Virsliga - Letonija
nedelja, 08.11.2026
11:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Grobina |
| Gosti: |
Liepaja |
| Udaljenost: |
9.5 km |
| Početni čas |
| Sat: |
11:00 (13:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.01 |
3.56 |
2.01 |
X2 |
|
|
|
1.67 |
1.33 |
| 28% |
29% |
43% |
1.33 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
4.60 |
|
|
|
1.55 |
2.28 |
|
|
|
2.38 |
1.52 |
| 74% |
26% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
32% |
68% |
Poslednji 11 susret
|
2026-08-21 |
Liepaja
|
3 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-06-16 |
FK Grobina
|
1 - 0 |
Liepaja
|
|
2026-04-28 |
Liepaja
|
1 - 1 |
FK Grobina
|
|
2025-09-21 |
FK Grobina
|
0 - 1 |
Liepaja
|
|
2025-06-30 |
Liepaja
|
2 - 0 |
FK Grobina
|
|
2025-05-10 |
FK Grobina
|
2 - 0 |
Liepaja
|
|
2025-03-16 |
Liepaja
|
4 - 1 |
FK Grobina
|
|
2024-10-26 |
FK Grobina
|
1 - 3 |
Liepaja
|
|
2024-08-03 |
Liepaja
|
0 - 1 |
FK Grobina
|
|
2024-05-29 |
Liepaja
|
3 - 0 |
FK Grobina
|
|
2024-04-18 |
FK Grobina
|
3 - 2 |
Liepaja
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
6 |
|
8 |
5 |
4 |
| 36% |
9% |
55% |
|
73% |
45% |
36% |
FK Grobina poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
RFS Riga
|
3 - 0 |
FK Grobina
|
|
2026-10-26 |
FK Grobina
|
2 - 5 |
Riga FC
|
|
2026-10-17 |
FK Grobina
|
3 - 2 |
Ogre United
|
|
2026-10-10 |
Super Nova Riga
|
2 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-09-20 |
Tukums 2000
|
1 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-09-12 |
FK Grobina
|
0 - 0 |
FS Jelgava
|
|
2026-09-06 |
Auda Kekava
|
1 - 0 |
FK Grobina
|
|
2026-08-29 |
FK Grobina
|
1 - 0 |
BFC Daugavpils
|
|
2026-08-21 |
Liepaja
|
3 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-08-17 |
Auda Kekava
|
2 - 2 |
FK Grobina
|
|
2026-08-10 |
RFS Riga
|
6 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-08-02 |
Riga FC
|
4 - 0 |
FK Grobina
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
8 |
6 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
67% |
50% |
Liepaja poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
Liepaja
|
3 - 3 |
Super Nova Riga
|
|
2026-10-24 |
Liepaja
|
0 - 0 |
Tukums 2000
|
|
2026-10-18 |
Liepaja
|
3 - 0 |
FS Jelgava
|
|
2026-10-12 |
Liepaja
|
2 - 3 |
Auda Kekava
|
|
2026-09-19 |
Liepaja
|
0 - 0 |
BFC Daugavpils
|
|
2026-09-11 |
Ogre United
|
2 - 2 |
Liepaja
|
|
2026-09-07 |
RFS Riga
|
0 - 0 |
Liepaja
|
|
2026-08-31 |
Liepaja
|
3 - 2 |
Riga FC
|
|
2026-08-25 |
Auda Kekava
|
1 - 0 |
Liepaja
|
|
2026-08-21 |
Liepaja
|
3 - 1 |
FK Grobina
|
|
2026-08-09 |
Super Nova Riga
|
1 - 2 |
Liepaja
|
|
2026-08-02 |
Tukums 2000
|
2 - 1 |
Liepaja
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
8 |
8 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
67% |
67% |
42% |
Tabela Virsliga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
RFS Riga |
35 |
28 |
5 |
2 |
87 |
24 |
+63 |
89 |
| 2 |
Riga FC |
35 |
25 |
8 |
2 |
95 |
33 |
+62 |
83 |
| 3 |
Auda Kekava |
35 |
21 |
7 |
7 |
61 |
38 |
+23 |
70 |
| 4 |
BFC Daugavpils |
35 |
14 |
9 |
12 |
42 |
37 |
+5 |
51 |
| 5 |
Liepaja |
35 |
13 |
9 |
13 |
49 |
49 |
0 |
48 |
| 6 |
Super Nova Riga |
35 |
11 |
6 |
18 |
35 |
53 |
-18 |
39 |
| 7 |
FS Jelgava |
35 |
8 |
8 |
19 |
37 |
61 |
-24 |
32 |
| 8 |
FK Grobina |
35 |
6 |
11 |
18 |
27 |
64 |
-37 |
29 |
| 9 |
Tukums 2000 |
35 |
5 |
10 |
20 |
44 |
67 |
-23 |
25 |
| 10 |
Ogre United |
35 |
4 |
7 |
24 |
34 |
85 |
-51 |
19 |
Hronologija mečeva u ligi
| FK Grobina |
|
| Liepaja |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
FK Grobina |
Liepaja |
| 1 |
RFS Riga |
1 - 3 |
0 - 0 |
| 2 |
Riga FC |
2 - 5 |
4 - 0 |
| 3 |
Auda Kekava |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
BFC Daugavpils |
1 - 0 |
3 - 1 |
| 5 |
Liepaja |
1 - 0 |
- |
| 6 |
Super Nova Riga |
0 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
FS Jelgava |
0 - 0 |
0 - 2 |
| 8 |
FK Grobina |
- |
1 - 0 |
| 9 |
Tukums 2000 |
3 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Ogre United |
3 - 2 |
2 - 2 |
Statistika timova
| |
FK Grobina |
Liepaja |
| Pobeda |
6 |
13 |
| Nerešeno |
11 |
9 |
| Gubici |
18 |
13 |
| Dati golovi |
27 |
49 |
| Primljeni golovi |
64 |
49 |
| Prosek dati golovi |
0.77 |
1.40 |
| Prosek primljeni golovi |
1.83 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
54% |
69% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
77% |
| Oba Tima Pogađaju |
43% |
54% |
| Više 1.5 |
69% |
77% |
| Više 2.5 |
37% |
60% |
| Više 3.5 |
29% |
34% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
4 |
4 |
| Nerešeno |
6 |
4 |
| Gubici |
7 |
9 |
| Dati golovi |
17 |
15 |
| Primljeni golovi |
26 |
29 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
0.88 |
| Prosek primljeni golovi |
1.53 |
1.71 |
| Meč dati golovi |
53% |
59% |
| Meč primljeni golovi |
71% |
82% |
| Oba Tima Pogađaju |
41% |
47% |
| Više 1.5 |
59% |
71% |
| Više 2.5 |
41% |
53% |
| Više 3.5 |
35% |
35% |
Ukupna statistika za Virsliga
| Meč (175) |
| Pobeda u domu |
43% |
| Nerešeno |
23% |
| Pobeda u gostima |
34% |
| Mečevi odigrani |
97% |
| Golovi (511) |
| Golovi po meču |
2.92 |
| Golovi u domu po meču |
1.63 |
| Golovi u gostima po meču |
1.29 |
| Domaći tim je postigao gol u |
75% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
73% |
| Oba Tima Pogađaju |
54% |
| Više 1.5 |
77% |
| Više 2.5 |
55% |
| Više 3.5 |
33% |
FK Grobina sledeći mečevi
Nema podataka u sistemu
Liepaja sledeći mečevi
Nema podataka u sistemu
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
3.01 |
3.56 |
2.01 |
| Verovatnoća |
28% |
29% |
43% |
|
X2 @ 1.33 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.67 |
1.33 |
| Verovatnoća |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.33 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.17 |
4.60 |
| Verovatnoća |
|
74% |
26% |
|
Više 1.5 @ 1.17 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.55 |
2.28 |
| Verovatnoća |
|
50% |
50% |
|
Više 2.5 @ 1.55 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.38 |
1.52 |
| Verovatnoća |
|
32% |
68% |
|
Manje 3.5 @ 1.52 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.48 |
2.41 |
| Verovatnoća |
|
50% |
50% |
|
Da @ 1.48 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 08:04. Moguće su trenutne promene!