Nacionalna liga - Češka
subota, 10.10.2026
17:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Trinec |
| Gosti: |
Kladno |
| Udaljenost: |
331.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Rudolfa Labaje
|
| Kapacitet: |
2 200 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
17:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.30 |
2.60 |
X2 |
|
|
|
1.44 |
1.53 |
| 21% |
45% |
34% |
1.53 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 82% |
18% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Poslednji 2 susret
|
2011-04-09 |
Trinec
|
2 - 0 |
SK Kladno
|
|
2010-09-05 |
SK Kladno
|
1 - 1 |
Trinec
|
Trinec poslednji 12 mečevi
|
2026-10-02 |
Podbeskidzie
|
0 - 3 |
Trinec
|
|
2026-09-20 |
Zizkov
|
3 - 0 |
Trinec
|
|
2026-09-15 |
Trinec
|
0 - 3 |
Mlada Boleslav
|
|
2026-09-11 |
Trinec
|
3 - 2 |
Karvina
|
|
2026-09-04 |
Vlasim
|
2 - 1 |
Trinec
|
|
2026-08-29 |
Trinec
|
1 - 4 |
Banik Ostrava B
|
|
2026-08-21 |
Opava
|
2 - 2 |
Trinec
|
|
2026-08-17 |
Trinec
|
0 - 0 |
Usti n. L.
|
|
2026-08-07 |
Slavia Prague B
|
3 - 2 |
Trinec
|
|
2026-08-01 |
Trinec
|
0 - 0 |
Jihlava
|
|
2026-07-24 |
Prostejov
|
1 - 1 |
Trinec
|
|
2026-07-04 |
Banik Lehota
|
2 - 1 |
Trinec
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
10 |
9 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
83% |
75% |
33% |
SK Kladno poslednji 12 mečevi
|
2026-10-02 |
Hradec Kralove
|
2 - 0 |
SK Kladno
|
|
2026-09-23 |
SK Kladno
|
1 - 1 |
Ostrava
|
|
2026-09-20 |
SK Kladno
|
2 - 2 |
Pribram
|
|
2026-09-11 |
Taborsko
|
3 - 3 |
SK Kladno
|
|
2026-09-04 |
Karvina
|
2 - 0 |
SK Kladno
|
|
2026-08-30 |
SK Kladno
|
3 - 0 |
Zizkov
|
|
2026-08-21 |
Prostejov
|
3 - 1 |
SK Kladno
|
|
2026-08-14 |
SK Kladno
|
1 - 1 |
Vlasim
|
|
2026-08-07 |
Opava
|
1 - 1 |
SK Kladno
|
|
2026-07-31 |
SK Kladno
|
1 - 0 |
Banik Ostrava B
|
|
2026-07-24 |
Usti n. L.
|
2 - 1 |
SK Kladno
|
|
2026-07-18 |
SK Kladno
|
2 - 0 |
H. I. R. Lezion
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
11 |
5 |
3 |
| 25% |
42% |
33% |
|
92% |
42% |
25% |
Tabela Nacionalna liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Karvina |
10 |
7 |
0 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
21 |
| 2 |
Usti n. L. |
10 |
5 |
3 |
2 |
17 |
11 |
+6 |
18 |
| 3 |
Dukla Prague |
9 |
5 |
2 |
2 |
18 |
13 |
+5 |
17 |
| 4 |
Jihlava |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
17 |
| 5 |
Vlasim |
10 |
4 |
3 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
15 |
| 6 |
Pribram |
9 |
3 |
5 |
1 |
15 |
14 |
+1 |
14 |
| 7 |
Slavia Prague B |
10 |
3 |
4 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
13 |
| 8 |
Taborsko |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 9 |
Opava |
10 |
3 |
4 |
3 |
16 |
17 |
-1 |
13 |
| 10 |
Banik Ostrava B |
9 |
3 |
2 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
11 |
| 11 |
SK Kladno |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
10 |
| 12 |
Zizkov |
9 |
3 |
1 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
10 |
| 13 |
Prostejov |
10 |
1 |
6 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
9 |
| 14 |
Arsenal CL |
9 |
2 |
3 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
9 |
| 15 |
Trinec |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
17 |
-7 |
7 |
| 16 |
HS Kromeriz |
9 |
1 |
3 |
5 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Trinec |
|
| SK Kladno |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Trinec |
SK Kladno |
| 1 |
Karvina |
3 - 2 |
2 - 0 |
| 2 |
Usti n. L. |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 3 |
Dukla Prague |
|
|
| 4 |
Jihlava |
0 - 0 |
|
| 5 |
Vlasim |
|
|
| 6 |
Pribram |
|
|
| 7 |
Slavia Prague B |
|
|
| 8 |
Taborsko |
|
3 - 3 |
| 9 |
Opava |
|
1 - 1 |
| 10 |
Banik Ostrava B |
1 - 4 |
|
| 11 |
SK Kladno |
|
- |
| 12 |
Zizkov |
|
|
| 13 |
Prostejov |
|
3 - 1 |
| 14 |
Arsenal CL |
|
|
| 15 |
Trinec |
- |
|
| 16 |
HS Kromeriz |
|
|
Statistika timova
| |
Trinec |
SK Kladno |
| Pobeda |
1 |
2 |
| Nerešeno |
4 |
4 |
| Gubici |
4 |
3 |
| Dati golovi |
10 |
13 |
| Primljeni golovi |
17 |
14 |
| Prosek dati golovi |
1.11 |
1.44 |
| Prosek primljeni golovi |
1.89 |
1.56 |
| Meč dati golovi |
67% |
89% |
| Meč primljeni golovi |
78% |
78% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
67% |
| Više 1.5 |
78% |
89% |
| Više 2.5 |
67% |
56% |
| Više 3.5 |
44% |
33% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
0 |
| Nerešeno |
2 |
2 |
| Gubici |
1 |
3 |
| Dati golovi |
4 |
6 |
| Primljeni golovi |
6 |
11 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
1.20 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
2.20 |
| Meč dati golovi |
50% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
50% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
80% |
| Više 1.5 |
50% |
100% |
| Više 2.5 |
50% |
60% |
| Više 3.5 |
50% |
40% |
Ukupna statistika za Nacionalna liga
| Meč (76) |
| Pobeda u domu |
41% |
| Nerešeno |
33% |
| Pobeda u gostima |
26% |
| Mečevi odigrani |
32% |
| Golovi (230) |
| Golovi po meču |
3.03 |
| Golovi u domu po meču |
1.64 |
| Golovi u gostima po meču |
1.38 |
| Domaći tim je postigao gol u |
83% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
76% |
| Oba Tima Pogađaju |
64% |
| Više 1.5 |
82% |
| Više 2.5 |
61% |
| Više 3.5 |
41% |
Trinec sledeći 6 mečevi
|
2026-10-16 |
Pribram
|
- |
Trinec
|
|
2026-10-23 |
Taborsko
|
- |
Trinec
|
|
2026-10-31 |
Trinec
|
- |
Arsenal CL
|
|
2026-11-14 |
HS Kromeriz
|
- |
Trinec
|
|
2026-11-21 |
Trinec
|
- |
Dukla Prague
|
|
2026-11-27 |
Jihlava
|
- |
Trinec
|
SK Kladno sledeći 6 mečevi
|
2026-10-18 |
SK Kladno
|
- |
Arsenal CL
|
|
2026-10-23 |
Dukla Prague
|
- |
SK Kladno
|
|
2026-11-01 |
SK Kladno
|
- |
HS Kromeriz
|
|
2026-11-08 |
Slavia Prague B
|
- |
SK Kladno
|
|
2026-11-22 |
SK Kladno
|
- |
Jihlava
|
|
2026-11-29 |
Banik Ostrava B
|
- |
SK Kladno
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.30 |
3.30 |
2.60 |
| Verovatnoća |
21% |
45% |
34% |
|
X2 @ 1.53 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.44 |
1.53 |
| Verovatnoća |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.53 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.22 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
82% |
18% |
|
Više 1.5 @ 1.22 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.70 |
2.10 |
| Verovatnoća |
|
60% |
40% |
|
Više 2.5 @ 1.70 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.63 |
1.44 |
| Verovatnoća |
|
39% |
61% |
|
Manje 3.5 @ 1.44 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.57 |
2.25 |
| Verovatnoća |
|
65% |
35% |
|
Da @ 1.57 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-10 16:04. Moguće su trenutne promene!