League One - Škotska
subota, 26.08.2023
15:00
15:00

Hamilton

Montrose
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Hamilton |
| Gosti: | Montrose |
| Udaljenost: | 142.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | New Douglas Park |
| Kapacitet: | 6 078 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.50 | 8.00 | 1 | 1.06 | 2.75 | |||
| 43% | 34% | 23% | 1.40 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 82% | 18% | 55% | 45% | 20% | 80% |
Poslednji 4 susret
| 2001-12-07 | Hamilton | 4 - 0 | Montrose |
| 2001-05-04 | Montrose | 1 - 4 | Hamilton |
| 2001-04-30 | Montrose | 0 - 2 | Hamilton |
| 2001-02-16 | Hamilton | 1 - 3 | Montrose |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 | |
| 75% | 0% | 25% | 100% | 75% | 75% |
Hamilton poslednji 12 mečevi
| 2023-08-19 | Edinburgh City | 0 - 3 | Hamilton |
| 2023-08-12 | Kelty Hearts | 0 - 2 | Hamilton |
| 2023-08-05 | Hamilton | 1 - 0 | Cove Rangers |
| 2023-07-29 | Hamilton | 2 - 2 | Cove Rangers |
| 2023-07-22 | Livingston | 1 - 1 | Hamilton |
| 2023-07-18 | Hamilton | 1 - 0 | Brechin |
| 2023-07-15 | Clyde | 1 - 3 | Hamilton |
| 2023-07-03 | Hamilton | 2 - 1 | TNS |
| 2023-05-20 | Hamilton | 2 - 1 | Airdrieonians |
| 2023-05-17 | Airdrieonians | 1 - 0 | Hamilton |
| 2023-05-13 | Hamilton | 5 - 2 | Alloa |
| 2023-05-09 | Alloa | 1 - 0 | Hamilton |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 50% | 25% |
Montrose poslednji 12 mečevi
| 2023-08-19 | Montrose | 0 - 3 | Cove Rangers |
| 2023-08-12 | Annan Athletic | 1 - 3 | Montrose |
| 2023-08-05 | Montrose | 0 - 2 | Kelty Hearts |
| 2023-07-29 | Arbroath | 3 - 0 | Montrose |
| 2023-07-22 | Cowdenbeath | 1 - 1 | Montrose |
| 2023-07-18 | Montrose | 1 - 2 | Forfar |
| 2023-07-15 | Montrose | 1 - 0 | St Mirren |
| 2023-06-30 | Montrose | 1 - 3 | Forfar |
| 2023-06-27 | Montrose | 1 - 3 | Raith |
| 2023-05-06 | Clyde | 2 - 1 | Montrose |
| 2023-04-29 | Montrose | 0 - 4 | Alloa |
| 2023-04-22 | Queen of South | 2 - 3 | Montrose |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 9 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 75% | 42% |
Tabela League One
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hamilton | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Falkirk | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Queen of South | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Kelty Hearts | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Stirling | 3 | -1 | 6 |
| 6 | Cove Rangers | 3 | +2 | 4 |
| 7 | Alloa | 3 | -1 | 3 |
| 8 | Montrose | 3 | -3 | 3 |
| 9 | Annan Athletic | 3 | -7 | 0 |
| 10 | Edinburgh City | 3 | -5 | -6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Hamilton | |
| Montrose | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Hamilton | Montrose |
|---|---|---|---|
| 1 | Hamilton | - | |
| 2 | Falkirk | ||
| 3 | Queen of South | ||
| 4 | Kelty Hearts | ||
| 5 | Stirling | ||
| 6 | Cove Rangers | 1 - 0 | |
| 7 | Alloa | ||
| 8 | Montrose | - | |
| 9 | Annan Athletic | 1 - 3 | |
| 10 | Edinburgh City |
Pozicija u ligi
| Hamilton | Montrose | |
| Pozicija | 1 | 8 |
| Bodovi | 9 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 2 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| Hamilton | Montrose | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 0 |
1
0 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 0 |
1
0 0 |
Golovi u ligi
| Hamilton | Montrose | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
0 |
3
6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
0 |
3
1 |
Ukupna statistika za League One
| Meč (15) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 7% |
| Pobeda u gostima | 53% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (44) | |
| Golovi po meču | 2.93 |
| Golovi u domu po meču | 1.33 |
| Golovi u gostima po meču | 1.60 |
| Domaći tim je postigao gol u | 67% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 73% |
| Oba Tima Pogađaju | 40% |
| Više 1.5 | 80% |
| Više 2.5 | 67% |
| Više 3.5 | 27% |
Hamilton sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | Stirling | - | Hamilton |
| 2023-09-09 | Coleraine | - | Hamilton |
| 2023-09-16 | Hamilton | - | Alloa |
| 2023-09-23 | Queen of South | - | Hamilton |
| 2023-09-29 | Hamilton | - | Annan Athletic |
| 2023-10-07 | Falkirk | - | Hamilton |
Montrose sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | Queen of South | - | Montrose |
| 2023-09-09 | Cove Rangers | - | Montrose |
| 2023-09-16 | Montrose | - | Edinburgh City |
| 2023-09-23 | Montrose | - | Stirling |
| 2023-09-30 | Falkirk | - | Montrose |
| 2023-10-07 | Montrose | - | Alloa |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 4.50 | 8.00 |
| Verovatnoća | 43% | 34% | 23% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.06 | 2.75 |
| Verovatnoća | 81% | 19% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 4.50 | |
| Verovatnoća | 82% | 18% | |
| Više 1.5 @ 1.17 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 2.25 | |
| Verovatnoća | 55% | 45% | |
| Više 2.5 @ 1.62 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.50 | 1.50 | |
| Verovatnoća | 20% | 80% | |
| Manje 3.5 @ 1.50 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.91 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 24% | 76% | |
| Ne @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-26 12:02. Moguće su trenutne promene!