Pro League - Iran
petak, 23.01.2026
12:00
12:00

Gol Gohar

Fajr Sepasi
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Sirjan |
| Gosti: | Shiraz |
| Udaljenost: | 305.3 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 12:00 (15:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 2.87 | 3.10 | 1X | 1.33 | 1.55 | |||
| 31% | 42% | 27% | 1.33 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.49 | 2.40 | 2.50 | 1.46 | 4.80 | 1.15 | ||||||
| 60% | 40% | 29% | 71% | 15% | 85% |
Poslednji 4 susret
| 2025-08-26 | Fajr Sepasi | 1 - 0 | Gol Gohar |
| 2024-04-26 | Fajr Sepasi | 0 - 3 | Gol Gohar |
| 2022-02-13 | Gol Gohar | 2 - 0 | Fajr Sepasi |
| 2021-10-25 | Fajr Sepasi | 0 - 1 | Gol Gohar |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| 75% | 0% | 25% | 50% | 25% | 0% |
Gol Gohar poslednji 12 mečevi
| 2026-01-18 | Aluminium Arak | 1 - 2 | Gol Gohar |
| 2025-12-28 | Esteghlal F.C. | 0 - 1 | Gol Gohar |
| 2025-12-20 | Mes Rafsanjan | 0 - 0 | Gol Gohar |
| 2025-12-15 | Gol Gohar | 2 - 0 | Mes Rafsanjan |
| 2025-12-09 | Shams Azar | 1 - 1 | Gol Gohar |
| 2025-12-04 | Gol Gohar | 0 - 1 | Peykan |
| 2025-11-28 | Esteghlal Kh. | 0 - 1 | Gol Gohar |
| 2025-11-06 | Gol Gohar | 1 - 2 | Zob Ahan |
| 2025-10-31 | Kheybar | 0 - 0 | Gol Gohar |
| 2025-10-25 | Gol Gohar | 0 - 5 | Tractor |
| 2025-10-17 | Gol Gohar | 2 - 0 | Chadormalou |
| 2025-10-03 | Persepolis | 1 - 1 | Gol Gohar |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 3 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 25% | 8% |
Fajr Sepasi poslednji 12 mečevi
| 2026-01-18 | Fajr Sepasi | 2 - 1 | Persepolis |
| 2025-12-26 | Fajr Sepasi | 1 - 2 | Foolad |
| 2025-12-15 | Malavan | 0 - 4 | Fajr Sepasi |
| 2025-12-10 | Fajr Sepasi | 1 - 2 | Chadormalou |
| 2025-12-05 | Sepahan | 2 - 0 | Fajr Sepasi |
| 2025-11-29 | Aluminium Arak | 1 - 1 | Fajr Sepasi |
| 2025-11-07 | Fajr Sepasi | 1 - 1 | Mes Rafsanjan |
| 2025-11-01 | Peykan | 2 - 2 | Fajr Sepasi |
| 2025-10-26 | Fajr Sepasi | 0 - 3 | Esteghlal F.C. |
| 2025-10-18 | Shams Azar | 0 - 1 | Fajr Sepasi |
| 2025-10-02 | Fajr Sepasi | 1 - 2 | Esteghlal Kh. |
| 2025-09-25 | Tractor | 0 - 0 | Fajr Sepasi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 17% |
Tabela Pro League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sepahan | 16 | +10 | 31 |
| 2 | Tractor | 17 | +16 | 29 |
| 3 | Esteghlal F.C. | 16 | +10 | 28 |
| 4 | Persepolis | 16 | +8 | 28 |
| 5 | Gol Gohar | 16 | +2 | 26 |
| 6 | Chadormalou | 16 | +2 | 25 |
| 7 | Kheybar | 17 | 0 | 22 |
| 8 | Malavan | 17 | -8 | 22 |
| 9 | Fajr Sepasi | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Peykan | 16 | -2 | 18 |
| 11 | Foolad | 17 | -2 | 18 |
| 12 | Esteghlal Kh. | 16 | -6 | 17 |
| 13 | Aluminium Arak | 17 | -7 | 16 |
| 14 | Shams Azar | 16 | -3 | 14 |
| 15 | Zob Ahan | 16 | -6 | 14 |
| 16 | Mes Rafsanjan | 17 | -14 | 11 |
Hronologija mečeva u ligi
| Gol Gohar | |
| Fajr Sepasi | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Gol Gohar | Fajr Sepasi |
|---|---|---|---|
| 1 | Sepahan | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Tractor | 0 - 5 | 0 - 0 |
| 3 | Esteghlal F.C. | ||
| 4 | Persepolis | 1 - 1 | |
| 5 | Gol Gohar | - | |
| 6 | Chadormalou | 2 - 0 | |
| 7 | Kheybar | 1 - 1 | |
| 8 | Malavan | 0 - 4 | |
| 9 | Fajr Sepasi | - | |
| 10 | Peykan | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Foolad | 0 - 0 | |
| 12 | Esteghlal Kh. | ||
| 13 | Aluminium Arak | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Shams Azar | 0 - 1 | |
| 15 | Zob Ahan | 1 - 2 | |
| 16 | Mes Rafsanjan | 2 - 0 |
Pozicija u ligi
| Gol Gohar | Fajr Sepasi | |
| Pozicija | 5 | 9 |
| Bodovi | 26 | 21 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 6 |
| Bodovi | 11 | 11 |
Forma u ligi
| Gol Gohar | Fajr Sepasi | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
5 4 |
5
6 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 3 |
2
5 1 |
Golovi u ligi
| Gol Gohar | Fajr Sepasi | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
13 |
18
18 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
7
9 |
10
7 |
Ukupna statistika za Pro League
| Meč (131) | |
| Pobeda u domu | 33% |
| Nerešeno | 40% |
| Pobeda u gostima | 27% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (234) | |
| Golovi po meču | 1.79 |
| Golovi u domu po meču | 0.96 |
| Golovi u gostima po meču | 0.82 |
| Domaći tim je postigao gol u | 59% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 57% |
| Oba Tima Pogađaju | 37% |
| Više 1.5 | 52% |
| Više 2.5 | 28% |
| Više 3.5 | 11% |
Gol Gohar sledeći 6 mečevi
| 2026-01-28 | Sepahan | - | Gol Gohar |
| 2026-02-03 | Gol Gohar | - | Malavan |
| 2026-02-08 | Foolad | - | Gol Gohar |
| 2026-02-14 | Gol Gohar | - | Persepolis |
| 2026-02-20 | Chadormalou | - | Gol Gohar |
| 2026-02-26 | Tractor | - | Gol Gohar |
Fajr Sepasi sledeći 6 mečevi
| 2026-01-28 | Fajr Sepasi | - | Kheybar |
| 2026-02-02 | Zob Ahan | - | Fajr Sepasi |
| 2026-02-06 | Fajr Sepasi | - | Tractor |
| 2026-02-13 | Esteghlal Kh. | - | Fajr Sepasi |
| 2026-02-20 | Fajr Sepasi | - | Shams Azar |
| 2026-02-27 | Esteghlal F.C. | - | Fajr Sepasi |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.30 | 2.87 | 3.10 |
| Verovatnoća | 31% | 42% | 27% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 1.55 |
| Verovatnoća | 53% | 47% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.49 | 2.40 | |
| Verovatnoća | 60% | 40% | |
| Više 1.5 @ 1.49 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.50 | 1.46 | |
| Verovatnoća | 29% | 71% | |
| Manje 2.5 @ 1.46 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.80 | 1.15 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.15 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.65 | |
| Verovatnoća | 41% | 59% | |
| Ne @ 1.65 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-01-23 08:03. Moguće su trenutne promene!