Primera División - Paragvaj
nedelja, 26.02.2023
20:30
20:30

Gen.Caballero JLM

Sp. Trinidense
1 - 4
(1 - 2, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Doctor Juan Leon Mallorquin |
| Gosti: | Asuncion |
| Udaljenost: | 239.7 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:30 (17:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.20 | 3.00 | X2 | 1.33 | 1.57 | |||
| 24% | 46% | 30% | 1.57 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 78% | 22% | 21% | 79% | 16% | 84% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Gen.Caballero JLM poslednji 12 mečevi
| 2023-02-19 | Tacuary | 1 - 1 | Gen.Caballero JLM |
| 2023-02-11 | Gen.Caballero JLM | 0 - 1 | Nacional As. |
| 2023-02-05 | Sportivo Luqueno | 1 - 1 | Gen.Caballero JLM |
| 2023-01-29 | Gen.Caballero JLM | 2 - 0 | Resistencia |
| 2022-11-13 | Gen.Caballero JLM | 0 - 0 | Sol De America |
| 2022-11-08 | 12 de Octubre | 0 - 3 | Gen.Caballero JLM |
| 2022-11-01 | Gen.Caballero JLM | 1 - 0 | Resistencia |
| 2022-10-28 | Cerro Porteno | 2 - 1 | Gen.Caballero JLM |
| 2022-10-22 | Olimpia As. | 2 - 1 | Gen.Caballero JLM |
| 2022-10-15 | Gen.Caballero JLM | 2 - 0 | Sp. Ameliano |
| 2022-10-12 | Tacuary | 0 - 3 | Gen.Caballero JLM |
| 2022-10-05 | Gen.Caballero JLM | 0 - 0 | Guairena |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 4 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 33% | 0% |
Sp. Trinidense poslednji 12 mečevi
| 2023-02-18 | Sp. Trinidense | 3 - 1 | Olimpia As. |
| 2023-02-12 | Guairena | 1 - 1 | Sp. Trinidense |
| 2023-02-04 | Sp. Trinidense | 0 - 1 | Cerro Porteno |
| 2023-01-28 | Sp. Trinidense | 2 - 0 | Tacuary |
| 2022-08-02 | Sp. Trinidense | 2 - 3 | Guairena |
| 2017-12-10 | Sp. Trinidense | 2 - 4 | Sportivo Luqueno |
| 2017-12-04 | Rubio Nu | 1 - 0 | Sp. Trinidense |
| 2017-11-26 | Sp. Trinidense | 1 - 1 | Nacional As. |
| 2017-11-19 | Olimpia As. | 2 - 0 | Sp. Trinidense |
| 2017-11-10 | Sp. Trinidense | 0 - 0 | Dep. Capiata |
| 2017-11-06 | Libertad | 0 - 1 | Sp. Trinidense |
| 2017-10-30 | Sp. Trinidense | 0 - 1 | Indep. F.B.C. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 3 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 25% | 25% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Cerro Porteno | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Guarani As. | 5 | +5 | 8 |
| 4 | Sp. Trinidense | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Nacional As. | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Olimpia As. | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Gen.Caballero JLM | 4 | +1 | 5 |
| 8 | Guairena | 4 | -3 | 4 |
| 8 | Sp. Ameliano | 5 | -3 | 4 |
| 10 | Resistencia | 5 | -5 | 4 |
| 11 | Sportivo Luqueno | 5 | -3 | 3 |
| 12 | Tacuary | 4 | -7 | 1 |
Hronologija mečeva u ligi
| Gen.Caballero JLM | |
| Sp. Trinidense | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Gen.Caballero JLM | Sp. Trinidense |
|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | ||
| 2 | Cerro Porteno | ||
| 3 | Guarani As. | ||
| 4 | Sp. Trinidense | - | |
| 5 | Nacional As. | 0 - 1 | |
| 6 | Olimpia As. | ||
| 7 | Gen.Caballero JLM | - | |
| 8 | Guairena | 1 - 1 | |
| 8 | Sp. Ameliano | ||
| 10 | Resistencia | 2 - 0 | |
| 11 | Sportivo Luqueno | ||
| 12 | Tacuary |
Pozicija u ligi
| Gen.Caballero JLM | Sp. Trinidense | |
| Pozicija | 7 | 4 |
| Bodovi | 5 | 7 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 9 |
| Bodovi | 3 | 1 |
Forma u ligi
| Gen.Caballero JLM | Sp. Trinidense | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
2 1 |
2
1 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 1 |
0
1 0 |
Golovi u ligi
| Gen.Caballero JLM | Sp. Trinidense | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
3 |
6
3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
1 |
1
1 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (26) | |
| Pobeda u domu | 27% |
| Nerešeno | 38% |
| Pobeda u gostima | 35% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (63) | |
| Golovi po meču | 2.42 |
| Golovi u domu po meču | 1.15 |
| Golovi u gostima po meču | 1.27 |
| Domaći tim je postigao gol u | 73% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 81% |
| Oba Tima Pogađaju | 58% |
| Više 1.5 | 85% |
| Više 2.5 | 38% |
| Više 3.5 | 23% |
Gen.Caballero JLM sledeći 6 mečevi
| 2023-03-03 | Guairena | - | Gen.Caballero JLM |
| 2023-03-07 | Tacuary | - | Gen.Caballero JLM |
| 2023-03-12 | Gen.Caballero JLM | - | Olimpia As. |
| 2023-03-20 | Gen.Caballero JLM | - | Cerro Porteno |
| 2023-03-31 | Libertad | - | Gen.Caballero JLM |
| 2023-04-03 | Gen.Caballero JLM | - | Sp. Ameliano |
Sp. Trinidense sledeći 6 mečevi
| 2023-03-05 | Sp. Trinidense | - | Libertad |
| 2023-03-13 | Sp. Ameliano | - | Sp. Trinidense |
| 2023-03-19 | Sp. Trinidense | - | Guarani As. |
| 2023-03-27 | Resistencia | - | Sp. Trinidense |
| 2023-04-01 | Sp. Trinidense | - | Sportivo Luqueno |
| 2023-04-08 | Nacional As. | - | Sp. Trinidense |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 3.20 | 3.00 |
| Verovatnoća | 24% | 46% | 30% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 1.57 |
| Verovatnoća | 44% | 56% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 78% | 22% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.70 | |
| Verovatnoća | 21% | 79% | |
| Manje 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 16% | 84% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-26 16:02. Moguće su trenutne promene!