Ekstraklasa - Poljska
subota, 04.03.2023
19:00
19:00

Gornik Z.

Legia
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Zabrze |
| Gosti: | Varšava |
| Udaljenost: | 262.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ernest Pohl |
| Kapacitet: | 3 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.20 | X2 | 1.57 | 1.33 | |||
| 25% | 32% | 43% | 1.33 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 52% | 48% | 26% | 74% |
Poslednji 12 susret
| 2022-08-19 | Legia | 2 - 2 | Gornik Z. |
| 2022-05-06 | Legia | 5 - 3 | Gornik Z. |
| 2021-11-21 | Gornik Z. | 3 - 2 | Legia |
| 2021-02-27 | Gornik Z. | 1 - 2 | Legia |
| 2020-09-19 | Legia | 1 - 3 | Gornik Z. |
| 2020-06-14 | Gornik Z. | 2 - 0 | Legia |
| 2019-11-09 | Legia | 5 - 1 | Gornik Z. |
| 2019-04-07 | Gornik Z. | 1 - 2 | Legia |
| 2018-11-03 | Legia | 4 - 0 | Gornik Z. |
| 2018-05-13 | Legia | 2 - 0 | Gornik Z. |
| 2018-04-18 | Legia | 2 - 1 | Gornik Z. |
| 2018-04-03 | Gornik Z. | 1 - 1 | Legia |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 12 | 9 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 100% | 75% | 50% |
Gornik Z. poslednji 12 mečevi
| 2023-02-26 | Stal Mielec | 0 - 1 | Gornik Z. |
| 2023-02-18 | Rakow | 2 - 0 | Gornik Z. |
| 2023-02-12 | Gornik Z. | 0 - 0 | Radomiak Radom |
| 2023-02-04 | Gornik Z. | 1 - 1 | Lechia |
| 2023-01-30 | Cracovia | 2 - 0 | Gornik Z. |
| 2023-01-20 | CSKA Sofia | 3 - 2 | Gornik Z. |
| 2023-01-07 | Rot-Weiss Essen | 1 - 3 | Gornik Z. |
| 2022-12-10 | Gornik Z. | 3 - 1 | Legnica |
| 2022-12-02 | Gornik Z. | 1 - 0 | Podbeskidzie |
| 2022-11-25 | Gornik Z. | 4 - 1 | Odra Opole |
| 2022-11-18 | Lechia | 2 - 1 | Gornik Z. |
| 2022-11-12 | Gornik Z. | 0 - 3 | Legnica |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Legia poslednji 12 mečevi
| 2023-02-24 | Legia | 2 - 2 | Widzew Lodz |
| 2023-02-19 | Piast | 0 - 1 | Legia |
| 2023-02-12 | Legia | 2 - 2 | Cracovia |
| 2023-02-04 | Zaglebie | 1 - 2 | Legia |
| 2023-01-29 | Legia | 3 - 2 | Korona |
| 2023-01-20 | Legia | 2 - 2 | Magdeburg |
| 2023-01-15 | Legia | 3 - 2 | Cukaricki |
| 2023-01-11 | Mezokovesd | 0 - 0 | Legia |
| 2023-01-08 | Legia | 2 - 2 | Sabail |
| 2022-12-16 | Legia | 2 - 1 | Ruch |
| 2022-12-10 | Legia | 4 - 0 | Motor Lublin |
| 2022-12-05 | Legia | 3 - 1 | Tychy |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 10 | 10 | 8 | |
| 58% | 42% | 0% | 83% | 83% | 67% |
Tabela Ekstraklasa
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rakow | 22 | +27 | 52 |
| 2 | Legia | 22 | +8 | 43 |
| 3 | Lech | 23 | +10 | 39 |
| 4 | Pogon Szczecin | 22 | +3 | 36 |
| 5 | Widzew Lodz | 22 | +6 | 36 |
| 6 | Cracovia | 22 | +7 | 32 |
| 7 | Radomiak Radom | 22 | +1 | 32 |
| 8 | Warta Poznan | 21 | +4 | 30 |
| 9 | Stal Mielec | 23 | -2 | 29 |
| 10 | Wisla Plock | 21 | +1 | 28 |
| 11 | Slask Wroclaw | 22 | -6 | 28 |
| 12 | Piast | 23 | -1 | 26 |
| 13 | Zaglebie | 22 | -12 | 26 |
| 14 | Gornik Z. | 22 | -5 | 25 |
| 15 | Jagiellonia | 22 | 0 | 24 |
| 16 | Lechia | 23 | -19 | 22 |
| 17 | Korona | 22 | -12 | 20 |
| 18 | Legnica | 22 | -10 | 18 |
Hronologija mečeva u ligi
| Gornik Z. | |
| Legia | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Gornik Z. | Legia |
|---|---|---|---|
| 1 | Rakow | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 2 | Legia | - | |
| 3 | Lech | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Pogon Szczecin | ||
| 5 | Widzew Lodz | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Cracovia | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 7 | Radomiak Radom | 0 - 0 | |
| 8 | Warta Poznan | ||
| 9 | Stal Mielec | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 10 | Wisla Plock | 2 - 1 | |
| 11 | Slask Wroclaw | 0 - 0 | |
| 12 | Piast | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 13 | Zaglebie | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 14 | Gornik Z. | - | |
| 15 | Jagiellonia | 1 - 1 | 2 - 5 |
| 16 | Lechia | 1 - 1 | |
| 17 | Korona | 1 - 1 | |
| 18 | Legnica | 0 - 3 |
Pozicija u ligi
| Gornik Z. | Legia | |
| Pozicija | 14 | 2 |
| Bodovi | 25 | 43 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 17 | 7 |
| Bodovi | 10 | 18 |
Forma u ligi
| Gornik Z. | Legia | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
7 9 |
12
7 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
4 5 |
5
3 3 |
Golovi u ligi
| Gornik Z. | Legia | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
28
33 |
34
26 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
13
18 |
13
14 |
Ukupna statistika za Ekstraklasa
| Meč (199) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 34% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (499) | |
| Golovi po meču | 2.51 |
| Golovi u domu po meču | 1.33 |
| Golovi u gostima po meču | 1.18 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 49% |
| Više 1.5 | 73% |
| Više 2.5 | 47% |
| Više 3.5 | 22% |
Gornik Z. sledeći 6 mečevi
| 2023-03-11 | Jagiellonia | - | Gornik Z. |
| 2023-03-17 | Gornik Z. | - | Wisla Plock |
| 2023-03-31 | Piast | - | Gornik Z. |
| 2023-04-06 | Gornik Z. | - | Korona |
| 2023-04-14 | Zaglebie | - | Gornik Z. |
| 2023-04-23 | Gornik Z. | - | Slask Wroclaw |
Legia sledeći 6 mečevi
| 2023-03-12 | Legia | - | Stal Mielec |
| 2023-03-17 | Radomiak Radom | - | Legia |
| 2023-03-24 | Legia | - | Katowice |
| 2023-04-01 | Legia | - | Rakow |
| 2023-04-10 | Legnica | - | Legia |
| 2023-04-16 | Legia | - | Lech |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.00 | 3.20 | 2.20 |
| Verovatnoća | 25% | 32% | 43% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.57 | 1.33 |
| Verovatnoća | 36% | 64% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Više 2.5 @ 1.95 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 26% | 74% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.75 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Da @ 1.75 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-04 16:03. Moguće su trenutne promene!