League Two - Engleska
nedelja, 01.01.2023
15:00
15:00

Grimsby Town

Stockport
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Cleethorpes |
| Gosti: | Stockport |
| Udaljenost: | 141.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Blundell Park |
| Kapacitet: | 9 546 |
| Dimenzije: | 101 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.50 | 2.10 | 12 | 1.70 | 1.29 | |||
| 34% | 27% | 39% | 1.29 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.08 | 1.73 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 17% | 83% |
Poslednji 12 susret
| 2022-10-15 | Stockport | 1 - 3 | Grimsby Town |
| 2022-04-15 | Grimsby Town | 2 - 1 | Stockport |
| 2021-12-18 | Stockport | 4 - 0 | Grimsby Town |
| 2021-08-31 | Stockport | 0 - 0 | Grimsby Town |
| 2013-04-01 | Stockport | 1 - 2 | Grimsby Town |
| 2012-08-14 | Grimsby Town | 1 - 2 | Stockport |
| 2011-11-29 | Grimsby Town | 7 - 0 | Stockport |
| 2011-09-17 | Stockport | 2 - 0 | Grimsby Town |
| 2007-12-22 | Stockport | 1 - 1 | Grimsby Town |
| 2007-09-15 | Grimsby Town | 1 - 1 | Stockport |
| 2006-12-30 | Stockport | 3 - 0 | Grimsby Town |
| 2006-09-23 | Grimsby Town | 0 - 1 | Stockport |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Grimsby Town poslednji 12 mečevi
| 2022-12-29 | Grimsby Town | 1 - 4 | Salford City |
| 2022-12-26 | Harrogate Town | 3 - 2 | Grimsby Town |
| 2022-12-10 | Grimsby Town | 2 - 1 | Tranmere |
| 2022-12-03 | AFC Wimbledon | 1 - 0 | Grimsby Town |
| 2022-11-26 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Grimsby Town |
| 2022-11-22 | Grimsby Town | 0 - 1 | Accrington |
| 2022-11-19 | Grimsby Town | 1 - 1 | Stevenage |
| 2022-11-12 | Grimsby Town | 1 - 3 | Doncaster |
| 2022-11-05 | Grimsby Town | 5 - 1 | Plymouth |
| 2022-10-29 | Hartlepool | 2 - 1 | Grimsby Town |
| 2022-10-25 | Barrow | 1 - 0 | Grimsby Town |
| 2022-10-22 | Grimsby Town | 0 - 0 | Bradford |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 58% | 33% |
Stockport poslednji 12 mečevi
| 2022-12-29 | Walsall | 0 - 2 | Stockport |
| 2022-12-26 | Stockport | 2 - 0 | Crewe |
| 2022-12-07 | Stockport | 3 - 1 | Charlton |
| 2022-12-03 | Hartlepool | 0 - 5 | Stockport |
| 2022-11-26 | Charlton | 2 - 2 | Stockport |
| 2022-11-19 | Stockport | 1 - 2 | Leyton Orient |
| 2022-11-12 | Newport | 1 - 2 | Stockport |
| 2022-11-05 | Stockport | 4 - 0 | Swindon |
| 2022-11-01 | Tranmere | 0 - 0 | Stockport |
| 2022-10-29 | Stockport | 3 - 0 | Sutton |
| 2022-10-25 | Stockport | 2 - 0 | Carlisle |
| 2022-10-22 | Salford City | 0 - 2 | Stockport |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | |
| 75% | 17% | 8% | 92% | 58% | 33% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | 23 | +23 | 53 |
| 2 | Stevenage | 23 | +17 | 48 |
| 3 | Northampton | 23 | +14 | 43 |
| 4 | Carlisle | 23 | +13 | 39 |
| 5 | Swindon | 24 | +4 | 38 |
| 6 | Mansfield | 23 | +3 | 38 |
| 7 | Bradford | 22 | +6 | 36 |
| 8 | Salford City | 22 | +8 | 35 |
| 9 | Barrow | 23 | +1 | 35 |
| 10 | Stockport | 22 | +11 | 34 |
| 11 | AFC Wimbledon | 23 | +2 | 34 |
| 12 | Doncaster | 23 | -5 | 34 |
| 13 | Walsall | 22 | +7 | 33 |
| 14 | Tranmere | 23 | +6 | 33 |
| 15 | Sutton | 24 | -7 | 32 |
| 16 | Grimsby Town | 22 | -2 | 27 |
| 17 | Crewe | 21 | -9 | 25 |
| 18 | Newport | 23 | -4 | 24 |
| 19 | Harrogate Town | 22 | -6 | 22 |
| 20 | Crawley Town | 23 | -13 | 21 |
| 21 | Hartlepool | 23 | -21 | 18 |
| 22 | Colchester | 23 | -11 | 17 |
| 23 | Rochdale | 22 | -17 | 15 |
| 24 | Gillingham FC | 22 | -20 | 14 |
Hronologija mečeva u ligi
| Grimsby Town | |
| Stockport | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Grimsby Town | Stockport |
|---|---|---|---|
| 1 | Leyton Orient | ||
| 2 | Stevenage | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Northampton | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Carlisle | 1 - 2 | |
| 5 | Swindon | 1 - 2 | |
| 6 | Mansfield | 2 - 1 | |
| 7 | Bradford | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Salford City | 1 - 4 | 0 - 2 |
| 9 | Barrow | ||
| 10 | Stockport | - | |
| 11 | AFC Wimbledon | ||
| 12 | Doncaster | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 13 | Walsall | 0 - 2 | |
| 14 | Tranmere | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Sutton | 0 - 0 | |
| 16 | Grimsby Town | - | |
| 17 | Crewe | ||
| 18 | Newport | 1 - 2 | |
| 19 | Harrogate Town | ||
| 20 | Crawley Town | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 21 | Hartlepool | 0 - 5 | |
| 22 | Colchester | ||
| 23 | Rochdale | ||
| 24 | Gillingham FC | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Grimsby Town | Stockport | |
| Pozicija | 16 | 10 |
| Bodovi | 27 | 34 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 20 | 9 |
| Bodovi | 11 | 16 |
Forma u ligi
| Grimsby Town | Stockport | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
6 9 |
10
4 8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
5 4 |
5
1 5 |
Golovi u ligi
| Grimsby Town | Stockport | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
25
27 |
33
22 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
15 |
18
12 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (272) | |
| Pobeda u domu | 43% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (632) | |
| Golovi po meču | 2.32 |
| Golovi u domu po meču | 1.26 |
| Golovi u gostima po meču | 1.07 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 65% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 69% |
| Više 2.5 | 44% |
| Više 3.5 | 17% |
Grimsby Town sledeći 6 mečevi
| 2023-01-07 | Grimsby Town | - | Burton |
| 2023-01-14 | Swindon | - | Grimsby Town |
| 2023-01-21 | Grimsby Town | - | Harrogate Town |
| 2023-01-24 | Crawley Town | - | Grimsby Town |
| 2023-01-28 | Luton | - | Grimsby Town |
| 2023-02-04 | Crewe | - | Grimsby Town |
Stockport sledeći 6 mečevi
| 2023-01-08 | Stockport | - | Walsall |
| 2023-01-14 | Stockport | - | Northampton |
| 2023-01-21 | Crewe | - | Stockport |
| 2023-01-24 | Stockport | - | Bradford |
| 2023-01-28 | AFC Wimbledon | - | Stockport |
| 2023-01-31 | Crewe | - | Stockport |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.50 | 3.50 | 2.10 |
| Verovatnoća | 34% | 27% | 39% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 1.29 |
| Verovatnoća | 46% | 54% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 3.25 | |
| Verovatnoća | 72% | 28% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.08 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Manje 2.5 @ 1.73 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 17% | 83% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-01 12:05. Moguće su trenutne promene!