Primera RFEF - Grupa 1 - Španija
nedelja, 27.08.2023
20:30
20:30

Fuenlabrada

Cultural Leonesa
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Fuenlabrada |
| Gosti: | Leon |
| Udaljenost: | 296.9 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:30 (21:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.00 | 2.20 | X2 | 1.55 | 1.30 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.30 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.40 | 1.53 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 23% | 77% | 13% | 87% | 15% | 85% |
Poslednji 5 susret
| 2023-01-28 | Fuenlabrada | 0 - 0 | Cultural Leonesa |
| 2022-10-09 | Cultural Leonesa | 2 - 0 | Fuenlabrada |
| 2019-03-31 | Fuenlabrada | 1 - 0 | Cultural Leonesa |
| 2018-11-11 | Cultural Leonesa | 1 - 1 | Fuenlabrada |
| 2018-09-12 | Cultural Leonesa | 1 - 1 | Fuenlabrada |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 20% | 60% | 20% | 60% | 0% | 0% |
Fuenlabrada poslednji 12 mečevi
| 2023-08-20 | RSD Alcala | 0 - 3 | Fuenlabrada |
| 2023-08-12 | Real Madrid B | 1 - 0 | Fuenlabrada |
| 2023-05-27 | Fuenlabrada | 2 - 1 | Unionistas |
| 2023-05-20 | Real Madrid B | 0 - 0 | Fuenlabrada |
| 2023-05-14 | Fuenlabrada | 1 - 0 | Linense |
| 2023-05-07 | Celta Vigo B | 1 - 0 | Fuenlabrada |
| 2023-04-30 | Fuenlabrada | 2 - 1 | San Fernando |
| 2023-04-23 | Badajoz | 3 - 0 | Fuenlabrada |
| 2023-04-15 | Fuenlabrada | 0 - 0 | S. S. Reyes |
| 2023-04-08 | Dep. La Coruna | 4 - 2 | Fuenlabrada |
| 2023-04-02 | Fuenlabrada | 1 - 0 | Rayo Majadahonda |
| 2023-03-26 | Merida AD | 2 - 0 | Fuenlabrada |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 5 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 42% | 8% |
Cultural Leonesa poslednji 12 mečevi
| 2023-08-19 | Compostela | 2 - 0 | Cultural Leonesa |
| 2023-07-29 | Calahorra | 0 - 1 | Cultural Leonesa |
| 2023-07-26 | Burgos | 1 - 0 | Cultural Leonesa |
| 2023-05-27 | Cultural Leonesa | 3 - 1 | CF Talavera |
| 2023-05-20 | Unionistas | 2 - 0 | Cultural Leonesa |
| 2023-05-13 | Cultural Leonesa | 1 - 0 | Real Madrid B |
| 2023-05-07 | Badajoz | 1 - 0 | Cultural Leonesa |
| 2023-04-30 | Cultural Leonesa | 1 - 1 | Celta Vigo B |
| 2023-04-23 | Merida AD | 3 - 1 | Cultural Leonesa |
| 2023-04-16 | Cultural Leonesa | 1 - 1 | Linense |
| 2023-04-09 | San Fernando | 1 - 1 | Cultural Leonesa |
| 2023-04-02 | Cultural Leonesa | 0 - 2 | Linares Dep. |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 2 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 17% | 17% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 1
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Osasuna B | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Gimnastic | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Dep. La Coruna | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Sestao River | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Unionistas | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Arenteiro | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Cornella | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Rayo Majadahonda | 1 | 0 | -2 |
| 9 | Barcelona B | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Cultural Leonesa | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Lugo | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Ponferradina | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Real Sociedad B | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Real Union | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Sabadell | 0 | 0 | 0 |
| 9 | SD Logrones | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Celta Vigo B | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Tarazona | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Teruel | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Fuenlabrada | 0 | 0 | 0 |
Pozicija u ligi
| Fuenlabrada | Cultural Leonesa | |
| Pozicija | 9 | 9 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 5 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Fuenlabrada | Cultural Leonesa | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Fuenlabrada | Cultural Leonesa | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Primera RFEF - Grupa 1
| Meč (4) | |
| Pobeda u domu | 50% |
| Nerešeno | 50% |
| Pobeda u gostima | 0% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (2) | |
| Golovi po meču | 0.50 |
| Golovi u domu po meču | 0.50 |
| Golovi u gostima po meču | 0.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 50% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 0% |
| Oba Tima Pogađaju | 0% |
| Više 1.5 | 0% |
| Više 2.5 | 0% |
| Više 3.5 | 0% |
Fuenlabrada sledeći 6 mečevi
| 2023-09-03 | Cornella | - | Fuenlabrada |
| 2023-09-10 | Fuenlabrada | - | Lugo |
| 2023-09-16 | Barcelona B | - | Fuenlabrada |
| 2023-09-24 | Ponferradina | - | Fuenlabrada |
| 2023-10-01 | Fuenlabrada | - | Dep. La Coruna |
| 2023-10-08 | Sabadell | - | Fuenlabrada |
Cultural Leonesa sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | Unionistas | - | Cultural Leonesa |
| 2023-09-09 | Tarazona | - | Cultural Leonesa |
| 2023-09-17 | Cultural Leonesa | - | Osasuna B |
| 2023-09-23 | Sestao River | - | Cultural Leonesa |
| 2023-09-30 | Cultural Leonesa | - | SD Logrones |
| 2023-10-08 | Cultural Leonesa | - | Rayo Majadahonda |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.00 | 3.00 | 2.20 |
| Verovatnoća | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.55 | 1.30 |
| Verovatnoća | 45% | 55% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 2.63 | |
| Verovatnoća | 23% | 77% | |
| Manje 1.5 @ 2.63 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.40 | 1.53 | |
| Verovatnoća | 13% | 87% | |
| Manje 2.5 @ 1.53 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.33 | 1.20 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Ne @ 1.67 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-27 16:00. Moguće su trenutne promene!