NB I - Mađarska

subota, 10.10.2026
16:00
Ferencvaros

Ferencvaros

Debrecen

Debrecen

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Budimpešta
Gosti: Debrecen
Udaljenost: 194.8 km
Stadion
Stadion: Groupama Arena
Kapacitet: 23 700
Dimenzije: 105 x 68 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 16:00 (17:00 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
1.30 5.25 8.50 1X 1.08 3.40
24% 57% 19% 1.08 55% 45%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.10 7.00 1.36 3.10 1.83 1.83
76% 24% 56% 44% 39% 61%

Poslednji 12 susret

2026-04-05 Debrecen 0 - 2 Ferencvaros
2025-12-14 Ferencvaros 0 - 1 Debrecen
2025-08-31 Debrecen 0 - 3 Ferencvaros
2025-03-09 Debrecen 0 - 1 Ferencvaros
2024-12-05 Debrecen 5 - 4 Ferencvaros
2024-11-03 Ferencvaros 2 - 2 Debrecen
2024-05-05 Ferencvaros 5 - 1 Debrecen
2024-02-28 Debrecen 1 - 1 Ferencvaros
2024-02-10 Debrecen 1 - 2 Ferencvaros
2023-10-08 Ferencvaros 2 - 2 Debrecen
2023-05-20 Ferencvaros 1 - 3 Debrecen
2023-02-26 Debrecen 0 - 2 Ferencvaros
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 7 5
50% 25% 25% 83% 58% 42%

Ferencvaros poslednji 12 mečevi

2026-09-20 Nyiregyhaza Sp. 1 - 1 Ferencvaros
2026-09-17 Celtic 1 - 3 Ferencvaros
2026-09-06 Ferencvaros 2 - 2 Ujpest
2026-09-03 Gyori ETO 0 - 3 Ferencvaros
2026-08-30 Puskas Academy 1 - 2 Ferencvaros
2026-08-27 Ferencvaros 4 - 0 Trabzonspor
2026-08-20 Trabzonspor 0 - 1 Ferencvaros
2026-08-17 Zalaegerszeg 0 - 1 Ferencvaros
2026-08-13 Gornik Z. 1 - 1 Ferencvaros
2026-08-08 Ferencvaros 1 - 2 Real Madrid
2026-08-05 Ferencvaros 1 - 0 Gornik Z.
2026-08-02 Ferencvaros 0 - 0 Vasas
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 8 6 3
58% 33% 8% 67% 50% 25%

Debrecen poslednji 12 mečevi

2026-09-19 Debrecen 2 - 4 Vasas
2026-09-05 Paks 2 - 4 Debrecen
2026-08-28 Debrecen 2 - 2 MTK Budapest
2026-08-23 Kisvarda 0 - 0 Debrecen
2026-08-16 Debrecen 1 - 1 Gyori ETO
2026-08-12 Copenhagen 5 - 1 Debrecen
2026-08-09 Debrecen 1 - 0 Nyiregyhaza Sp.
2026-08-06 Debrecen 0 - 3 Copenhagen
2026-08-02 Ujpest 4 - 2 Debrecen
2026-07-30 Pyunik 0 - 0 Debrecen
2026-07-26 Debrecen 0 - 2 Puskas Academy
2026-07-23 Debrecen 1 - 0 Pyunik
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 6 5
25% 33% 42% 67% 50% 42%
Reklama

Tabela NB I

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Gyori ETO 8 4 3 1 16 10 +6 15
2 Puskas Academy 8 5 0 3 13 10 +3 15
3 Vasas 8 4 2 2 17 11 +6 14
4 Ujpest 8 4 2 2 17 13 +4 14
5 Ferencvaros 7 3 3 1 11 8 +3 12
6 Paks 8 3 2 3 16 17 -1 11
7 MTK Budapest 8 2 3 3 15 14 +1 9
8 Kisvarda 8 2 3 3 9 10 -1 9
9 Debrecen 8 2 3 3 12 15 -3 9
10 Nyiregyhaza Sp. 8 2 2 4 9 14 -5 8
11 Honved 7 1 3 3 11 14 -3 6
12 Zalaegerszeg 8 2 0 6 7 17 -10 6

Hronologija mečeva u ligi

Ferencvaros        
Debrecen         
Domaći        
Gosti         

Meč domaći/gosti

P Klub Ferencvaros Debrecen
1 Gyori ETO    
2 Puskas Academy    
3 Vasas 0 - 0  
4 Ujpest 2 - 2 4 - 2
5 Ferencvaros -  
6 Paks   2 - 4
7 MTK Budapest    
8 Kisvarda   0 - 0
9 Debrecen   -
10 Nyiregyhaza Sp.    
11 Honved    
12 Zalaegerszeg    

Statistika timova

  Ferencvaros Debrecen
Pobeda 3 2
Nerešeno 3 3
Gubici 1 3
Dati golovi 11 12
Primljeni golovi 8 15
Prosek dati golovi 1.57 1.50
Prosek primljeni golovi 1.14 1.88
Meč dati golovi 86% 75%
Meč primljeni golovi 57% 75%
Oba Tima Pogađaju 57% 62%
Više 1.5 71% 75%
Više 2.5 57% 50%
Više 3.5 29% 50%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 1
Nerešeno 2 1
Gubici 0 1
Dati golovi 2 6
Primljeni golovi 2 6
Prosek dati golovi 1.00 2.00
Prosek primljeni golovi 1.00 2.00
Meč dati golovi 50% 67%
Meč primljeni golovi 50% 67%
Oba Tima Pogađaju 50% 67%
Više 1.5 50% 67%
Više 2.5 50% 67%
Više 3.5 50% 67%

Ukupna statistika za NB I

Meč   (47)
Pobeda u domu 43%
Nerešeno 28%
Pobeda u gostima 30%
Mečevi odigrani 24%
Golovi   (153)
Golovi po meču 3.26
Golovi u domu po meču 1.81
Golovi u gostima po meču 1.45
Domaći tim je postigao gol u 83%
Gostujući tim je postigao gol u 79%
Oba Tima Pogađaju 66%
Više 1.5 83%
Više 2.5 64%
Više 3.5 40%

Ferencvaros sledeći 6 mečevi

2026-10-15 Ferencvaros - Plzen
2026-10-18 Kisvarda - Ferencvaros
2026-10-22 Ferencvaros - Torreense
2026-10-25 Ferencvaros - MTK Budapest
2026-11-01 Ferencvaros - Paks
2026-11-05 AC Milan - Ferencvaros

Debrecen sledeći 6 mečevi

2026-10-18 Debrecen - Zalaegerszeg
2026-10-24 Honved - Debrecen
2026-11-01 Puskas Academy - Debrecen
2026-11-08 Debrecen - Ujpest
2026-11-22 Nyiregyhaza Sp. - Debrecen
2026-11-27 Gyori ETO - Debrecen

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 1.30 5.25 8.50
Verovatnoća 24% 57% 19%
1X @ 1.08
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.08 3.40
Verovatnoća 55% 45%
1X @ 1.08
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.10 7.00
Verovatnoća   76% 24%
Više 1.5 @ 1.10
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.36 3.10
Verovatnoća   56% 44%
Više 2.5 @ 1.36
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.83 1.83
Verovatnoća   39% 61%
Manje 3.5 @ 1.83
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.62 2.20
Verovatnoća   61% 39%
Da @ 1.62

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-10 12:06. Moguće su trenutne promene!