Hronologija mečeva u ligi
| Hamilton | |
| Partick Thistle | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Hamilton | Partick Thistle |
|---|---|---|---|
| 1 | Dundee FC | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 2 | Queens Park | 1 - 4 | 2 - 0 |
| 3 | Inverness CT | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Partick Thistle | 1 - 2 | - |
| 5 | Ayr | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Morton | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Raith | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 8 | Arbroath | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Hamilton | - | 1 - 2 |
| 10 | Cove Rangers | 1 - 1 | 0 - 5 |
Pozicija u ligi
| Hamilton | Partick Thistle | |
| Pozicija | 9 | 4 |
| Bodovi | 29 | 52 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 5 |
| Bodovi | 14 | 21 |
Forma u ligi
| Hamilton | Partick Thistle | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
8 19 |
15
7 11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
5 9 |
6
3 7 |
Golovi u ligi
| Hamilton | Partick Thistle | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
61 |
59
41 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
28 |
22
21 |
Ukupna statistika za Championship
| Meč (167) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 29% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (472) | |
| Golovi po meču | 2.83 |
| Golovi u domu po meču | 1.57 |
| Golovi u gostima po meču | 1.25 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 53% |
| Više 1.5 | 78% |
| Više 2.5 | 51% |
| Više 3.5 | 32% |
Hamilton sledeći 6 mečevi
| 2023-05-05 | Arbroath | - | Hamilton |
| 2023-05-09 | Alloa | - | Hamilton |
| 2023-05-13 | Hamilton | - | Alloa |
| 2023-05-17 | Airdrieonians | - | Hamilton |
| 2023-05-20 | Hamilton | - | Airdrieonians |
| 2023-07-03 | Hamilton | - | TNS |
Partick Thistle sledeći 6 mečevi
| 2023-04-29 | Partick Thistle | - | Arbroath |
| 2023-05-05 | Raith | - | Partick Thistle |
| 2023-05-09 | Partick Thistle | - | Queens Park |
| 2023-05-12 | Queens Park | - | Partick Thistle |
| 2023-05-19 | Partick Thistle | - | Ayr |
| 2023-05-26 | Ayr | - | Partick Thistle |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.75 | 3.40 | 1.70 |
| Verovatnoća | 26% | 25% | 49% |
| 2 @ 1.70 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.17 |
| Verovatnoća | 35% | 65% |
| X2 @ 1.17 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 3.75 | |
| Verovatnoća | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.25 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.85 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Više 2.5 @ 1.85 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.00 | 1.36 | |
| Verovatnoća | 32% | 68% | |
| Manje 3.5 @ 1.36 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Ne @ 1.91 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-22 12:06. Moguće su trenutne promene!