Serie A - Italija
nedelja, 08.11.2026
19:45
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Firenca |
| Gosti: |
Torino |
| Udaljenost: |
317.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Artemio Franchi
|
| Kapacitet: |
47 282 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Trener |
| Domaći: |
Paolo Vanoli (Ita) |
| Gosti: |
Luciano Spalletti (Ita) |
| Početni čas |
| Sat: |
19:45 (20:45 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.40 |
3.50 |
2.10 |
2 |
|
|
|
1.70 |
1.30 |
| 24% |
27% |
49% |
2.10 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.40 |
| 92% |
8% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
31% |
69% |
Poslednji 12 susret
|
2026-05-17 |
Juventus
|
0 - 2 |
Fiorentina
|
|
2025-11-22 |
Fiorentina
|
1 - 1 |
Juventus
|
|
2025-03-16 |
Fiorentina
|
3 - 0 |
Juventus
|
|
2024-12-29 |
Juventus
|
2 - 2 |
Fiorentina
|
|
2024-04-07 |
Juventus
|
1 - 0 |
Fiorentina
|
|
2023-11-05 |
Fiorentina
|
0 - 1 |
Juventus
|
|
2023-02-12 |
Juventus
|
1 - 0 |
Fiorentina
|
|
2022-09-03 |
Fiorentina
|
1 - 1 |
Juventus
|
|
2022-05-21 |
Fiorentina
|
2 - 0 |
Juventus
|
|
2022-04-20 |
Juventus
|
2 - 0 |
Fiorentina
|
|
2022-03-02 |
Fiorentina
|
0 - 1 |
Juventus
|
|
2021-11-06 |
Juventus
|
1 - 0 |
Fiorentina
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
7 |
2 |
1 |
| 25% |
25% |
50% |
|
58% |
17% |
8% |
Fiorentina poslednji 12 mečevi
|
2026-11-02 |
Sassuolo
|
2 - 4 |
Fiorentina
|
|
2026-10-29 |
Fiorentina
|
2 - 2 |
Atalanta
|
|
2026-10-25 |
Inter
|
2 - 1 |
Fiorentina
|
|
2026-10-18 |
Fiorentina
|
1 - 3 |
Como
|
|
2026-10-10 |
Genoa
|
2 - 1 |
Fiorentina
|
|
2026-09-20 |
Fiorentina
|
1 - 1 |
Napoli
|
|
2026-09-15 |
Fiorentina
|
3 - 0 |
Pisa
|
|
2026-09-11 |
Venezia
|
2 - 4 |
Fiorentina
|
|
2026-09-05 |
Fiorentina
|
1 - 2 |
Torino
|
|
2026-08-29 |
Fiorentina
|
0 - 3 |
Frosinone
|
|
2026-08-24 |
AS Roma
|
4 - 0 |
Fiorentina
|
|
2026-08-14 |
Fiorentina
|
4 - 1 |
Benevento
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
12 |
11 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
100% |
92% |
50% |
Juventus poslednji 12 mečevi
|
2026-11-05 |
Alkmaar
|
1 - 2 |
Juventus
|
|
2026-11-01 |
Juventus
|
2 - 0 |
Napoli
|
|
2026-10-28 |
Genoa
|
2 - 0 |
Juventus
|
|
2026-10-25 |
Lecce
|
0 - 2 |
Juventus
|
|
2026-10-22 |
Juventus
|
2 - 2 |
Rennes
|
|
2026-10-18 |
Juventus
|
0 - 3 |
Lazio
|
|
2026-10-15 |
Celta Vigo
|
1 - 2 |
Juventus
|
|
2026-10-11 |
Cagliari
|
1 - 1 |
Juventus
|
|
2026-10-02 |
Juventus
|
0 - 1 |
Cremonese
|
|
2026-09-20 |
Juventus
|
2 - 0 |
Atalanta
|
|
2026-09-17 |
Juventus
|
5 - 0 |
Nijmegen
|
|
2026-09-13 |
Sassuolo
|
3 - 2 |
Juventus
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
6 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
50% |
25% |
Tabela Serie A
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Lazio |
10 |
9 |
1 |
0 |
24 |
8 |
+16 |
28 |
| 2 |
Inter |
10 |
8 |
1 |
1 |
26 |
13 |
+13 |
25 |
| 3 |
AS Roma |
10 |
7 |
3 |
0 |
28 |
10 |
+18 |
24 |
| 4 |
Como |
10 |
7 |
2 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
23 |
| 5 |
AC Milan |
10 |
6 |
3 |
1 |
21 |
12 |
+9 |
21 |
| 6 |
Frosinone |
10 |
6 |
2 |
2 |
24 |
14 |
+10 |
20 |
| 7 |
Juventus |
10 |
5 |
2 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
17 |
| 8 |
Napoli |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
14 |
| 9 |
Bologna |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
14 |
| 10 |
Torino |
10 |
4 |
1 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
13 |
| 11 |
Genoa |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
13 |
| 12 |
Cagliari |
10 |
4 |
1 |
5 |
9 |
15 |
-6 |
13 |
| 13 |
Atalanta |
10 |
3 |
2 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
11 |
| 14 |
Lecce |
10 |
3 |
0 |
7 |
11 |
21 |
-10 |
9 |
| 15 |
Parma |
10 |
2 |
2 |
6 |
8 |
15 |
-7 |
8 |
| 16 |
Fiorentina |
10 |
2 |
2 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
8 |
| 17 |
Sassuolo |
10 |
2 |
2 |
6 |
16 |
26 |
-10 |
8 |
| 18 |
Monza |
10 |
2 |
1 |
7 |
17 |
24 |
-7 |
7 |
| 19 |
Venezia |
11 |
2 |
0 |
9 |
8 |
21 |
-13 |
6 |
| 20 |
Udinese |
11 |
1 |
2 |
8 |
12 |
25 |
-13 |
5 |
Hronologija mečeva u ligi
| Fiorentina |
|
| Juventus |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Fiorentina |
Juventus |
| 1 |
Lazio |
|
|
| 2 |
Inter |
|
|
| 3 |
AS Roma |
|
|
| 4 |
Como |
1 - 3 |
|
| 5 |
AC Milan |
|
|
| 6 |
Frosinone |
0 - 3 |
0 - 1 |
| 7 |
Juventus |
|
- |
| 8 |
Napoli |
1 - 1 |
|
| 9 |
Bologna |
|
|
| 10 |
Torino |
1 - 2 |
|
| 11 |
Genoa |
|
2 - 0 |
| 12 |
Cagliari |
|
1 - 1 |
| 13 |
Atalanta |
2 - 2 |
|
| 14 |
Lecce |
|
0 - 2 |
| 15 |
Parma |
|
|
| 16 |
Fiorentina |
- |
|
| 17 |
Sassuolo |
|
3 - 2 |
| 18 |
Monza |
|
|
| 19 |
Venezia |
|
|
| 20 |
Udinese |
|
|
Statistika timova
| |
Fiorentina |
Juventus |
| Pobeda |
2 |
5 |
| Nerešeno |
2 |
2 |
| Gubici |
6 |
3 |
| Dati golovi |
15 |
13 |
| Primljeni golovi |
23 |
10 |
| Prosek dati golovi |
1.50 |
1.30 |
| Prosek primljeni golovi |
2.30 |
1.00 |
| Meč dati golovi |
80% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
50% |
| Oba Tima Pogađaju |
80% |
30% |
| Više 1.5 |
100% |
90% |
| Više 2.5 |
90% |
20% |
| Više 3.5 |
50% |
10% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
0 |
2 |
| Nerešeno |
2 |
1 |
| Gubici |
3 |
2 |
| Dati golovi |
5 |
6 |
| Primljeni golovi |
11 |
6 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
1.20 |
| Prosek primljeni golovi |
2.20 |
1.20 |
| Meč dati golovi |
80% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
60% |
| Oba Tima Pogađaju |
80% |
40% |
| Više 1.5 |
100% |
80% |
| Više 2.5 |
80% |
20% |
| Više 3.5 |
40% |
20% |
Ukupna statistika za Serie A
| Meč (101) |
| Pobeda u domu |
48% |
| Nerešeno |
16% |
| Pobeda u gostima |
37% |
| Mečevi odigrani |
27% |
| Golovi (321) |
| Golovi po meču |
3.18 |
| Golovi u domu po meču |
1.62 |
| Golovi u gostima po meču |
1.55 |
| Domaći tim je postigao gol u |
79% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
77% |
| Oba Tima Pogađaju |
58% |
| Više 1.5 |
86% |
| Više 2.5 |
61% |
| Više 3.5 |
34% |
Fiorentina sledeći 6 mečevi
|
2026-11-23 |
Monza
|
- |
Fiorentina
|
|
2026-11-29 |
Udinese
|
- |
Fiorentina
|
|
2026-12-06 |
Fiorentina
|
- |
Cagliari
|
|
2026-12-13 |
Parma
|
- |
Fiorentina
|
|
2026-12-20 |
Fiorentina
|
- |
Bologna
|
|
2027-01-03 |
Fiorentina
|
- |
Lazio
|
Juventus sledeći 6 mečevi
|
2026-11-23 |
Juventus
|
- |
Venezia
|
|
2026-11-26 |
Juventus
|
- |
Omonia
|
|
2026-11-29 |
Como
|
- |
Juventus
|
|
2026-12-06 |
Juventus
|
- |
Udinese
|
|
2026-12-10 |
H. Beer Sheva
|
- |
Juventus
|
|
2026-12-13 |
Juventus
|
- |
Monza
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
3.40 |
3.50 |
2.10 |
| Verovatnoća |
24% |
27% |
49% |
|
2 @ 2.10 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.70 |
1.30 |
| Verovatnoća |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.30 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.25 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
92% |
8% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.80 |
2.00 |
| Verovatnoća |
|
57% |
43% |
|
Više 2.5 @ 1.80 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.00 |
1.40 |
| Verovatnoća |
|
31% |
69% |
|
Manje 3.5 @ 1.40 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.67 |
2.10 |
| Verovatnoća |
|
56% |
44% |
|
Da @ 1.67 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!