Eerste Divisie - Holandija
petak, 03.03.2023
19:00
19:00

Zwolle

Den Bosch
13 - 0
(7 - 0, 6 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Zwolle |
| Gosti: | Hertogenbosch |
| Udaljenost: | 105.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | IJsseldelta Stadion |
| Kapacitet: | 12 500 (10 000) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 8.00 | 12.00 | 1 | 1.05 | 4.33 | |||
| 65% | 13% | 22% | 1.20 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 8.00 | 1.30 | 3.50 | 1.73 | 2.00 | ||||||
| 83% | 17% | 68% | 32% | 42% | 58% |
Poslednji 12 susret
| 2022-09-02 | Den Bosch | 1 - 2 | Zwolle |
| 2012-03-09 | Zwolle | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2011-08-05 | Den Bosch | 2 - 2 | Zwolle |
| 2011-04-29 | Zwolle | 0 - 0 | Den Bosch |
| 2011-01-17 | Den Bosch | 1 - 1 | Zwolle |
| 2010-02-26 | Zwolle | 1 - 1 | Den Bosch |
| 2009-11-20 | Den Bosch | 1 - 1 | Zwolle |
| 2009-03-27 | Zwolle | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2008-12-05 | Den Bosch | 3 - 4 | Zwolle |
| 2008-03-14 | Den Bosch | 0 - 0 | Zwolle |
| 2007-09-07 | Zwolle | 4 - 1 | Den Bosch |
| 2007-03-02 | Den Bosch | 2 - 2 | Zwolle |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 7 | 0 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 58% | 0% | 67% | 42% | 33% |
Zwolle poslednji 12 mečevi
| 2023-02-27 | Maastricht | 3 - 2 | Zwolle |
| 2023-02-17 | Den Haag | 3 - 1 | Zwolle |
| 2023-02-10 | Zwolle | 4 - 1 | Jong AZ |
| 2023-02-06 | Jong Ajax | 0 - 0 | Zwolle |
| 2023-01-30 | Roda | 1 - 2 | Zwolle |
| 2023-01-27 | Zwolle | 4 - 1 | FC Oss |
| 2023-01-20 | Zwolle | 2 - 0 | Venlo |
| 2023-01-15 | Heracles | 0 - 3 | Zwolle |
| 2023-01-12 | Feyenoord | 3 - 1 | Zwolle |
| 2023-01-06 | Zwolle | 3 - 2 | Almere |
| 2022-12-12 | Zwolle | 1 - 0 | Helmond |
| 2022-12-07 | Bochum | 1 - 3 | Zwolle |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 9 | 7 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 75% | 58% |
Den Bosch poslednji 12 mečevi
| 2023-02-26 | Den Bosch | 0 - 0 | Den Haag |
| 2023-02-17 | Jong AZ | 3 - 1 | Den Bosch |
| 2023-02-10 | Den Bosch | 4 - 2 | Jong Ajax |
| 2023-02-03 | FC Oss | 3 - 0 | Den Bosch |
| 2023-01-27 | Den Bosch | 3 - 3 | Maastricht |
| 2023-01-20 | Den Bosch | 1 - 0 | Jong PSV |
| 2023-01-16 | Eindhoven | 4 - 1 | Den Bosch |
| 2023-01-11 | Den Bosch | 0 - 2 | Ajax |
| 2023-01-06 | Den Bosch | 1 - 4 | Jong Utrecht |
| 2022-12-16 | Helmond | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2022-12-11 | Telstar | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2022-11-19 | Den Bosch | 0 - 2 | Venlo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 8 | 6 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 50% | 42% |
Tabela Eerste Divisie
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zwolle | 26 | +32 | 57 |
| 2 | Heracles | 26 | +41 | 54 |
| 3 | Almere | 26 | +9 | 46 |
| 4 | Willem II | 26 | +14 | 43 |
| 5 | Venlo | 26 | +2 | 42 |
| 6 | Maastricht | 26 | +4 | 41 |
| 7 | Jong AZ | 26 | +4 | 39 |
| 8 | Eindhoven | 26 | -3 | 39 |
| 9 | Breda | 26 | -3 | 37 |
| 10 | Telstar | 26 | -11 | 36 |
| 11 | Den Haag | 26 | -4 | 35 |
| 12 | Roda | 26 | -2 | 34 |
| 13 | De Graafschap | 26 | +2 | 33 |
| 14 | Jong PSV | 26 | -1 | 32 |
| 15 | Helmond | 26 | -18 | 29 |
| 16 | Jong Ajax | 26 | -4 | 28 |
| 17 | Den Bosch | 26 | -15 | 27 |
| 18 | FC Oss | 26 | -16 | 27 |
| 19 | Dordrecht | 26 | -12 | 26 |
| 20 | Jong Utrecht | 26 | -19 | 20 |
Hronologija mečeva u ligi
| Zwolle | |
| Den Bosch | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Zwolle | Den Bosch |
|---|---|---|---|
| 1 | Zwolle | - | |
| 2 | Heracles | 3 - 2 | |
| 3 | Almere | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Willem II | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Venlo | 2 - 0 | |
| 6 | Maastricht | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Jong AZ | 4 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Eindhoven | 5 - 2 | 4 - 1 |
| 9 | Breda | ||
| 10 | Telstar | 1 - 0 | |
| 11 | Den Haag | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 12 | Roda | ||
| 13 | De Graafschap | 2 - 1 | |
| 14 | Jong PSV | 4 - 2 | 3 - 1 |
| 15 | Helmond | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Jong Ajax | 1 - 1 | 4 - 4 |
| 17 | Den Bosch | - | |
| 18 | FC Oss | 4 - 1 | 3 - 0 |
| 19 | Dordrecht | 2 - 1 | |
| 20 | Jong Utrecht |
Pozicija u ligi
| Zwolle | Den Bosch | |
| Pozicija | 1 | 17 |
| Bodovi | 57 | 27 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 3 | 20 |
| Bodovi | 29 | 7 |
Forma u ligi
| Zwolle | Den Bosch | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
18
3 5 |
8
3 15 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
2 2 |
2
1 9 |
Golovi u ligi
| Zwolle | Den Bosch | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
62
30 |
37
52 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
32
17 |
13
27 |
Ukupna statistika za Eerste Divisie
| Meč (260) | |
| Pobeda u domu | 47% |
| Nerešeno | 21% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (790) | |
| Golovi po meču | 3.04 |
| Golovi u domu po meču | 1.76 |
| Golovi u gostima po meču | 1.28 |
| Domaći tim je postigao gol u | 79% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 75% |
| Oba Tima Pogađaju | 58% |
| Više 1.5 | 80% |
| Više 2.5 | 60% |
| Više 3.5 | 34% |
Zwolle sledeći 6 mečevi
| 2023-03-10 | Willem II | - | Zwolle |
| 2023-03-13 | De Graafschap | - | Zwolle |
| 2023-03-17 | Zwolle | - | Breda |
| 2023-03-31 | Zwolle | - | Jong Utrecht |
| 2023-04-07 | Eindhoven | - | Zwolle |
| 2023-04-14 | Zwolle | - | Telstar |
Den Bosch sledeći 6 mečevi
| 2023-03-10 | Venlo | - | Den Bosch |
| 2023-03-17 | Den Bosch | - | Dordrecht |
| 2023-03-26 | Heracles | - | Den Bosch |
| 2023-04-02 | Den Bosch | - | Willem II |
| 2023-04-07 | Breda | - | Den Bosch |
| 2023-04-14 | Den Bosch | - | Helmond |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 8.00 | 12.00 |
| Verovatnoća | 65% | 13% | 22% |
| 1 @ 1.20 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.05 | 4.33 |
| Verovatnoća | 74% | 26% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.08 | 8.00 | |
| Verovatnoća | 83% | 17% | |
| Više 1.5 @ 1.08 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.30 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 68% | 32% | |
| Više 2.5 @ 1.30 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 42% | 58% | |
| Manje 3.5 @ 2.00 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 59% | 41% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-03 16:01. Moguće su trenutne promene!