Meistriliiga - Estonija
subota, 26.08.2023
17:00
17:00

FCI L. Tallinn

Tallinna Kalev
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Tallinn |
| Gosti: | Tallinn |
| Stadion | |
| Stadion: | Kadriorg |
| Kapacitet: | 5 000 |
| Dimenzije: | 103 x 66 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 17:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 5.25 | 8.75 | 1 | 1.06 | 3.50 | |||
| 50% | 23% | 27% | 1.25 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.57 | 2.20 | 2.40 | 1.49 | ||||||
| 79% | 21% | 42% | 58% | 15% | 85% |
Poslednji 12 susret
| 2023-06-11 | FCI L. Tallinn | 2 - 1 | Tallinna Kalev |
| 2023-04-09 | Tallinna Kalev | 0 - 2 | FCI L. Tallinn |
| 2022-09-11 | Tallinna Kalev | 0 - 3 | FCI L. Tallinn |
| 2022-07-01 | FCI L. Tallinn | 3 - 1 | Tallinna Kalev |
| 2022-05-07 | Tallinna Kalev | 0 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2022-03-01 | FCI L. Tallinn | 5 - 1 | Tallinna Kalev |
| 2021-11-14 | FCI L. Tallinn | 3 - 0 | Tallinna Kalev |
| 2020-08-30 | FCI L. Tallinn | 3 - 0 | Tallinna Kalev |
| 2020-07-08 | Tallinna Kalev | 0 - 4 | FCI L. Tallinn |
| 2020-06-06 | FCI L. Tallinn | 4 - 0 | Tallinna Kalev |
| 2019-09-28 | Tallinna Kalev | 0 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2019-08-03 | FCI L. Tallinn | 7 - 0 | Tallinna Kalev |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 12 | 0 | 0 | 10 | 9 | 5 | |
| 100% | 0% | 0% | 83% | 75% | 42% |
FCI L. Tallinn poslednji 12 mečevi
| 2023-08-20 | Kuressaare | 2 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2023-08-12 | FCI L. Tallinn | 1 - 1 | Harju JK Laagri |
| 2023-08-06 | Parnu JK Vaprus | 0 - 3 | FCI L. Tallinn |
| 2023-07-23 | Tammeka | 0 - 0 | FCI L. Tallinn |
| 2023-07-20 | FCI L. Tallinn | 1 - 2 | Zilina |
| 2023-07-13 | Zilina | 2 - 1 | FCI L. Tallinn |
| 2023-07-09 | FCI L. Tallinn | 3 - 0 | Nomme Kalju |
| 2023-07-01 | FCI L. Tallinn | 3 - 0 | Trans Narva |
| 2023-06-28 | FCI L. Tallinn | 0 - 0 | Flora Tallinn |
| 2023-06-11 | FCI L. Tallinn | 2 - 1 | Tallinna Kalev |
| 2023-06-06 | Kuressaare | 0 - 2 | FCI L. Tallinn |
| 2023-05-28 | FCI L. Tallinn | 2 - 1 | Nomme Kalju |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 0% |
Tallinna Kalev poslednji 12 mečevi
| 2023-08-20 | Tallinna Kalev | 1 - 1 | Flora Tallinn |
| 2023-08-12 | Paide | 1 - 1 | Tallinna Kalev |
| 2023-08-05 | Tallinna Kalev | 1 - 1 | Tammeka |
| 2023-07-22 | Tallinna Kalev | 1 - 1 | Parnu JK Vaprus |
| 2023-07-08 | Tallinna Kalev | 1 - 3 | Kuressaare |
| 2023-07-02 | Nomme Kalju | 1 - 2 | Tallinna Kalev |
| 2023-06-28 | Tallinna Kalev | 1 - 1 | Harju JK Laagri |
| 2023-06-11 | FCI L. Tallinn | 2 - 1 | Tallinna Kalev |
| 2023-06-07 | Tallinna Kalev | 0 - 1 | Trans Narva |
| 2023-05-27 | Flora Tallinn | 3 - 0 | Tallinna Kalev |
| 2023-05-24 | Tallinna Kalev | 1 - 1 | Paide |
| 2023-05-20 | Kuressaare | 1 - 2 | Tallinna Kalev |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 11 | 5 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 92% | 42% | 8% |
Tabela Meistriliiga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flora Tallinn | 25 | +41 | 55 |
| 2 | FCI L. Tallinn | 24 | +32 | 52 |
| 3 | Paide | 24 | +6 | 32 |
| 4 | Nomme Kalju | 24 | +3 | 32 |
| 5 | Tallinna Kalev | 24 | -4 | 32 |
| 6 | Parnu JK Vaprus | 24 | -6 | 32 |
| 7 | Kuressaare | 24 | -12 | 31 |
| 8 | Trans Narva | 24 | -17 | 28 |
| 9 | Tammeka | 24 | -20 | 19 |
| 10 | Harju JK Laagri | 25 | -23 | 15 |
Hronologija mečeva u ligi
| FCI L. Tallinn | |
| Tallinna Kalev | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | FCI L. Tallinn | Tallinna Kalev |
|---|---|---|---|
| 1 | Flora Tallinn | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | FCI L. Tallinn | - | 2 - 1 |
| 3 | Paide | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Nomme Kalju | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Tallinna Kalev | 2 - 1 | - |
| 6 | Parnu JK Vaprus | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Kuressaare | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Trans Narva | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Tammeka | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Harju JK Laagri | 1 - 1 | 0 - 2 |
Pozicija u ligi
| FCI L. Tallinn | Tallinna Kalev | |
| Pozicija | 2 | 5 |
| Bodovi | 52 | 32 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 3 |
| Bodovi | 27 | 25 |
Forma u ligi
| FCI L. Tallinn | Tallinna Kalev | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
15
7 2 |
8
8 8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
3 0 |
8
1 3 |
Golovi u ligi
| FCI L. Tallinn | Tallinna Kalev | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
44
12 |
25
29 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
26
5 |
18
12 |
Ukupna statistika za Meistriliiga
| Meč (121) | |
| Pobeda u domu | 31% |
| Nerešeno | 29% |
| Pobeda u gostima | 40% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (298) | |
| Golovi po meču | 2.46 |
| Golovi u domu po meču | 1.23 |
| Golovi u gostima po meču | 1.23 |
| Domaći tim je postigao gol u | 66% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 45% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 43% |
| Više 3.5 | 20% |
FCI L. Tallinn sledeći 6 mečevi
| 2023-09-03 | Flora Tallinn | - | FCI L. Tallinn |
| 2023-09-16 | FCI L. Tallinn | - | Paide |
| 2023-09-23 | FCI L. Tallinn | - | Kuressaare |
| 2023-09-26 | Harju JK Laagri | - | FCI L. Tallinn |
| 2023-10-01 | FCI L. Tallinn | - | Trans Narva |
| 2023-10-07 | Tallinna Kalev | - | FCI L. Tallinn |
Tallinna Kalev sledeći 6 mečevi
| 2023-09-01 | Trans Narva | - | Tallinna Kalev |
| 2023-09-16 | Tallinna Kalev | - | Harju JK Laagri |
| 2023-09-22 | Flora Tallinn | - | Tallinna Kalev |
| 2023-09-27 | Tallinna Kalev | - | Paide |
| 2023-10-01 | Kuressaare | - | Tallinna Kalev |
| 2023-10-07 | Tallinna Kalev | - | FCI L. Tallinn |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 5.25 | 8.75 |
| Verovatnoća | 50% | 23% | 27% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.06 | 3.50 |
| Verovatnoća | 64% | 36% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.19 | 4.33 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 1.5 @ 1.19 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.57 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 42% | 58% | |
| Manje 2.5 @ 2.20 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.40 | 1.49 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.49 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 1.68 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Ne @ 1.68 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-26 16:00. Moguće su trenutne promene!