Eredivisie - Holandija
nedelja, 21.05.2023
13:30
13:30

Excelsior

Fort. Sittard
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Roterdam |
| Gosti: | Sittard |
| Udaljenost: | 140.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Woudestein |
| Kapacitet: | 3 531 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 13:30 (14:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.80 | 3.60 | X2 | 1.29 | 1.80 | |||
| 39% | 15% | 46% | 1.80 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 76% | 24% | 57% | 43% | 36% | 64% |
Poslednji 12 susret
| 2022-09-17 | Fort. Sittard | 1 - 0 | Excelsior |
| 2019-02-10 | Fort. Sittard | 4 - 1 | Excelsior |
| 2018-08-11 | Excelsior | 1 - 1 | Fort. Sittard |
| 2014-03-07 | Fort. Sittard | 2 - 2 | Excelsior |
| 2013-11-29 | Excelsior | 2 - 0 | Fort. Sittard |
| 2013-04-01 | Fort. Sittard | 4 - 2 | Excelsior |
| 2012-09-03 | Excelsior | 3 - 0 | Fort. Sittard |
| 2010-02-05 | Fort. Sittard | 2 - 1 | Excelsior |
| 2009-10-31 | Excelsior | 1 - 0 | Fort. Sittard |
| 2009-01-30 | Fort. Sittard | 1 - 1 | Excelsior |
| 2008-08-22 | Excelsior | 5 - 1 | Fort. Sittard |
| 2006-04-07 | Fort. Sittard | 1 - 1 | Excelsior |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Excelsior poslednji 12 mečevi
| 2023-05-13 | Heerenveen | 0 - 0 | Excelsior |
| 2023-05-07 | Excelsior | 0 - 2 | Feyenoord |
| 2023-04-22 | Vitesse | 0 - 0 | Excelsior |
| 2023-04-14 | Excelsior | 2 - 1 | G.A. Eagles |
| 2023-04-08 | PSV | 4 - 0 | Excelsior |
| 2023-04-01 | Excelsior | 0 - 0 | Twente |
| 2023-03-19 | Excelsior | 4 - 1 | Cambuur |
| 2023-03-11 | FC Emmen | 2 - 0 | Excelsior |
| 2023-03-05 | Excelsior | 1 - 4 | Sparta Rotterdam |
| 2023-02-25 | Groningen | 3 - 0 | Excelsior |
| 2023-02-19 | Excelsior | 0 - 3 | Nijmegen |
| 2023-02-10 | Alkmaar | 5 - 0 | Excelsior |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Fort. Sittard poslednji 12 mečevi
| 2023-05-14 | PSV | 2 - 1 | Fort. Sittard |
| 2023-05-07 | Fort. Sittard | 2 - 0 | Vitesse |
| 2023-04-23 | G.A. Eagles | 2 - 0 | Fort. Sittard |
| 2023-04-16 | Fort. Sittard | 0 - 3 | Alkmaar |
| 2023-04-09 | Ajax | 4 - 0 | Fort. Sittard |
| 2023-04-02 | Fort. Sittard | 3 - 1 | Groningen |
| 2023-03-17 | Volendam | 2 - 1 | Fort. Sittard |
| 2023-03-11 | Fort. Sittard | 0 - 3 | Twente |
| 2023-03-03 | Utrecht | 1 - 2 | Fort. Sittard |
| 2023-02-26 | Fort. Sittard | 2 - 4 | Feyenoord |
| 2023-02-17 | Waalwijk | 3 - 1 | Fort. Sittard |
| 2023-02-11 | FC Emmen | 0 - 1 | Fort. Sittard |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 11 | 9 | 4 | |
| 33% | 0% | 67% | 92% | 75% | 33% |
Tabela Eredivisie
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 32 | +50 | 79 |
| 2 | PSV | 32 | +48 | 71 |
| 3 | Ajax | 32 | +48 | 66 |
| 4 | Alkmaar | 32 | +31 | 64 |
| 5 | Twente | 32 | +32 | 58 |
| 6 | Sparta Rotterdam | 32 | +15 | 53 |
| 7 | Utrecht | 32 | +6 | 51 |
| 8 | Heerenveen | 32 | -8 | 42 |
| 9 | Waalwijk | 32 | -5 | 41 |
| 10 | Nijmegen | 32 | 0 | 38 |
| 11 | G.A. Eagles | 32 | -11 | 37 |
| 12 | Fort. Sittard | 32 | -20 | 35 |
| 13 | Vitesse | 32 | -12 | 34 |
| 14 | Volendam | 32 | -27 | 33 |
| 15 | Excelsior | 32 | -41 | 29 |
| 16 | FC Emmen | 32 | -29 | 28 |
| 17 | Groningen | 32 | -33 | 18 |
| 18 | Cambuur | 32 | -44 | 16 |
Hronologija mečeva u ligi
| Excelsior | |
| Fort. Sittard | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Excelsior | Fort. Sittard |
|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | PSV | 1 - 6 | 2 - 1 |
| 3 | Ajax | 1 - 4 | 4 - 0 |
| 4 | Alkmaar | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Twente | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Sparta Rotterdam | 1 - 4 | 3 - 1 |
| 7 | Utrecht | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Heerenveen | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Waalwijk | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Nijmegen | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 11 | G.A. Eagles | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 12 | Fort. Sittard | - | |
| 13 | Vitesse | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Volendam | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Excelsior | - | |
| 16 | FC Emmen | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Groningen | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 18 | Cambuur | 4 - 1 | 1 - 2 |
Pozicija u ligi
| Excelsior | Fort. Sittard | |
| Pozicija | 15 | 12 |
| Bodovi | 29 | 35 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 10 |
| Bodovi | 23 | 17 |
Forma u ligi
| Excelsior | Fort. Sittard | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
5 19 |
10
5 17 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
2 7 |
5
2 9 |
Golovi u ligi
| Excelsior | Fort. Sittard | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
27
68 |
38
58 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
26 |
18
31 |
Ukupna statistika za Eredivisie
| Meč (288) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (865) | |
| Golovi po meču | 3.00 |
| Golovi u domu po meču | 1.70 |
| Golovi u gostima po meču | 1.31 |
| Domaći tim je postigao gol u | 76% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 68% |
| Oba Tima Pogađaju | 53% |
| Više 1.5 | 78% |
| Više 2.5 | 58% |
| Više 3.5 | 37% |
Excelsior sledeći 6 mečevi
| 2023-05-28 | Volendam | - | Excelsior |
| 2023-07-15 | Luzern | - | Excelsior |
| 2023-07-22 | Breda | - | Excelsior |
| 2023-07-28 | Heracles | - | Excelsior |
| 2023-08-05 | Waregem | - | Excelsior |
| 2023-08-13 | Nijmegen | - | Excelsior |
Fort. Sittard sledeći 6 mečevi
| 2023-05-28 | Fort. Sittard | - | Nijmegen |
| 2023-07-08 | Fort. Sittard | - | Eindhoven |
| 2023-07-22 | Wehen | - | Fort. Sittard |
| 2023-07-29 | Millwall | - | Fort. Sittard |
| 2023-08-04 | Beerschot | - | Fort. Sittard |
| 2023-08-05 | Venlo | - | Fort. Sittard |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 3.80 | 3.60 |
| Verovatnoća | 39% | 15% | 46% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 1.80 |
| Verovatnoća | 45% | 55% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.18 | 4.50 | |
| Verovatnoća | 76% | 24% | |
| Više 1.5 @ 1.18 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.60 | 2.30 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Više 2.5 @ 1.60 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.50 | 1.50 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 3.5 @ 1.50 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 2.38 | |
| Verovatnoća | 49% | 51% | |
| Ne @ 2.38 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-21 12:02. Moguće su trenutne promene!