Serie A - Italija
nedelja, 19.02.2023
14:00
14:00

Fiorentina

Empoli
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Firenca |
| Gosti: | Empoli |
| Udaljenost: | 25.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Artemio Franchi |
| Kapacitet: | 47 282 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Domaći: | Fabio Grosso (Ita) |
| Početni čas | |
| Sat: | 14:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.80 | 5.00 | 1X | 1.17 | 2.10 | |||
| 34% | 35% | 31% | 1.17 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.75 | 1.92 | 1.98 | 3.20 | 1.36 | ||||||
| 72% | 28% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Poslednji 12 susret
| 2022-08-21 | Empoli | 0 - 0 | Fiorentina |
| 2022-04-03 | Fiorentina | 1 - 0 | Empoli |
| 2021-11-27 | Empoli | 2 - 1 | Fiorentina |
| 2019-05-05 | Empoli | 1 - 0 | Fiorentina |
| 2018-12-16 | Fiorentina | 3 - 1 | Empoli |
| 2017-04-15 | Fiorentina | 1 - 2 | Empoli |
| 2016-11-20 | Empoli | 0 - 4 | Fiorentina |
| 2016-04-10 | Empoli | 2 - 0 | Fiorentina |
| 2015-11-22 | Fiorentina | 2 - 2 | Empoli |
| 2015-05-10 | Empoli | 2 - 3 | Fiorentina |
| 2014-12-21 | Fiorentina | 1 - 1 | Empoli |
| 2011-11-24 | Fiorentina | 2 - 1 | Empoli |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Fiorentina poslednji 12 mečevi
| 2023-02-16 | Braga | 0 - 4 | Fiorentina |
| 2023-02-12 | Juventus | 1 - 0 | Fiorentina |
| 2023-02-05 | Fiorentina | 1 - 2 | Bologna |
| 2023-02-01 | Fiorentina | 2 - 1 | Torino |
| 2023-01-29 | Lazio | 1 - 1 | Fiorentina |
| 2023-01-21 | Fiorentina | 0 - 1 | Torino |
| 2023-01-15 | AS Roma | 2 - 0 | Fiorentina |
| 2023-01-12 | Fiorentina | 1 - 0 | Sampdoria |
| 2023-01-07 | Fiorentina | 2 - 1 | Sassuolo |
| 2023-01-04 | Fiorentina | 1 - 1 | Monza |
| 2022-12-21 | Fiorentina | 6 - 1 | Lugano |
| 2022-12-17 | Fiorentina | 1 - 1 | Monaco |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Empoli poslednji 12 mečevi
| 2023-02-11 | Empoli | 2 - 2 | Spezia |
| 2023-02-04 | AS Roma | 2 - 0 | Empoli |
| 2023-01-28 | Empoli | 2 - 2 | Torino |
| 2023-01-23 | Inter | 0 - 1 | Empoli |
| 2023-01-16 | Empoli | 1 - 0 | Sampdoria |
| 2023-01-08 | Lazio | 2 - 2 | Empoli |
| 2023-01-04 | Udinese | 1 - 1 | Empoli |
| 2022-12-23 | Empoli | 2 - 1 | Sassuolo |
| 2022-12-16 | Empoli | 0 - 1 | Monaco |
| 2022-12-09 | Empoli | 1 - 1 | Wolves |
| 2022-12-05 | Sturm Graz | 1 - 2 | Empoli |
| 2022-11-11 | Empoli | 2 - 0 | Cremonese |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Tabela Serie A
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Napoli | 23 | +41 | 62 |
| 2 | Inter | 23 | +17 | 47 |
| 3 | AC Milan | 23 | +9 | 44 |
| 4 | Atalanta | 22 | +17 | 41 |
| 5 | AS Roma | 22 | +10 | 41 |
| 6 | Lazio | 22 | +18 | 39 |
| 7 | Juventus | 22 | +17 | 34 |
| 8 | Bologna | 23 | -3 | 32 |
| 9 | Torino | 22 | -1 | 30 |
| 10 | Udinese | 23 | +3 | 30 |
| 11 | Monza | 23 | -3 | 29 |
| 12 | Empoli | 22 | -7 | 27 |
| 13 | Lecce | 22 | -3 | 24 |
| 14 | Fiorentina | 22 | -6 | 24 |
| 15 | Sassuolo | 23 | -9 | 24 |
| 16 | Salernitana | 22 | -17 | 21 |
| 17 | Spezia | 22 | -18 | 19 |
| 18 | Verona | 22 | -13 | 17 |
| 19 | Sampdoria | 23 | -27 | 11 |
| 20 | Cremonese | 22 | -25 | 8 |
Hronologija mečeva u ligi
| Fiorentina | |
| Empoli | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Fiorentina | Empoli |
|---|---|---|---|
| 1 | Napoli | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Inter | 3 - 4 | 0 - 1 |
| 3 | AC Milan | ||
| 4 | Atalanta | ||
| 5 | AS Roma | 2 - 0 | |
| 6 | Lazio | 0 - 4 | 2 - 2 |
| 7 | Juventus | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 8 | Bologna | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 9 | Torino | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Udinese | 1 - 1 | |
| 11 | Monza | 1 - 1 | |
| 12 | Empoli | - | |
| 13 | Lecce | 1 - 1 | |
| 14 | Fiorentina | - | |
| 15 | Sassuolo | 2 - 1 | |
| 16 | Salernitana | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 17 | Spezia | 1 - 0 | |
| 18 | Verona | 2 - 0 | |
| 19 | Sampdoria | ||
| 20 | Cremonese | 3 - 2 |
Pozicija u ligi
| Fiorentina | Empoli | |
| Pozicija | 14 | 12 |
| Bodovi | 24 | 27 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 13 | 13 |
| Bodovi | 15 | 11 |
Forma u ligi
| Fiorentina | Empoli | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
6 10 |
6
9 7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
3 4 |
2
5 4 |
Golovi u ligi
| Fiorentina | Empoli | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
23
29 |
21
28 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
17 |
9
16 |
Ukupna statistika za Serie A
| Meč (224) | |
| Pobeda u domu | 41% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 33% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (573) | |
| Golovi po meču | 2.56 |
| Golovi u domu po meču | 1.42 |
| Golovi u gostima po meču | 1.13 |
| Domaći tim je postigao gol u | 78% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 68% |
| Oba Tima Pogađaju | 51% |
| Više 1.5 | 75% |
| Više 2.5 | 48% |
| Više 3.5 | 23% |
Fiorentina sledeći 6 mečevi
| 2023-02-23 | Fiorentina | - | Braga |
| 2023-02-27 | Verona | - | Fiorentina |
| 2023-03-04 | Fiorentina | - | AC Milan |
| 2023-03-09 | Fiorentina | - | Sivasspor |
| 2023-03-12 | Cremonese | - | Fiorentina |
| 2023-03-16 | Sivasspor | - | Fiorentina |
Empoli sledeći 6 mečevi
| 2023-02-25 | Empoli | - | Napoli |
| 2023-03-04 | Monza | - | Empoli |
| 2023-03-11 | Empoli | - | Udinese |
| 2023-03-17 | Atalanta | - | Empoli |
| 2023-04-03 | Empoli | - | Lecce |
| 2023-04-07 | AC Milan | - | Empoli |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 3.80 | 5.00 |
| Verovatnoća | 34% | 35% | 31% |
| 1X @ 1.17 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 2.10 |
| Verovatnoća | 52% | 48% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.75 | |
| Verovatnoća | 72% | 28% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.92 | 1.98 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Manje 2.5 @ 1.98 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.20 | 1.36 | |
| Verovatnoća | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.36 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-19 12:00. Moguće su trenutne promene!