Eerste Divisie - Holandija
petak, 15.09.2023
19:00
19:00

Dordrecht

Jong Utrecht
3 - 3
(0 - 2, 3 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Dordrecht |
| Gosti: | Utrecht |
| Udaljenost: | 43.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | GN Bouw Stadion |
| Kapacitet: | 4 235 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 4.00 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.91 | |||
| 31% | 41% | 28% | 1.25 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 67% | 33% | 54% | 46% | 46% | 54% |
Poslednji 12 susret
| 2023-01-16 | Jong Utrecht | 0 - 1 | Dordrecht |
| 2022-08-19 | Dordrecht | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| 2022-01-21 | Jong Utrecht | 0 - 4 | Dordrecht |
| 2021-08-20 | Dordrecht | 2 - 2 | Jong Utrecht |
| 2021-03-02 | Jong Utrecht | 3 - 1 | Dordrecht |
| 2020-11-03 | Dordrecht | 0 - 3 | Jong Utrecht |
| 2020-02-03 | Jong Utrecht | 1 - 1 | Dordrecht |
| 2019-10-04 | Dordrecht | 2 - 5 | Jong Utrecht |
| 2019-05-03 | Dordrecht | 1 - 2 | Jong Utrecht |
| 2018-12-14 | Jong Utrecht | 4 - 1 | Dordrecht |
| 2018-01-12 | Jong Utrecht | 0 - 2 | Dordrecht |
| 2017-08-25 | Dordrecht | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 9 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 75% | 42% |
Dordrecht poslednji 12 mečevi
| 2023-09-01 | FC Emmen | 2 - 4 | Dordrecht |
| 2023-08-25 | Dordrecht | 2 - 2 | Maastricht |
| 2023-08-18 | Willem II | 2 - 0 | Dordrecht |
| 2023-08-11 | Dordrecht | 2 - 2 | Breda |
| 2023-08-02 | Deinze | 1 - 1 | Dordrecht |
| 2023-07-22 | Dordrecht | 0 - 1 | Al Nasr |
| 2023-07-21 | Dordrecht | 2 - 0 | Den Bosch |
| 2023-07-11 | Lommel | 3 - 2 | Dordrecht |
| 2023-07-07 | Dordrecht | 3 - 1 | Helmond |
| 2023-05-19 | Dordrecht | 2 - 2 | FC Oss |
| 2023-05-12 | Den Haag | 2 - 2 | Dordrecht |
| 2023-05-05 | Dordrecht | 1 - 3 | Heracles |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 8 | 8 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 67% | 67% |
Jong Utrecht poslednji 12 mečevi
| 2023-09-01 | Jong Utrecht | 1 - 0 | Roda |
| 2023-08-25 | Venlo | 4 - 1 | Jong Utrecht |
| 2023-08-21 | Jong Utrecht | 1 - 0 | Groningen |
| 2023-08-14 | Jong AZ | 1 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-07-28 | Cambuur | 1 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-07-21 | Jong Utrecht | 0 - 2 | FC Oss |
| 2023-07-14 | Uerdingen 05 | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| 2023-05-19 | Jong Utrecht | 1 - 1 | Venlo |
| 2023-05-12 | Willem II | 3 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-05-08 | Jong Utrecht | 0 - 0 | Den Bosch |
| 2023-04-28 | Eindhoven | 2 - 0 | Jong Utrecht |
| 2023-04-24 | Jong Utrecht | 1 - 0 | Jong Ajax |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 25% | 8% |
Tabela Eerste Divisie
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Roda | 5 | +9 | 12 |
| 2 | Cambuur | 5 | +4 | 10 |
| 3 | Venlo | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Jong PSV | 4 | 0 | 9 |
| 5 | Willem II | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Groningen | 4 | +4 | 7 |
| 7 | Eindhoven | 3 | +3 | 7 |
| 8 | Maastricht | 4 | +2 | 7 |
| 9 | Den Haag | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Breda | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Jong AZ | 4 | -1 | 6 |
| 12 | Helmond | 4 | -2 | 6 |
| 13 | Jong Utrecht | 4 | -2 | 6 |
| 14 | Dordrecht | 4 | 0 | 5 |
| 15 | FC Emmen | 4 | -1 | 5 |
| 16 | De Graafschap | 4 | -2 | 4 |
| 17 | FC Oss | 4 | -2 | 3 |
| 18 | Den Bosch | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Telstar | 5 | -6 | 0 |
| 20 | Jong Ajax | 4 | -7 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Dordrecht | |
| Jong Utrecht | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Dordrecht | Jong Utrecht |
|---|---|---|---|
| 1 | Roda | ||
| 2 | Cambuur | ||
| 3 | Venlo | 4 - 1 | |
| 4 | Jong PSV | ||
| 5 | Willem II | ||
| 6 | Groningen | ||
| 7 | Eindhoven | ||
| 8 | Maastricht | 2 - 2 | |
| 9 | Den Haag | ||
| 10 | Breda | 2 - 2 | |
| 11 | Jong AZ | 1 - 0 | |
| 12 | Helmond | ||
| 13 | Jong Utrecht | - | |
| 14 | Dordrecht | - | |
| 15 | FC Emmen | ||
| 16 | De Graafschap | ||
| 17 | FC Oss | ||
| 18 | Den Bosch | ||
| 19 | Telstar | ||
| 20 | Jong Ajax |
Pozicija u ligi
| Dordrecht | Jong Utrecht | |
| Pozicija | 14 | 13 |
| Bodovi | 5 | 6 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 16 | 19 |
| Bodovi | 2 | 0 |
Forma u ligi
| Dordrecht | Jong Utrecht | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
2 1 |
2
0 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
2 0 |
0
0 2 |
Golovi u ligi
| Dordrecht | Jong Utrecht | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
8 |
3
5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
4
4 |
1
5 |
Ukupna statistika za Eerste Divisie
| Meč (43) | |
| Pobeda u domu | 53% |
| Nerešeno | 16% |
| Pobeda u gostima | 30% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (129) | |
| Golovi po meču | 3.00 |
| Golovi u domu po meču | 1.72 |
| Golovi u gostima po meču | 1.28 |
| Domaći tim je postigao gol u | 86% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 72% |
| Oba Tima Pogađaju | 63% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 63% |
| Više 3.5 | 40% |
Dordrecht sledeći 6 mečevi
| 2023-09-18 | FC Oss | - | Dordrecht |
| 2023-09-22 | Dordrecht | - | Jong AZ |
| 2023-09-29 | Eindhoven | - | Dordrecht |
| 2023-10-06 | Dordrecht | - | Cambuur |
| 2023-10-20 | Dordrecht | - | Jong Ajax |
| 2023-10-23 | Helmond | - | Dordrecht |
Jong Utrecht sledeći 6 mečevi
| 2023-09-18 | FC Emmen | - | Jong Utrecht |
| 2023-09-22 | Jong Utrecht | - | Cambuur |
| 2023-10-02 | Jong Utrecht | - | Breda |
| 2023-10-06 | Helmond | - | Jong Utrecht |
| 2023-10-20 | Jong Utrecht | - | Jong PSV |
| 2023-10-23 | FC Oss | - | Jong Utrecht |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.85 | 4.00 | 3.80 |
| Verovatnoća | 31% | 41% | 28% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 1.91 |
| Verovatnoća | 52% | 48% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.17 | 5.00 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.17 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 2.40 | |
| Verovatnoća | 54% | 46% | |
| Više 2.5 @ 1.53 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.38 | 1.53 | |
| Verovatnoća | 46% | 54% | |
| Manje 3.5 @ 1.53 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 2.38 | |
| Verovatnoća | 54% | 46% | |
| Da @ 1.53 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-15 16:02. Moguće su trenutne promene!