J2 League - Japan
subota, 05.08.2023
11:00
11:00

Fujieda MYFC

M. Yamagata
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Fujieda |
| Gosti: | Tendo |
| Udaljenost: | 431.0 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.88 | 3.60 | 2.38 | 12 | 1.53 | 1.40 | |||
| 38% | 20% | 42% | 1.29 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 78% | 22% | 58% | 42% | 34% | 66% |
Poslednji 1 susret
| 2023-05-07 | M. Yamagata | 3 - 2 | Fujieda MYFC |
Fujieda MYFC poslednji 12 mečevi
| 2023-07-29 | Sendai | 1 - 1 | Fujieda MYFC |
| 2023-07-22 | Fujieda MYFC | 1 - 1 | Kanazawa |
| 2023-07-16 | Iwata | 4 - 1 | Fujieda MYFC |
| 2023-07-09 | Fujieda MYFC | 1 - 4 | Kofu |
| 2023-07-05 | Okayama | 2 - 3 | Fujieda MYFC |
| 2023-07-01 | Fujieda MYFC | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi |
| 2023-06-24 | Blaublitz Akita | 1 - 3 | Fujieda MYFC |
| 2023-06-17 | Fujieda MYFC | 0 - 4 | Kumamoto |
| 2023-06-11 | Omiya | 2 - 3 | Fujieda MYFC |
| 2023-06-07 | Sendai | 1 - 0 | Fujieda MYFC |
| 2023-06-03 | Fujieda MYFC | 1 - 1 | Tochigi |
| 2023-05-28 | Thespa Gunma | 0 - 0 | Fujieda MYFC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 6 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 50% |
M. Yamagata poslednji 12 mečevi
| 2023-07-29 | Oita | 0 - 1 | M. Yamagata |
| 2023-07-22 | M. Yamagata | 5 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2023-07-16 | Mito | 3 - 1 | M. Yamagata |
| 2023-07-12 | Urawa | 1 - 0 | M. Yamagata |
| 2023-07-09 | M. Yamagata | 1 - 3 | Iwata |
| 2023-07-05 | Renofa Yamaguchi | 1 - 0 | M. Yamagata |
| 2023-07-01 | M. Yamagata | 4 - 1 | Sendai |
| 2023-06-24 | M. Yamagata | 0 - 2 | Verdy |
| 2023-06-17 | Tokushima | 1 - 1 | M. Yamagata |
| 2023-06-11 | M. Yamagata | 3 - 0 | Iwaki FC |
| 2023-06-03 | M. Yamagata | 2 - 1 | Shimizu |
| 2023-05-28 | Kumamoto | 0 - 3 | M. Yamagata |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 27 | +24 | 57 |
| 2 | Iwata | 28 | +19 | 51 |
| 3 | Verdy | 28 | +17 | 49 |
| 4 | Shimizu | 28 | +28 | 46 |
| 5 | Kofu | 28 | +9 | 46 |
| 6 | V-Varen Nagasaki | 28 | +11 | 45 |
| 7 | Oita | 28 | -1 | 45 |
| 8 | Thespa Gunma | 28 | +4 | 41 |
| 9 | M. Yamagata | 28 | +6 | 38 |
| 10 | Okayama | 28 | +6 | 38 |
| 11 | Chiba | 28 | -2 | 38 |
| 12 | Fujieda MYFC | 28 | -8 | 37 |
| 13 | Blaublitz Akita | 27 | -6 | 36 |
| 14 | Sendai | 28 | -5 | 33 |
| 15 | Kumamoto | 28 | +1 | 32 |
| 16 | Mito | 28 | -13 | 32 |
| 17 | Tochigi | 28 | -2 | 31 |
| 18 | Iwaki FC | 28 | -17 | 31 |
| 19 | Renofa Yamaguchi | 28 | -22 | 31 |
| 20 | Tokushima | 28 | -12 | 28 |
| 21 | Kanazawa | 28 | -15 | 28 |
| 22 | Omiya | 28 | -22 | 22 |
Hronologija mečeva u ligi
| Fujieda MYFC | |
| M. Yamagata | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Fujieda MYFC | M. Yamagata |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | ||
| 2 | Iwata | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Verdy | 0 - 5 | 1 - 2 |
| 4 | Shimizu | ||
| 5 | Kofu | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 6 | V-Varen Nagasaki | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 7 | Oita | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Thespa Gunma | 1 - 0 | |
| 9 | M. Yamagata | - | |
| 10 | Okayama | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 11 | Chiba | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Fujieda MYFC | - | |
| 13 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | |
| 14 | Sendai | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 15 | Kumamoto | 0 - 4 | 0 - 3 |
| 16 | Mito | 3 - 1 | |
| 17 | Tochigi | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Iwaki FC | ||
| 19 | Renofa Yamaguchi | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Tokushima | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 21 | Kanazawa | 1 - 1 | |
| 22 | Omiya | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Fujieda MYFC | M. Yamagata | |
| Pozicija | 12 | 9 |
| Bodovi | 37 | 38 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 18 | 14 |
| Bodovi | 16 | 16 |
Forma u ligi
| Fujieda MYFC | M. Yamagata | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
10
7 11 |
12
2 14 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
4 6 |
5
1 9 |
Golovi u ligi
| Fujieda MYFC | M. Yamagata | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
41
49 |
45
39 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
16
24 |
19
22 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (307) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (776) | |
| Golovi po meču | 2.53 |
| Golovi u domu po meču | 1.35 |
| Golovi u gostima po meču | 1.18 |
| Domaći tim je postigao gol u | 72% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 71% |
| Oba Tima Pogađaju | 52% |
| Više 1.5 | 71% |
| Više 2.5 | 47% |
| Više 3.5 | 24% |
Fujieda MYFC sledeći 6 mečevi
| 2023-08-12 | Oita | - | Fujieda MYFC |
| 2023-08-19 | Chiba | - | Fujieda MYFC |
| 2023-08-26 | Fujieda MYFC | - | Thespa Gunma |
| 2023-09-03 | Tochigi | - | Fujieda MYFC |
| 2023-09-10 | Kumamoto | - | Fujieda MYFC |
| 2023-09-17 | Fujieda MYFC | - | Machida |
M. Yamagata sledeći 6 mečevi
| 2023-08-12 | M. Yamagata | - | Chiba |
| 2023-08-19 | M. Yamagata | - | Kumamoto |
| 2023-08-26 | Machida | - | M. Yamagata |
| 2023-09-03 | M. Yamagata | - | Omiya |
| 2023-09-09 | Shimizu | - | M. Yamagata |
| 2023-09-16 | M. Yamagata | - | Okayama |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.88 | 3.60 | 2.38 |
| Verovatnoća | 38% | 20% | 42% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 1.40 |
| Verovatnoća | 47% | 53% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 5.00 | |
| Verovatnoća | 78% | 22% | |
| Više 1.5 @ 1.17 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 2.40 | |
| Verovatnoća | 58% | 42% | |
| Više 2.5 @ 1.53 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 1.57 | |
| Verovatnoća | 34% | 66% | |
| Manje 3.5 @ 1.57 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 2.50 | |
| Verovatnoća | 56% | 44% | |
| Da @ 1.50 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-05 08:01. Moguće su trenutne promene!