Eerste Divisie - Holandija
subota, 17.10.2026
15:30
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Emmen |
| Gosti: |
Almere |
| Udaljenost: |
122.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Unive Stadion
|
| Kapacitet: |
8 600 |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
15:30 (16:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
4.00 |
2.82 |
X2 |
|
|
|
1.40 |
1.67 |
| 40% |
12% |
48% |
1.67 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 78% |
22% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
45% |
55% |
Poslednji 12 susret
|
2026-08-01 |
FC Emmen
|
4 - 0 |
Almere
|
|
2025-12-20 |
Almere
|
4 - 2 |
FC Emmen
|
|
2025-08-17 |
FC Emmen
|
1 - 4 |
Almere
|
|
2023-06-11 |
FC Emmen
|
1 - 2 |
Almere
|
|
2023-06-06 |
Almere
|
2 - 0 |
FC Emmen
|
|
2022-02-11 |
Almere
|
0 - 0 |
FC Emmen
|
|
2021-11-29 |
FC Emmen
|
3 - 0 |
Almere
|
|
2019-07-14 |
FC Emmen
|
1 - 1 |
Almere
|
|
2018-03-25 |
Almere
|
2 - 2 |
FC Emmen
|
|
2017-11-17 |
FC Emmen
|
2 - 2 |
Almere
|
|
2017-02-06 |
Almere
|
3 - 1 |
FC Emmen
|
|
2016-08-22 |
FC Emmen
|
2 - 0 |
Almere
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
11 |
8 |
6 |
| 25% |
33% |
42% |
|
92% |
67% |
50% |
FC Emmen poslednji 12 mečevi
|
2026-10-09 |
Dordrecht
|
0 - 3 |
FC Emmen
|
|
2026-10-03 |
Waalwijk
|
1 - 1 |
FC Emmen
|
|
2026-09-26 |
FC Emmen
|
1 - 0 |
FC Oss
|
|
2026-09-18 |
Eindhoven
|
3 - 1 |
FC Emmen
|
|
2026-09-11 |
FC Emmen
|
1 - 2 |
De Graafschap
|
|
2026-09-04 |
FC Emmen
|
5 - 3 |
Volendam
|
|
2026-08-30 |
Venlo
|
4 - 0 |
FC Emmen
|
|
2026-08-21 |
FC Emmen
|
3 - 1 |
Jong AZ
|
|
2026-08-17 |
Jong Ajax
|
4 - 6 |
FC Emmen
|
|
2026-08-07 |
FC Emmen
|
1 - 0 |
Roda
|
|
2026-08-01 |
FC Emmen
|
4 - 0 |
Almere
|
|
2026-07-24 |
FC Emmen
|
0 - 3 |
Twente
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
9 |
6 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
75% |
50% |
Almere poslednji 12 mečevi
|
2026-10-09 |
Almere
|
3 - 0 |
Eindhoven
|
|
2026-10-03 |
Almere
|
1 - 0 |
Volendam
|
|
2026-09-25 |
Dordrecht
|
3 - 2 |
Almere
|
|
2026-09-18 |
Almere
|
1 - 0 |
Heracles
|
|
2026-09-11 |
Maastricht
|
0 - 4 |
Almere
|
|
2026-09-04 |
Almere
|
0 - 1 |
Jong Ajax
|
|
2026-08-29 |
De Graafschap
|
1 - 4 |
Almere
|
|
2026-08-21 |
Vitesse
|
0 - 3 |
Almere
|
|
2026-08-14 |
Almere
|
3 - 1 |
Jong PSV
|
|
2026-08-08 |
Den Bosch
|
1 - 1 |
Almere
|
|
2026-08-01 |
FC Emmen
|
4 - 0 |
Almere
|
|
2026-07-15 |
Almere
|
2 - 1 |
Volendam
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
8 |
5 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
67% |
42% |
Tabela Eerste Divisie
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Heracles |
10 |
8 |
1 |
1 |
31 |
12 |
+19 |
25 |
| 2 |
Almere |
10 |
7 |
1 |
2 |
22 |
7 |
+15 |
22 |
| 3 |
Venlo |
11 |
7 |
1 |
3 |
30 |
18 |
+12 |
22 |
| 4 |
Breda |
11 |
6 |
2 |
3 |
22 |
19 |
+3 |
20 |
| 5 |
FC Emmen |
10 |
6 |
1 |
3 |
22 |
18 |
+4 |
19 |
| 6 |
Vitesse |
11 |
5 |
2 |
4 |
16 |
15 |
+1 |
17 |
| 7 |
Roda |
10 |
4 |
4 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
16 |
| 8 |
Maastricht |
10 |
5 |
1 |
4 |
13 |
20 |
-7 |
16 |
| 9 |
Volendam |
10 |
5 |
0 |
5 |
22 |
17 |
+5 |
15 |
| 10 |
Jong AZ |
11 |
4 |
2 |
5 |
26 |
22 |
+4 |
14 |
| 11 |
Waalwijk |
10 |
3 |
5 |
2 |
19 |
15 |
+4 |
14 |
| 12 |
Den Bosch |
11 |
4 |
2 |
5 |
16 |
19 |
-3 |
14 |
| 13 |
Jong PSV |
10 |
3 |
4 |
3 |
15 |
17 |
-2 |
13 |
| 14 |
FC Oss |
11 |
4 |
0 |
7 |
16 |
17 |
-1 |
12 |
| 15 |
Eindhoven |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
11 |
| 16 |
De Graafschap |
10 |
3 |
2 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
11 |
| 17 |
Helmond |
11 |
2 |
3 |
6 |
16 |
21 |
-5 |
9 |
| 18 |
Jong Ajax |
10 |
2 |
2 |
6 |
13 |
25 |
-12 |
8 |
| 19 |
Dordrecht |
10 |
2 |
2 |
6 |
13 |
27 |
-14 |
8 |
| 20 |
Jong Utrecht |
10 |
2 |
1 |
7 |
16 |
23 |
-7 |
7 |
Hronologija mečeva u ligi
| FC Emmen |
|
| Almere |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
FC Emmen |
Almere |
| 1 |
Heracles |
|
|
| 2 |
Almere |
|
- |
| 3 |
Venlo |
|
|
| 4 |
Breda |
|
|
| 5 |
FC Emmen |
- |
|
| 6 |
Vitesse |
|
0 - 3 |
| 7 |
Roda |
1 - 0 |
|
| 8 |
Maastricht |
|
0 - 4 |
| 9 |
Volendam |
5 - 3 |
|
| 10 |
Jong AZ |
3 - 1 |
|
| 11 |
Waalwijk |
|
|
| 12 |
Den Bosch |
|
1 - 1 |
| 13 |
Jong PSV |
|
|
| 14 |
FC Oss |
1 - 0 |
|
| 15 |
Eindhoven |
|
|
| 16 |
De Graafschap |
1 - 2 |
1 - 4 |
| 17 |
Helmond |
|
|
| 18 |
Jong Ajax |
|
|
| 19 |
Dordrecht |
|
3 - 2 |
| 20 |
Jong Utrecht |
|
|
Statistika timova
| |
FC Emmen |
Almere |
| Pobeda |
6 |
7 |
| Nerešeno |
1 |
1 |
| Gubici |
3 |
2 |
| Dati golovi |
22 |
22 |
| Primljeni golovi |
18 |
7 |
| Prosek dati golovi |
2.20 |
2.20 |
| Prosek primljeni golovi |
1.80 |
0.70 |
| Meč dati golovi |
90% |
90% |
| Meč primljeni golovi |
70% |
50% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
40% |
| Više 1.5 |
80% |
70% |
| Više 2.5 |
70% |
60% |
| Više 3.5 |
50% |
40% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
4 |
3 |
| Nerešeno |
0 |
1 |
| Gubici |
1 |
1 |
| Dati golovi |
11 |
14 |
| Primljeni golovi |
6 |
5 |
| Prosek dati golovi |
2.20 |
2.80 |
| Prosek primljeni golovi |
1.20 |
1.00 |
| Meč dati golovi |
100% |
100% |
| Meč primljeni golovi |
60% |
60% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
60% |
| Više 1.5 |
60% |
100% |
| Više 2.5 |
60% |
80% |
| Više 3.5 |
40% |
60% |
Ukupna statistika za Eerste Divisie
| Meč (104) |
| Pobeda u domu |
55% |
| Nerešeno |
18% |
| Pobeda u gostima |
27% |
| Mečevi odigrani |
27% |
| Golovi (366) |
| Golovi po meču |
3.52 |
| Golovi u domu po meču |
2.01 |
| Golovi u gostima po meču |
1.51 |
| Domaći tim je postigao gol u |
87% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
78% |
| Oba Tima Pogađaju |
66% |
| Više 1.5 |
85% |
| Više 2.5 |
66% |
| Više 3.5 |
45% |
FC Emmen sledeći 6 mečevi
|
2026-10-23 |
Vitesse
|
- |
FC Emmen
|
|
2026-10-29 |
Groningen
|
- |
FC Emmen
|
|
2026-11-01 |
FC Emmen
|
- |
Den Bosch
|
|
2026-11-08 |
FC Emmen
|
- |
Maastricht
|
|
2026-11-14 |
Breda
|
- |
FC Emmen
|
|
2026-11-20 |
Jong Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
Almere sledeći 6 mečevi
|
2026-10-23 |
Almere
|
- |
Roda
|
|
2026-10-27 |
Telstar
|
- |
Almere
|
|
2026-10-30 |
Waalwijk
|
- |
Almere
|
|
2026-11-06 |
Jong AZ
|
- |
Almere
|
|
2026-11-14 |
Almere
|
- |
Helmond
|
|
2026-11-20 |
Almere
|
- |
Breda
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.10 |
4.00 |
2.82 |
| Verovatnoća |
40% |
12% |
48% |
|
X2 @ 1.67 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.40 |
1.67 |
| Verovatnoća |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.67 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.13 |
6.00 |
| Verovatnoća |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.13 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.48 |
2.60 |
| Verovatnoća |
|
65% |
35% |
|
Više 2.5 @ 1.48 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.10 |
1.67 |
| Verovatnoća |
|
45% |
55% |
|
Manje 3.5 @ 1.67 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.40 |
2.75 |
| Verovatnoća |
|
55% |
45% |
|
Da @ 1.40 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-17 12:04. Moguće su trenutne promene!