Primeira Liga - Portugal
petak, 25.08.2023
20:15
20:15

Estrela Amadora

Estoril
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Amadora |
| Gosti: | Estoril |
| Udaljenost: | 16.2 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:15 (20:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.62 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 79% | 21% | 40% | 60% | 29% | 71% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Estrela Amadora poslednji 12 mečevi
| 2023-08-19 | Benfica | 2 - 0 | Estrela Amadora |
| 2023-08-13 | Estrela Amadora | 0 - 1 | Guimaraes |
| 2023-08-05 | Os Belenenses | 4 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-07-29 | AS Roma | 4 - 0 | Estrela Amadora |
| 2023-07-23 | Portimonense | 3 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-06-11 | Maritimo | 2 - 1 | Estrela Amadora |
| 2023-06-03 | Estrela Amadora | 2 - 1 | Maritimo |
| 2023-05-27 | Penafiel | 2 - 4 | Estrela Amadora |
| 2023-05-21 | Estrela Amadora | 0 - 1 | Nacional |
| 2023-05-12 | Trofense | 2 - 2 | Estrela Amadora |
| 2023-05-06 | Estrela Amadora | 2 - 4 | Moreirense |
| 2023-04-28 | Oliveirense | 1 - 2 | Estrela Amadora |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 9 | 6 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 75% | 50% |
Estoril poslednji 12 mečevi
| 2023-08-20 | Estoril | 2 - 0 | Rio Ave |
| 2023-08-13 | Arouca | 4 - 3 | Estoril |
| 2023-07-22 | Estoril | 2 - 0 | Ferreira |
| 2023-07-19 | Estoril | 0 - 0 | Sheffield Utd |
| 2023-05-27 | Estoril | 3 - 1 | Maritimo |
| 2023-05-21 | Casa Pia | 2 - 2 | Estoril |
| 2023-05-15 | Estoril | 2 - 0 | Arouca |
| 2023-05-06 | Boavista | 1 - 0 | Estoril |
| 2023-04-30 | Estoril | 3 - 0 | Santa Clara |
| 2023-04-23 | Benfica | 1 - 0 | Estoril |
| 2023-04-15 | Estoril | 0 - 1 | Portimonense |
| 2023-04-08 | Braga | 4 - 1 | Estoril |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Tabela Primeira Liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boavista | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Sporting | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Porto | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Guimaraes | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Arouca | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Famalicao | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Gil Vicente | 2 | +4 | 3 |
| 8 | Casa Pia | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Estoril | 2 | +1 | 3 |
| 9 | Braga | 2 | +1 | 3 |
| 11 | Benfica | 2 | +1 | 3 |
| 12 | Rio Ave | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Vizela | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Moreirense | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Estrela Amadora | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Chaves | 2 | -4 | 0 |
| 17 | Farense | 2 | -4 | 0 |
| 18 | Portimonense | 2 | -8 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Estrela Amadora | |
| Estoril | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Estrela Amadora | Estoril |
|---|---|---|---|
| 1 | Boavista | ||
| 2 | Sporting | ||
| 3 | Porto | ||
| 4 | Guimaraes | 0 - 1 | |
| 5 | Arouca | 4 - 3 | |
| 6 | Famalicao | ||
| 7 | Gil Vicente | ||
| 8 | Casa Pia | ||
| 9 | Estoril | - | |
| 9 | Braga | ||
| 11 | Benfica | ||
| 12 | Rio Ave | ||
| 13 | Vizela | ||
| 14 | Moreirense | ||
| 15 | Estrela Amadora | - | |
| 16 | Chaves | ||
| 17 | Farense | ||
| 18 | Portimonense |
Pozicija u ligi
| Estrela Amadora | Estoril | |
| Pozicija | 15 | 9 |
| Bodovi | 0 | 3 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 15 | 10 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Estrela Amadora | Estoril | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 2 |
1
0 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 1 |
0
0 1 |
Golovi u ligi
| Estrela Amadora | Estoril | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
3 |
5
4 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
1 |
3
4 |
Ukupna statistika za Primeira Liga
| Meč (18) | |
| Pobeda u domu | 50% |
| Nerešeno | 11% |
| Pobeda u gostima | 39% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (62) | |
| Golovi po meču | 3.44 |
| Golovi u domu po meču | 1.83 |
| Golovi u gostima po meču | 1.61 |
| Domaći tim je postigao gol u | 83% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 72% |
| Oba Tima Pogađaju | 61% |
| Više 1.5 | 89% |
| Više 2.5 | 72% |
| Više 3.5 | 39% |
Estrela Amadora sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | Portimonense | - | Estrela Amadora |
| 2023-09-15 | Estrela Amadora | - | Porto |
| 2023-09-24 | Chaves | - | Estrela Amadora |
| 2023-09-28 | Estrela Amadora | - | Braga |
| 2023-10-08 | Casa Pia | - | Estrela Amadora |
| 2023-10-29 | Estrela Amadora | - | Famalicao |
Estoril sledeći 6 mečevi
| 2023-09-03 | Estoril | - | Boavista |
| 2023-09-17 | Gil Vicente | - | Estoril |
| 2023-09-23 | Estoril | - | Vizela |
| 2023-09-27 | Leixoes | - | Estoril |
| 2023-10-01 | Guimaraes | - | Estoril |
| 2023-10-07 | Estoril | - | Benfica |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 3.20 | 3.20 |
| Verovatnoća | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.62 |
| Verovatnoća | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 2.75 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 1.5 @ 1.40 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.35 | 1.57 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Manje 2.5 @ 1.57 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.33 | 1.20 | |
| Verovatnoća | 29% | 71% | |
| Manje 3.5 @ 1.20 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.75 | |
| Verovatnoća | 37% | 63% | |
| Ne @ 1.75 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-25 16:03. Moguće su trenutne promene!