J2 League - Japan
nedelja, 19.03.2023
05:00
05:00

Fujieda MYFC

Verdy
0 - 5
(0 - 3, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Fujieda |
| Gosti: | Chofu |
| Udaljenost: | 146.6 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 05:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.40 | 2.25 | X2 | 1.62 | 1.36 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.36 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 51% | 49% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Fujieda MYFC poslednji 4 mečevi
| 2023-03-11 | Kofu | 2 - 1 | Fujieda MYFC |
| 2023-03-04 | Fujieda MYFC | 0 - 1 | Blaublitz Akita |
| 2023-02-25 | Fujieda MYFC | 2 - 0 | V-Varen Nagasaki |
| 2023-02-18 | Iwaki FC | 2 - 3 | Fujieda MYFC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | |
| 50% | 0% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Verdy poslednji 12 mečevi
| 2023-03-12 | Tokushima | 0 - 2 | Verdy |
| 2023-03-05 | Verdy | 0 - 0 | Kofu |
| 2023-02-26 | Oita | 1 - 0 | Verdy |
| 2023-02-19 | Verdy | 1 - 0 | Kanazawa |
| 2022-10-23 | Verdy | 2 - 0 | Okayama |
| 2022-10-15 | Verdy | 1 - 0 | Albirex Niigata |
| 2022-10-08 | Grulla Morioka | 0 - 2 | Verdy |
| 2022-10-02 | Sendai | 0 - 2 | Verdy |
| 2022-09-24 | Verdy | 1 - 0 | M. Yamagata |
| 2022-09-21 | Mito | 1 - 2 | Verdy |
| 2022-09-18 | Machida | 2 - 2 | Verdy |
| 2022-09-14 | Verdy | 0 - 2 | Blaublitz Akita |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Oita | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Blaublitz Akita | 4 | +3 | 10 |
| 4 | Okayama | 4 | +4 | 8 |
| 5 | Kumamoto | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Verdy | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Renofa Yamaguchi | 4 | 0 | 7 |
| 8 | M. Yamagata | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Fujieda MYFC | 4 | +1 | 6 |
| 10 | Omiya | 4 | -1 | 6 |
| 11 | Kofu | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Shimizu | 5 | 0 | 5 |
| 13 | Sendai | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Iwata | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Thespa Gunma | 4 | -1 | 5 |
| 16 | Iwaki FC | 4 | -1 | 4 |
| 17 | Chiba | 4 | -2 | 4 |
| 18 | Mito | 4 | -3 | 3 |
| 19 | Tochigi | 4 | -2 | 2 |
| 20 | Tokushima | 4 | -3 | 2 |
| 21 | V-Varen Nagasaki | 4 | -3 | 2 |
| 22 | Kanazawa | 4 | -7 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Fujieda MYFC | |
| Verdy | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Fujieda MYFC | Verdy |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | ||
| 2 | Oita | 1 - 0 | |
| 3 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | |
| 4 | Okayama | ||
| 5 | Kumamoto | ||
| 6 | Verdy | - | |
| 7 | Renofa Yamaguchi | ||
| 8 | M. Yamagata | ||
| 8 | Fujieda MYFC | - | |
| 10 | Omiya | ||
| 11 | Kofu | ||
| 12 | Shimizu | ||
| 13 | Sendai | ||
| 14 | Iwata | ||
| 15 | Thespa Gunma | ||
| 16 | Iwaki FC | ||
| 17 | Chiba | ||
| 18 | Mito | ||
| 19 | Tochigi | ||
| 20 | Tokushima | 0 - 2 | |
| 21 | V-Varen Nagasaki | 2 - 0 | |
| 22 | Kanazawa |
Pozicija u ligi
| Fujieda MYFC | Verdy | |
| Pozicija | 8 | 6 |
| Bodovi | 6 | 7 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 7 |
| Bodovi | 3 | 3 |
Forma u ligi
| Fujieda MYFC | Verdy | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
2
0 2 |
2
1 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 1 |
1
0 1 |
Golovi u ligi
| Fujieda MYFC | Verdy | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
5 |
3
1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
1 |
2
1 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (45) | |
| Pobeda u domu | 36% |
| Nerešeno | 36% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (87) | |
| Golovi po meču | 1.93 |
| Golovi u domu po meču | 1.07 |
| Golovi u gostima po meču | 0.87 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 53% |
| Oba Tima Pogađaju | 40% |
| Više 1.5 | 56% |
| Više 2.5 | 33% |
| Više 3.5 | 16% |
Fujieda MYFC sledeći 6 mečevi
| 2023-03-26 | Renofa Yamaguchi | - | Fujieda MYFC |
| 2023-04-02 | Machida | - | Fujieda MYFC |
| 2023-04-08 | Fujieda MYFC | - | Okayama |
| 2023-04-12 | Fujieda MYFC | - | Chiba |
| 2023-04-16 | Mito | - | Fujieda MYFC |
| 2023-04-23 | Fujieda MYFC | - | Sendai |
Verdy sledeći 6 mečevi
| 2023-03-25 | Verdy | - | Kumamoto |
| 2023-04-01 | Verdy | - | Omiya |
| 2023-04-08 | Shimizu | - | Verdy |
| 2023-04-12 | Verdy | - | Blaublitz Akita |
| 2023-04-16 | Chiba | - | Verdy |
| 2023-04-22 | Verdy | - | M. Yamagata |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.10 | 3.40 | 2.25 |
| Verovatnoća | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 1.36 |
| Verovatnoća | 42% | 58% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 3.25 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.70 | |
| Verovatnoća | 27% | 73% | |
| Manje 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 30% | 70% | |
| Ne @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-19 04:00. Moguće su trenutne promene!