Primera División - Salvador
ponedeljak, 19.10.2026
00:30
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Santa Ana |
| Gosti: |
Zacatecoluca |
| Udaljenost: |
92.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Oscar Quiteno
|
| Kapacitet: |
16 000 |
| Dimenzije: |
107 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
00:30 (17:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.39 |
4.33 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.75 |
| 43% |
30% |
27% |
1.39 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.68 |
2.05 |
|
|
|
2.70 |
1.40 |
| 78% |
22% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
29% |
71% |
Poslednji 12 susret
|
2026-08-17 |
Platense Zac.
|
2 - 1 |
FAS
|
|
2026-05-01 |
FAS
|
1 - 0 |
Platense Zac.
|
|
2026-03-08 |
Platense Zac.
|
2 - 3 |
FAS
|
|
2025-11-16 |
FAS
|
4 - 1 |
Platense Zac.
|
|
2025-09-14 |
Platense Zac.
|
3 - 3 |
FAS
|
|
2025-05-03 |
Platense Zac.
|
0 - 0 |
FAS
|
|
2025-03-09 |
FAS
|
4 - 1 |
Platense Zac.
|
|
2024-10-31 |
Platense Zac.
|
0 - 1 |
FAS
|
|
2024-08-29 |
FAS
|
0 - 0 |
Platense Zac.
|
|
2024-04-10 |
Platense Zac.
|
2 - 0 |
FAS
|
|
2024-02-08 |
FAS
|
0 - 0 |
Platense Zac.
|
|
2023-11-05 |
FAS
|
2 - 0 |
Platense Zac.
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
5 |
4 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
42% |
33% |
FAS poslednji 12 mečevi
|
2026-10-11 |
Atletico Balboa
|
0 - 1 |
FAS
|
|
2026-10-09 |
FAS
|
2 - 1 |
Alianza FC
|
|
2026-10-05 |
FAS
|
1 - 1 |
INCA-Aruba
|
|
2026-09-28 |
Municipal Limeno
|
1 - 3 |
FAS
|
|
2026-09-19 |
Cacahuatique
|
0 - 2 |
FAS
|
|
2026-09-17 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 2 |
FAS
|
|
2026-09-05 |
Fuerte SF
|
0 - 1 |
FAS
|
|
2026-08-31 |
FAS
|
3 - 1 |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-08-26 |
Cartagines
|
2 - 0 |
FAS
|
|
2026-08-23 |
FAS
|
1 - 0 |
Aguila
|
|
2026-08-20 |
FAS
|
1 - 1 |
Municipal
|
|
2026-08-17 |
Platense Zac.
|
2 - 1 |
FAS
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
5 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
42% |
25% |
Platense Zac. poslednji 12 mečevi
|
2026-10-10 |
INCA-Aruba
|
1 - 4 |
Platense Zac.
|
|
2026-10-04 |
Platense Zac.
|
2 - 1 |
Municipal Limeno
|
|
2026-10-01 |
Alianza FC
|
2 - 1 |
Platense Zac.
|
|
2026-09-27 |
Platense Zac.
|
0 - 0 |
Fuerte SF
|
|
2026-09-20 |
Platense Zac.
|
0 - 1 |
Aguila
|
|
2026-09-12 |
Atletico Balboa
|
3 - 1 |
Platense Zac.
|
|
2026-09-09 |
Platense Zac.
|
1 - 2 |
Metapan
|
|
2026-09-05 |
Cacahuatique
|
1 - 2 |
Platense Zac.
|
|
2026-08-29 |
Platense Zac.
|
0 - 3 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-26 |
Platense Zac.
|
2 - 2 |
Alianza FC
|
|
2026-08-24 |
Luis Angel Firpo
|
1 - 0 |
Platense Zac.
|
|
2026-08-17 |
Platense Zac.
|
2 - 1 |
FAS
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
9 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
75% |
25% |
Tabela Primera División
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Luis Angel Firpo |
15 |
9 |
4 |
2 |
28 |
11 |
+17 |
31 |
| 2 |
FAS |
14 |
9 |
3 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
30 |
| 3 |
Metapan |
15 |
9 |
2 |
4 |
23 |
17 |
+6 |
29 |
| 4 |
Aguila |
15 |
6 |
5 |
4 |
25 |
18 |
+7 |
23 |
| 5 |
Inter Santa Tecla |
16 |
5 |
8 |
3 |
22 |
16 |
+6 |
23 |
| 6 |
Alianza FC |
15 |
4 |
8 |
3 |
22 |
21 |
+1 |
20 |
| 7 |
Municipal Limeno |
16 |
6 |
2 |
8 |
23 |
23 |
0 |
20 |
| 8 |
Platense Zac. |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
19 |
| 9 |
INCA-Aruba |
16 |
4 |
4 |
8 |
13 |
29 |
-16 |
16 |
| 10 |
Atletico Balboa |
15 |
3 |
4 |
8 |
15 |
23 |
-8 |
13 |
| 11 |
Cacahuatique |
16 |
2 |
6 |
8 |
15 |
26 |
-11 |
12 |
| 12 |
Fuerte SF |
16 |
2 |
6 |
8 |
13 |
27 |
-14 |
12 |
Hronologija mečeva u ligi
| FAS |
|
| Platense Zac. |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
FAS |
Platense Zac. |
| 1 |
Luis Angel Firpo |
3 - 1 |
1 - 0 |
| 2 |
FAS |
- |
|
| 3 |
Metapan |
|
|
| 4 |
Aguila |
1 - 0 |
|
| 5 |
Inter Santa Tecla |
|
|
| 6 |
Alianza FC |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Municipal Limeno |
3 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Platense Zac. |
|
- |
| 9 |
INCA-Aruba |
1 - 1 |
1 - 4 |
| 10 |
Atletico Balboa |
1 - 1 |
3 - 1 |
| 11 |
Cacahuatique |
|
1 - 2 |
| 12 |
Fuerte SF |
|
1 - 1 |
Statistika timova
| |
FAS |
Platense Zac. |
| Pobeda |
9 |
5 |
| Nerešeno |
3 |
4 |
| Gubici |
2 |
6 |
| Dati golovi |
25 |
19 |
| Primljeni golovi |
12 |
20 |
| Prosek dati golovi |
1.79 |
1.27 |
| Prosek primljeni golovi |
0.86 |
1.33 |
| Meč dati golovi |
93% |
73% |
| Meč primljeni golovi |
64% |
87% |
| Oba Tima Pogađaju |
57% |
67% |
| Više 1.5 |
79% |
80% |
| Više 2.5 |
50% |
60% |
| Više 3.5 |
36% |
20% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
4 |
2 |
| Nerešeno |
2 |
2 |
| Gubici |
0 |
3 |
| Dati golovi |
11 |
10 |
| Primljeni golovi |
5 |
10 |
| Prosek dati golovi |
1.83 |
1.43 |
| Prosek primljeni golovi |
0.83 |
1.43 |
| Meč dati golovi |
100% |
86% |
| Meč primljeni golovi |
83% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
83% |
86% |
| Više 1.5 |
83% |
86% |
| Više 2.5 |
50% |
57% |
| Više 3.5 |
33% |
29% |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (92) |
| Pobeda u domu |
43% |
| Nerešeno |
30% |
| Pobeda u gostima |
26% |
| Mečevi odigrani |
70% |
| Golovi (243) |
| Golovi po meču |
2.64 |
| Golovi u domu po meču |
1.47 |
| Golovi u gostima po meču |
1.17 |
| Domaći tim je postigao gol u |
74% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
68% |
| Oba Tima Pogađaju |
54% |
| Više 1.5 |
77% |
| Više 2.5 |
51% |
| Više 3.5 |
33% |
FAS sledeći 6 mečevi
|
2026-10-22 |
FAS
|
- |
Metapan
|
|
2026-10-24 |
Aguila
|
- |
FAS
|
|
2026-11-01 |
Luis Angel Firpo
|
- |
FAS
|
|
2026-11-09 |
FAS
|
- |
Fuerte SF
|
|
2026-11-12 |
FAS
|
- |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-11-15 |
Alianza FC
|
- |
FAS
|
Platense Zac. sledeći 6 mečevi
|
2026-10-25 |
Platense Zac.
|
- |
Luis Angel Firpo
|
|
2026-10-31 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Platense Zac.
|
|
2026-11-07 |
Platense Zac.
|
- |
Cacahuatique
|
|
2026-11-11 |
Metapan
|
- |
Platense Zac.
|
|
2026-11-15 |
Platense Zac.
|
- |
Atletico Balboa
|
|
2026-11-21 |
Aguila
|
- |
Platense Zac.
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.39 |
4.33 |
6.25 |
| Verovatnoća |
43% |
30% |
27% |
|
1 @ 1.39 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.10 |
2.75 |
| Verovatnoća |
61% |
39% |
|
1X @ 1.10 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.21 |
4.00 |
| Verovatnoća |
|
78% |
22% |
|
Više 1.5 @ 1.21 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.68 |
2.05 |
| Verovatnoća |
|
53% |
47% |
|
Više 2.5 @ 1.68 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.70 |
1.40 |
| Verovatnoća |
|
29% |
71% |
|
Manje 3.5 @ 1.40 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.90 |
1.78 |
| Verovatnoća |
|
59% |
41% |
|
Da @ 1.90 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-18 20:00. Moguće su trenutne promene!