Prva divizija - Irska
petak, 14.07.2023
20:00
20:00

Finn Harps

Cobh Ramblers
4 - 3
(2 - 2, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Ballybofey |
| Gosti: | Cobh |
| Udaljenost: | 329.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Finn Park |
| Kapacitet: | 6 000 (400) |
| Dimenzije: | 100 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.20 | 2.10 | X2 | 1.63 | 1.35 | |||
| 20% | 37% | 43% | 1.35 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.78 | 1.90 | 2.90 | 1.35 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 38% | 62% |
Poslednji 12 susret
| 2023-05-05 | Cobh Ramblers | 4 - 1 | Finn Harps |
| 2023-03-24 | Finn Harps | 2 - 2 | Cobh Ramblers |
| 2018-07-28 | Cobh Ramblers | 0 - 1 | Finn Harps |
| 2018-05-18 | Finn Harps | 0 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2018-03-17 | Cobh Ramblers | 0 - 2 | Finn Harps |
| 2015-09-19 | Cobh Ramblers | 0 - 1 | Finn Harps |
| 2015-07-17 | Finn Harps | 2 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2015-05-16 | Cobh Ramblers | 2 - 3 | Finn Harps |
| 2015-03-27 | Finn Harps | 2 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2014-09-06 | Cobh Ramblers | 1 - 0 | Finn Harps |
| 2014-07-11 | Finn Harps | 0 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2014-05-10 | Cobh Ramblers | 0 - 2 | Finn Harps |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 3 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 25% | 25% |
Finn Harps poslednji 12 mečevi
| 2023-07-07 | Finn Harps | 0 - 0 | Bray |
| 2023-06-30 | Waterford | 6 - 1 | Finn Harps |
| 2023-06-23 | Finn Harps | 0 - 1 | Wexford |
| 2023-06-16 | Larne | 2 - 1 | Finn Harps |
| 2023-06-09 | Longford | 2 - 3 | Finn Harps |
| 2023-06-05 | Galway | 6 - 0 | Finn Harps |
| 2023-06-02 | Finn Harps | 0 - 0 | Kerry |
| 2023-05-26 | Treaty United | 0 - 3 | Finn Harps |
| 2023-05-19 | Finn Harps | 0 - 4 | Waterford |
| 2023-05-12 | Bray | 2 - 0 | Finn Harps |
| 2023-05-05 | Cobh Ramblers | 4 - 1 | Finn Harps |
| 2023-05-01 | Finn Harps | 1 - 4 | Athlone |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 8 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 67% | 50% |
Cobh Ramblers poslednji 12 mečevi
| 2023-07-07 | Cobh Ramblers | 1 - 1 | Galway |
| 2023-06-30 | Athlone | 2 - 3 | Cobh Ramblers |
| 2023-06-23 | Cobh Ramblers | 1 - 0 | Waterford |
| 2023-06-09 | Treaty United | 0 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2023-06-05 | Cobh Ramblers | 1 - 0 | Longford |
| 2023-06-02 | Wexford | 2 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2023-05-26 | Bray | 2 - 2 | Cobh Ramblers |
| 2023-05-19 | Cobh Ramblers | 2 - 2 | Athlone |
| 2023-05-12 | Waterford | 5 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2023-05-05 | Cobh Ramblers | 4 - 1 | Finn Harps |
| 2023-05-01 | Cobh Ramblers | 4 - 1 | Kerry |
| 2023-04-28 | Galway | 1 - 0 | Cobh Ramblers |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 7 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 58% | 50% |
Tabela Prva divizija
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galway | 22 | +50 | 59 |
| 2 | Waterford | 22 | +43 | 46 |
| 3 | Cobh Ramblers | 22 | +4 | 36 |
| 4 | Athlone | 22 | +5 | 32 |
| 5 | Bray | 22 | -5 | 30 |
| 6 | Treaty United | 22 | -9 | 27 |
| 7 | Wexford | 22 | -10 | 25 |
| 8 | Longford | 22 | -8 | 22 |
| 9 | Finn Harps | 22 | -25 | 22 |
| 10 | Kerry | 22 | -45 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Finn Harps | |
| Cobh Ramblers | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Finn Harps | Cobh Ramblers |
|---|---|---|---|
| 1 | Galway | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Waterford | 0 - 4 | 5 - 0 |
| 3 | Cobh Ramblers | 2 - 2 | - |
| 4 | Athlone | 1 - 4 | 2 - 3 |
| 5 | Bray | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Treaty United | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Wexford | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Longford | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Finn Harps | - | 2 - 2 |
| 10 | Kerry | 0 - 0 | 0 - 2 |
Pozicija u ligi
| Finn Harps | Cobh Ramblers | |
| Pozicija | 9 | 3 |
| Bodovi | 22 | 36 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 5 |
| Bodovi | 9 | 15 |
Forma u ligi
| Finn Harps | Cobh Ramblers | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
7 10 |
10
6 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
6 4 |
4
3 4 |
Golovi u ligi
| Finn Harps | Cobh Ramblers | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
21
46 |
33
29 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
15 |
14
16 |
Ukupna statistika za Prva divizija
| Meč (110) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 37% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (333) | |
| Golovi po meču | 3.03 |
| Golovi u domu po meču | 1.59 |
| Golovi u gostima po meču | 1.44 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 74% |
| Oba Tima Pogađaju | 50% |
| Više 1.5 | 76% |
| Više 2.5 | 55% |
| Više 3.5 | 38% |
Finn Harps sledeći 6 mečevi
| 2023-07-25 | Cliftonville | - | Finn Harps |
| 2023-07-28 | Kerry | - | Finn Harps |
| 2023-08-04 | Finn Harps | - | Galway |
| 2023-08-07 | Athlone | - | Finn Harps |
| 2023-08-11 | Finn Harps | - | Treaty United |
| 2023-08-25 | Finn Harps | - | Longford |
Cobh Ramblers sledeći 6 mečevi
| 2023-07-21 | UC Dublin | - | Cobh Ramblers |
| 2023-07-29 | Longford | - | Cobh Ramblers |
| 2023-08-04 | Cobh Ramblers | - | Wexford |
| 2023-08-07 | Kerry | - | Cobh Ramblers |
| 2023-08-11 | Cobh Ramblers | - | Bray |
| 2023-08-25 | Galway | - | Cobh Ramblers |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.90 | 3.20 | 2.10 |
| Verovatnoća | 20% | 37% | 43% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.63 | 1.35 |
| Verovatnoća | 32% | 68% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.26 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 75% | 25% | |
| Više 1.5 @ 1.26 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.78 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 53% | 47% | |
| Više 2.5 @ 1.78 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.90 | 1.35 | |
| Verovatnoća | 38% | 62% | |
| Manje 3.5 @ 1.35 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.66 | 2.05 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Da @ 1.66 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-07-14 16:01. Moguće su trenutne promene!