Eredivisie - Holandija
nedelja, 19.03.2023
11:15
11:15

Groningen

Heerenveen
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Groningen |
| Gosti: | Heerenveen |
| Udaljenost: | 52.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Euroborg |
| Kapacitet: | 22 550 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 11:15 (12:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.40 | 2.55 | 2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 19% | 31% | 50% | 2.55 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 56% | 44% | 35% | 65% |
Poslednji 12 susret
| 2023-01-22 | Heerenveen | 3 - 1 | Groningen |
| 2022-04-10 | Heerenveen | 3 - 1 | Groningen |
| 2021-09-12 | Groningen | 1 - 1 | Heerenveen |
| 2021-07-23 | Groningen | 2 - 1 | Heerenveen |
| 2021-04-11 | Groningen | 0 - 2 | Heerenveen |
| 2021-02-21 | Heerenveen | 1 - 1 | Groningen |
| 2019-10-27 | Heerenveen | 1 - 1 | Groningen |
| 2019-04-14 | Heerenveen | 1 - 1 | Groningen |
| 2018-11-11 | Groningen | 2 - 0 | Heerenveen |
| 2018-04-08 | Heerenveen | 1 - 1 | Groningen |
| 2017-08-13 | Groningen | 3 - 3 | Heerenveen |
| 2017-01-29 | Heerenveen | 0 - 0 | Groningen |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 11 | 4 | 3 | |
| 17% | 58% | 25% | 92% | 33% | 25% |
Groningen poslednji 12 mečevi
| 2023-03-11 | Alkmaar | 1 - 0 | Groningen |
| 2023-03-04 | Feyenoord | 1 - 0 | Groningen |
| 2023-02-25 | Groningen | 3 - 0 | Excelsior |
| 2023-02-18 | Groningen | 1 - 1 | FC Emmen |
| 2023-02-11 | PSV | 6 - 0 | Groningen |
| 2023-02-05 | Groningen | 1 - 1 | Twente |
| 2023-01-29 | Volendam | 3 - 2 | Groningen |
| 2023-01-26 | Groningen | 0 - 1 | Cambuur |
| 2023-01-22 | Heerenveen | 3 - 1 | Groningen |
| 2023-01-15 | Groningen | 0 - 3 | Feyenoord |
| 2023-01-08 | Excelsior | 1 - 0 | Groningen |
| 2022-12-30 | Groningen | 0 - 2 | Almere |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 42% | 25% |
Heerenveen poslednji 12 mečevi
| 2023-03-12 | Heerenveen | 2 - 4 | Ajax |
| 2023-03-04 | Twente | 3 - 3 | Heerenveen |
| 2023-03-01 | Heerenveen | 0 - 1 | Feyenoord |
| 2023-02-25 | Heerenveen | 1 - 4 | Waalwijk |
| 2023-02-19 | Cambuur | 1 - 2 | Heerenveen |
| 2023-02-12 | Heerenveen | 1 - 2 | Feyenoord |
| 2023-02-07 | Breda | 1 - 2 | Heerenveen |
| 2023-02-04 | Utrecht | 1 - 0 | Heerenveen |
| 2023-01-28 | Heerenveen | 1 - 3 | Vitesse |
| 2023-01-25 | Fort. Sittard | 2 - 0 | Heerenveen |
| 2023-01-22 | Heerenveen | 3 - 1 | Groningen |
| 2023-01-14 | Heerenveen | 0 - 2 | Alkmaar |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 67% | 42% |
Tabela Eredivisie
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 25 | +33 | 58 |
| 2 | Ajax | 25 | +45 | 55 |
| 3 | Alkmaar | 25 | +23 | 53 |
| 4 | PSV | 25 | +36 | 52 |
| 5 | Sparta Rotterdam | 26 | +14 | 46 |
| 6 | Twente | 25 | +21 | 44 |
| 7 | Utrecht | 26 | +1 | 38 |
| 8 | Nijmegen | 26 | +9 | 34 |
| 9 | Waalwijk | 25 | 0 | 32 |
| 10 | Heerenveen | 25 | -7 | 31 |
| 11 | G.A. Eagles | 25 | -8 | 29 |
| 12 | Fort. Sittard | 26 | -14 | 29 |
| 13 | Volendam | 26 | -25 | 26 |
| 14 | Vitesse | 25 | -16 | 23 |
| 15 | FC Emmen | 26 | -22 | 21 |
| 16 | Excelsior | 25 | -39 | 20 |
| 17 | Groningen | 25 | -25 | 17 |
| 18 | Cambuur | 25 | -26 | 16 |
Hronologija mečeva u ligi
| Groningen | |
| Heerenveen | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Groningen | Heerenveen |
|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 2 | Ajax | 5 - 0 | |
| 3 | Alkmaar | 1 - 4 | |
| 4 | PSV | 4 - 2 | |
| 5 | Sparta Rotterdam | ||
| 6 | Twente | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 7 | Utrecht | 1 - 0 | |
| 8 | Nijmegen | ||
| 9 | Waalwijk | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 10 | Heerenveen | - | |
| 11 | G.A. Eagles | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Fort. Sittard | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 13 | Volendam | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 14 | Vitesse | 0 - 1 | 0 - 4 |
| 15 | FC Emmen | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Excelsior | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Groningen | - | |
| 18 | Cambuur | 0 - 1 | 1 - 2 |
Pozicija u ligi
| Groningen | Heerenveen | |
| Pozicija | 17 | 10 |
| Bodovi | 17 | 31 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 15 | 7 |
| Bodovi | 12 | 17 |
Forma u ligi
| Groningen | Heerenveen | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
5 16 |
8
7 10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
3 6 |
4
5 3 |
Golovi u ligi
| Groningen | Heerenveen | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
25
50 |
29
36 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
21 |
14
14 |
Ukupna statistika za Eredivisie
| Meč (228) | |
| Pobeda u domu | 43% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (688) | |
| Golovi po meču | 3.02 |
| Golovi u domu po meču | 1.68 |
| Golovi u gostima po meču | 1.34 |
| Domaći tim je postigao gol u | 76% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 57% |
| Više 3.5 | 37% |
Groningen sledeći 6 mečevi
| 2023-04-02 | Fort. Sittard | - | Groningen |
| 2023-04-07 | Groningen | - | Utrecht |
| 2023-04-15 | Waalwijk | - | Groningen |
| 2023-04-22 | Groningen | - | Nijmegen |
| 2023-04-25 | Groningen | - | Nijmegen |
| 2023-05-07 | G.A. Eagles | - | Groningen |
Heerenveen sledeći 6 mečevi
| 2023-03-22 | Heerenveen | - | Vitesse |
| 2023-04-01 | Alkmaar | - | Heerenveen |
| 2023-04-08 | Heerenveen | - | Volendam |
| 2023-04-15 | Sparta Rotterdam | - | Heerenveen |
| 2023-04-22 | Heerenveen | - | FC Emmen |
| 2023-05-06 | Nijmegen | - | Heerenveen |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.70 | 3.40 | 2.55 |
| Verovatnoća | 19% | 31% | 50% |
| 2 @ 2.55 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 1.44 |
| Verovatnoća | 27% | 73% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 71% | 29% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.85 | |
| Verovatnoća | 56% | 44% | |
| Više 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 35% | 65% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.75 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 52% | 48% | |
| Da @ 1.75 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-19 08:05. Moguće su trenutne promene!