Elite One - Kamerun
nedelja, 22.03.2026
14:00
14:00

Fauve Azur

Dynamo Douala
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Yaounde |
| Gosti: | Douala |
| Udaljenost: | 196.1 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 14:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.19 | 3.01 | 2.16 | X2 | 1.58 | 1.32 | |||
| 27% | 33% | 40% | 1.32 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.66 | 2.31 | 1.52 | 4.39 | 1.19 | ||||||
| 54% | 46% | 38% | 62% | 21% | 79% |
Poslednji 2 susret
| 2025-03-27 | Fauve Azur | 4 - 0 | Dynamo Douala |
| 2024-12-08 | Dynamo Douala | 0 - 0 | Fauve Azur |
Fauve Azur poslednji 12 mečevi
| 2026-03-19 | Aigle Royal Moungo | 0 - 1 | Fauve Azur |
| 2026-03-16 | Fauve Azur | 0 - 0 | Victoria United |
| 2026-03-01 | Aigle Royal Menoua | 1 - 0 | Fauve Azur |
| 2026-02-25 | Fauve Azur | 1 - 0 | Stade Renard |
| 2026-02-18 | Gazelle FA | 2 - 1 | Fauve Azur |
| 2026-02-15 | Coton Sport | 1 - 0 | Fauve Azur |
| 2026-02-09 | Fauve Azur | 1 - 2 | PWD Bamenda |
| 2026-02-05 | Fauve Azur | 0 - 1 | Unisport de Bafang |
| 2026-01-31 | Canon Yaounde | 0 - 1 | Fauve Azur |
| 2026-01-25 | Panthere du Nde | 2 - 0 | Fauve Azur |
| 2025-07-05 | Fauve Azur | 1 - 2 | Gazelle FA |
| 2025-06-22 | Fauve Azur | 1 - 1 | Fortuna Mfou |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 5 | 3 | 0 | |
| 25% | 17% | 58% | 42% | 25% | 0% |
Dynamo Douala poslednji 12 mečevi
| 2026-03-17 | Coton Sport | 2 - 1 | Dynamo Douala |
| 2026-03-14 | Gazelle FA | 0 - 0 | Dynamo Douala |
| 2026-03-01 | Dynamo Douala | 4 - 0 | Aigle Royal Moungo |
| 2026-02-22 | Dynamo Douala | 0 - 2 | Canon Yaounde |
| 2026-02-15 | Stade Renard | 2 - 2 | Dynamo Douala |
| 2026-02-08 | Dynamo Douala | 2 - 0 | Aigle Royal Menoua |
| 2026-02-04 | Colombe | 1 - 0 | Dynamo Douala |
| 2026-02-01 | Dynamo Douala | 3 - 1 | Victoria United |
| 2026-01-25 | Dynamo Douala | 4 - 2 | Fortuna Mfou |
| 2025-07-05 | Fortuna Mfou | 3 - 3 | Dynamo Douala |
| 2025-06-28 | Dynamo Douala | 3 - 1 | Aigle Royal Moungo |
| 2025-06-20 | Gazelle FA | 0 - 3 | Dynamo Douala |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Tabela Elite One
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 10 | +1 | 20 |
| 2 | Coton Sport | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Gazelle FA | 10 | +3 | 18 |
| 4 | Victoria United | 10 | +5 | 17 |
| 5 | PWD Bamenda | 9 | +2 | 16 |
| 6 | Dynamo Douala | 9 | +6 | 14 |
| 7 | Canon Yaounde | 10 | +2 | 13 |
| 8 | Fortuna Mfou | 10 | -4 | 12 |
| 9 | Panthere du Nde | 9 | 0 | 11 |
| 10 | Colombe | 9 | 0 | 11 |
| 11 | Fauve Azur | 10 | -4 | 10 |
| 12 | Aigle Royal Menoua | 10 | -4 | 9 |
| 13 | Stade Renard | 10 | -5 | 7 |
| 14 | Aigle Royal Moungo | 10 | -9 | 6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Fauve Azur | |
| Dynamo Douala | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Fauve Azur | Dynamo Douala |
|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 0 - 1 | |
| 2 | Coton Sport | 2 - 1 | |
| 3 | Gazelle FA | 0 - 0 | |
| 4 | Victoria United | 0 - 0 | |
| 5 | PWD Bamenda | 1 - 2 | |
| 6 | Dynamo Douala | - | |
| 7 | Canon Yaounde | ||
| 8 | Fortuna Mfou | ||
| 9 | Panthere du Nde | ||
| 10 | Colombe | 1 - 0 | |
| 11 | Fauve Azur | - | |
| 12 | Aigle Royal Menoua | ||
| 13 | Stade Renard | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | Aigle Royal Moungo |
Pozicija u ligi
| Fauve Azur | Dynamo Douala | |
| Pozicija | 11 | 6 |
| Bodovi | 10 | 14 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 13 | 13 |
| Bodovi | 4 | 2 |
Forma u ligi
| Fauve Azur | Dynamo Douala | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
1 6 |
4
2 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
1 2 |
0
2 2 |
Golovi u ligi
| Fauve Azur | Dynamo Douala | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
5
9 |
16
10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
3 |
3
5 |
Ukupna statistika za Elite One
| Meč (68) | |
| Pobeda u domu | 49% |
| Nerešeno | 31% |
| Pobeda u gostima | 21% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (145) | |
| Golovi po meču | 2.13 |
| Golovi u domu po meču | 1.34 |
| Golovi u gostima po meču | 0.79 |
| Domaći tim je postigao gol u | 65% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 59% |
| Oba Tima Pogađaju | 41% |
| Više 1.5 | 56% |
| Više 2.5 | 40% |
| Više 3.5 | 21% |
Fauve Azur sledeći 6 mečevi
| 2026-03-29 | Fortuna Mfou | - | Fauve Azur |
| 2026-04-05 | Fauve Azur | - | Colombe |
| 2026-04-20 | Fauve Azur | - | Panthere du Nde |
| 2026-04-26 | Fauve Azur | - | Canon Yaounde |
| 2026-04-29 | Unisport de Bafang | - | Fauve Azur |
| 2026-05-03 | Fauve Azur | - | Aigle Royal Menoua |
Dynamo Douala sledeći 6 mečevi
| 2026-03-29 | Dynamo Douala | - | PWD Bamenda |
| 2026-04-01 | Panthere du Nde | - | Dynamo Douala |
| 2026-04-05 | Dynamo Douala | - | Unisport de Bafang |
| 2026-04-19 | Fortuna Mfou | - | Dynamo Douala |
| 2026-04-23 | Victoria United | - | Dynamo Douala |
| 2026-04-29 | Dynamo Douala | - | Colombe |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.19 | 3.01 | 2.16 |
| Verovatnoća | 27% | 33% | 40% |
| X2 @ 1.32 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.58 | 1.32 |
| Verovatnoća | 40% | 60% |
| X2 @ 1.32 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.43 | 2.66 | |
| Verovatnoća | 54% | 46% | |
| Više 1.5 @ 1.43 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.31 | 1.52 | |
| Verovatnoća | 38% | 62% | |
| Manje 2.5 @ 1.52 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.39 | 1.19 | |
| Verovatnoća | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.19 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.01 | 1.71 | |
| Verovatnoća | 35% | 65% | |
| Ne @ 1.71 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-03-22 12:06. Moguće su trenutne promene!