Liga I - Rumunija
subota, 24.10.2026
19:00
4 - 1
(0 - 1, 4 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Bukurešt |
| Gosti: |
Bukurešt |
| Stadion |
| Stadion: |
Arena Nationala
|
| Kapacitet: |
55 635 |
| Dimenzije: |
105 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
19:00 (21:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.40 |
3.00 |
X2 |
|
|
|
1.33 |
1.67 |
| 26% |
33% |
41% |
1.67 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.83 |
1.98 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 71% |
29% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
33% |
67% |
Poslednji 12 susret
|
2025-12-21 |
FCSB
|
2 - 1 |
Rapid Bucuresti
|
|
2025-08-17 |
Rapid Bucuresti
|
2 - 2 |
FCSB
|
|
2025-04-27 |
Rapid Bucuresti
|
1 - 2 |
FCSB
|
|
2025-03-16 |
FCSB
|
3 - 3 |
Rapid Bucuresti
|
|
2025-03-02 |
Rapid Bucuresti
|
0 - 0 |
FCSB
|
|
2024-10-27 |
FCSB
|
0 - 0 |
Rapid Bucuresti
|
|
2024-05-19 |
Rapid Bucuresti
|
2 - 0 |
FCSB
|
|
2024-04-20 |
FCSB
|
2 - 2 |
Rapid Bucuresti
|
|
2024-03-09 |
Rapid Bucuresti
|
4 - 0 |
FCSB
|
|
2023-11-05 |
FCSB
|
1 - 2 |
Rapid Bucuresti
|
|
2023-05-27 |
FCSB
|
1 - 5 |
Rapid Bucuresti
|
|
2023-04-23 |
Rapid Bucuresti
|
1 - 0 |
FCSB
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
9 |
8 |
5 |
| 17% |
42% |
42% |
|
75% |
67% |
42% |
FCSB poslednji 12 mečevi
|
2026-10-19 |
Voluntari
|
1 - 2 |
FCSB
|
|
2026-10-10 |
FCSB
|
1 - 0 |
Otelul Galati
|
|
2026-09-19 |
CS U. Craiova
|
5 - 0 |
FCSB
|
|
2026-09-14 |
FCSB
|
2 - 2 |
Petrolul
|
|
2026-09-05 |
Dinamo Bucharest
|
2 - 1 |
FCSB
|
|
2026-09-02 |
Arges Pitesti
|
0 - 5 |
FCSB
|
|
2026-08-30 |
FCSB
|
1 - 3 |
UTA Arad
|
|
2026-08-23 |
CFR Cluj
|
1 - 0 |
FCSB
|
|
2026-08-17 |
FCSB
|
3 - 2 |
Botosani
|
|
2026-08-10 |
Sepsi
|
0 - 0 |
FCSB
|
|
2026-08-03 |
FCSB
|
2 - 2 |
Farul Constanta
|
|
2026-07-30 |
Auda Kekava
|
4 - 1 |
FCSB
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
9 |
7 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
75% |
58% |
Rapid Bucuresti poslednji 12 mečevi
|
2026-10-17 |
Rapid Bucuresti
|
2 - 0 |
Corvinul
|
|
2026-10-12 |
U Cluj
|
3 - 4 |
Rapid Bucuresti
|
|
2026-10-02 |
Rapid Bucuresti
|
2 - 0 |
Genoa
|
|
2026-09-18 |
Rapid Bucuresti
|
3 - 1 |
Arges Pitesti
|
|
2026-09-12 |
Rapid Bucuresti
|
2 - 1 |
Voluntari
|
|
2026-09-06 |
Otelul Galati
|
0 - 1 |
Rapid Bucuresti
|
|
2026-08-31 |
Rapid Bucuresti
|
1 - 1 |
CS U. Craiova
|
|
2026-08-21 |
Petrolul
|
0 - 2 |
Rapid Bucuresti
|
|
2026-08-15 |
Rapid Bucuresti
|
0 - 1 |
Dinamo Bucharest
|
|
2026-08-07 |
UTA Arad
|
0 - 0 |
Rapid Bucuresti
|
|
2026-08-02 |
Rapid Bucuresti
|
3 - 1 |
CFR Cluj
|
|
2026-07-27 |
Botosani
|
1 - 1 |
Rapid Bucuresti
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
9 |
4 |
3 |
| 67% |
25% |
8% |
|
75% |
33% |
25% |
Tabela Liga I
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Dinamo Bucharest |
12 |
9 |
2 |
1 |
27 |
7 |
+20 |
29 |
| 2 |
Rapid Bucuresti |
12 |
8 |
3 |
1 |
20 |
9 |
+11 |
27 |
| 3 |
CS U. Craiova |
12 |
8 |
2 |
2 |
27 |
9 |
+18 |
26 |
| 4 |
Petrolul |
13 |
7 |
2 |
4 |
18 |
17 |
+1 |
23 |
| 5 |
U Cluj |
13 |
7 |
1 |
5 |
25 |
20 |
+5 |
22 |
| 6 |
FCSB |
12 |
5 |
3 |
4 |
16 |
18 |
-2 |
18 |
| 7 |
Farul Constanta |
12 |
4 |
5 |
3 |
17 |
17 |
0 |
17 |
| 8 |
CFR Cluj |
12 |
5 |
1 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
16 |
| 9 |
Corvinul |
13 |
4 |
4 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
16 |
| 10 |
UTA Arad |
12 |
4 |
3 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 11 |
Botosani |
13 |
3 |
5 |
5 |
17 |
17 |
0 |
14 |
| 12 |
Sepsi |
12 |
3 |
5 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
14 |
| 13 |
Arges Pitesti |
12 |
3 |
3 |
6 |
8 |
13 |
-5 |
12 |
| 14 |
Otelul Galati |
12 |
2 |
5 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 15 |
Voluntari |
12 |
2 |
2 |
8 |
12 |
27 |
-15 |
8 |
| 16 |
Csikszereda |
12 |
0 |
2 |
10 |
7 |
25 |
-18 |
2 |
Hronologija mečeva u ligi
| FCSB |
|
| Rapid Bucuresti |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
FCSB |
Rapid Bucuresti |
| 1 |
Dinamo Bucharest |
|
|
| 2 |
Rapid Bucuresti |
|
- |
| 3 |
CS U. Craiova |
|
|
| 4 |
Petrolul |
2 - 2 |
0 - 2 |
| 5 |
U Cluj |
|
3 - 4 |
| 6 |
FCSB |
- |
|
| 7 |
Farul Constanta |
2 - 2 |
|
| 8 |
CFR Cluj |
|
|
| 9 |
Corvinul |
|
|
| 10 |
UTA Arad |
1 - 3 |
0 - 0 |
| 11 |
Botosani |
3 - 2 |
1 - 1 |
| 12 |
Sepsi |
|
|
| 13 |
Arges Pitesti |
2 - 0 |
|
| 14 |
Otelul Galati |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 15 |
Voluntari |
|
|
| 16 |
Csikszereda |
|
|
Statistika timova
| |
FCSB |
Rapid Bucuresti |
| Pobeda |
5 |
8 |
| Nerešeno |
3 |
3 |
| Gubici |
4 |
1 |
| Dati golovi |
16 |
20 |
| Primljeni golovi |
18 |
9 |
| Prosek dati golovi |
1.33 |
1.67 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
0.75 |
| Meč dati golovi |
75% |
83% |
| Meč primljeni golovi |
67% |
58% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
50% |
| Više 1.5 |
75% |
67% |
| Više 2.5 |
58% |
33% |
| Više 3.5 |
42% |
25% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
3 |
| Nerešeno |
2 |
2 |
| Gubici |
1 |
0 |
| Dati golovi |
11 |
8 |
| Primljeni golovi |
9 |
4 |
| Prosek dati golovi |
1.83 |
1.60 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
0.80 |
| Meč dati golovi |
100% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
67% |
40% |
| Oba Tima Pogađaju |
67% |
40% |
| Više 1.5 |
83% |
60% |
| Više 2.5 |
67% |
20% |
| Više 3.5 |
67% |
20% |
Ukupna statistika za Liga I
| Meč (98) |
| Pobeda u domu |
53% |
| Nerešeno |
24% |
| Pobeda u gostima |
22% |
| Mečevi odigrani |
41% |
| Golovi (260) |
| Golovi po meču |
2.65 |
| Golovi u domu po meču |
1.70 |
| Golovi u gostima po meču |
0.95 |
| Domaći tim je postigao gol u |
81% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
59% |
| Oba Tima Pogađaju |
47% |
| Više 1.5 |
71% |
| Više 2.5 |
48% |
| Više 3.5 |
35% |
FCSB sledeći 6 mečevi
|
2026-10-29 |
Gloria Bistrita
|
- |
FCSB
|
|
2026-11-02 |
U Cluj
|
- |
FCSB
|
|
2026-11-07 |
FCSB
|
- |
Corvinul
|
|
2026-11-21 |
Arges Pitesti
|
- |
FCSB
|
|
2026-11-28 |
FCSB
|
- |
Csikszereda
|
|
2026-12-05 |
Farul Constanta
|
- |
FCSB
|
Rapid Bucuresti sledeći 6 mečevi
|
2026-10-27 |
Corvinul
|
- |
Rapid Bucuresti
|
|
2026-10-30 |
Rapid Bucuresti
|
- |
Csikszereda
|
|
2026-11-07 |
Farul Constanta
|
- |
Rapid Bucuresti
|
|
2026-11-21 |
Sepsi
|
- |
Rapid Bucuresti
|
|
2026-11-28 |
Rapid Bucuresti
|
- |
Botosani
|
|
2026-12-05 |
CFR Cluj
|
- |
Rapid Bucuresti
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.05 |
3.40 |
3.00 |
| Verovatnoća |
26% |
33% |
41% |
|
X2 @ 1.67 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.33 |
1.67 |
| Verovatnoća |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.67 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.25 |
3.75 |
| Verovatnoća |
|
71% |
29% |
|
Više 1.5 @ 1.25 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.83 |
1.98 |
| Verovatnoća |
|
46% |
54% |
|
Manje 2.5 @ 1.98 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.00 |
1.36 |
| Verovatnoća |
|
33% |
67% |
|
Manje 3.5 @ 1.36 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.73 |
2.00 |
| Verovatnoća |
|
48% |
52% |
|
Ne @ 2.00 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-24 16:03. Moguće su trenutne promene!