League Two - Škotska
subota, 14.01.2023
15:00
15:00

Elgin

Annan Athletic
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Elgin |
| Gosti: | Annan |
| Udaljenost: | 296.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Borough Briggs |
| Kapacitet: | 4 520 (478) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.40 | 2.63 | 12 | 1.44 | 1.53 | |||
| 41% | 22% | 37% | 1.30 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 85% | 15% | 67% | 33% | 47% | 53% |
Poslednji 12 susret
| 2022-11-19 | Annan Athletic | 1 - 3 | Elgin |
| 2022-10-01 | Elgin | 5 - 1 | Annan Athletic |
| 2022-07-16 | Annan Athletic | 4 - 0 | Elgin |
| 2022-03-12 | Annan Athletic | 2 - 1 | Elgin |
| 2022-02-15 | Elgin | 0 - 2 | Annan Athletic |
| 2021-12-11 | Annan Athletic | 4 - 1 | Elgin |
| 2021-09-18 | Elgin | 0 - 2 | Annan Athletic |
| 2021-04-03 | Annan Athletic | 0 - 3 | Elgin |
| 2020-12-05 | Elgin | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2020-01-11 | Annan Athletic | 0 - 4 | Elgin |
| 2019-11-02 | Elgin | 4 - 0 | Annan Athletic |
| 2019-08-10 | Annan Athletic | 1 - 1 | Elgin |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Elgin poslednji 12 mečevi
| 2023-01-07 | Elgin | 1 - 2 | East Fife |
| 2023-01-02 | Forfar | 0 - 1 | Elgin |
| 2022-12-23 | Elgin | 1 - 2 | Stirling |
| 2022-12-10 | Elgin | 0 - 0 | Clyde |
| 2022-12-03 | Elgin | 2 - 1 | Stenhousemuir |
| 2022-11-19 | Annan Athletic | 1 - 3 | Elgin |
| 2022-11-12 | Elgin | 0 - 4 | Dumbarton |
| 2022-11-05 | Bonnyrigg Rose | 2 - 3 | Elgin |
| 2022-10-29 | East Fife | 2 - 1 | Elgin |
| 2022-10-15 | Elgin | 0 - 1 | Forfar |
| 2022-10-11 | Elgin | 1 - 0 | Albion Rovers |
| 2022-10-08 | Stranraer | 2 - 3 | Elgin |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 8 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 67% | 33% |
Annan Athletic poslednji 12 mečevi
| 2023-01-07 | Annan Athletic | 0 - 2 | Forfar |
| 2022-12-23 | Annan Athletic | 5 - 1 | Albion Rovers |
| 2022-12-03 | East Fife | 1 - 3 | Annan Athletic |
| 2022-11-26 | Stranraer | 1 - 1 | Annan Athletic |
| 2022-11-19 | Annan Athletic | 1 - 3 | Elgin |
| 2022-11-12 | Stirling | 0 - 2 | Annan Athletic |
| 2022-11-05 | Forfar | 1 - 4 | Annan Athletic |
| 2022-10-29 | Annan Athletic | 0 - 1 | Dumbarton |
| 2022-10-15 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stranraer |
| 2022-10-11 | Bonnyrigg Rose | 2 - 0 | Annan Athletic |
| 2022-10-08 | Stenhousemuir | 2 - 2 | Annan Athletic |
| 2022-10-01 | Elgin | 5 - 1 | Annan Athletic |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 6 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 50% | 50% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dumbarton | 18 | +15 | 40 |
| 2 | Stirling | 18 | +18 | 36 |
| 3 | Elgin | 19 | +2 | 28 |
| 4 | East Fife | 19 | -2 | 25 |
| 5 | Annan Athletic | 19 | -4 | 23 |
| 6 | Stenhousemuir | 19 | -5 | 23 |
| 7 | Stranraer | 19 | -6 | 23 |
| 8 | Forfar | 19 | -6 | 22 |
| 9 | Albion Rovers | 19 | -4 | 20 |
| 10 | Bonnyrigg Rose | 19 | -8 | 20 |
Hronologija mečeva u ligi
| Elgin | |
| Annan Athletic | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Elgin | Annan Athletic |
|---|---|---|---|
| 1 | Dumbarton | 0 - 4 | 4 - 0 |
| 2 | Stirling | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 3 | Elgin | - | 5 - 1 |
| 4 | East Fife | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 5 | Annan Athletic | 5 - 1 | - |
| 6 | Stenhousemuir | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Stranraer | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Forfar | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 9 | Albion Rovers | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Bonnyrigg Rose | 2 - 0 | 2 - 0 |
Pozicija u ligi
| Elgin | Annan Athletic | |
| Pozicija | 3 | 5 |
| Bodovi | 28 | 23 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 6 |
| Bodovi | 13 | 12 |
Forma u ligi
| Elgin | Annan Athletic | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
4 7 |
6
5 8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
4
1 5 |
3
3 4 |
Golovi u ligi
| Elgin | Annan Athletic | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
34
32 |
29
33 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
16 |
15
19 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (94) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 36% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (286) | |
| Golovi po meču | 3.04 |
| Golovi u domu po meču | 1.56 |
| Golovi u gostima po meču | 1.48 |
| Domaći tim je postigao gol u | 84% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 78% |
| Oba Tima Pogađaju | 64% |
| Više 1.5 | 82% |
| Više 2.5 | 62% |
| Više 3.5 | 41% |
Elgin sledeći 6 mečevi
| 2023-01-28 | Stenhousemuir | - | Elgin |
| 2023-02-04 | Elgin | - | Albion Rovers |
| 2023-02-11 | Stirling | - | Elgin |
| 2023-02-11 | Ayr | - | Elgin |
| 2023-02-18 | Elgin | - | Stranraer |
| 2023-02-21 | Albion Rovers | - | Elgin |
Annan Athletic sledeći 6 mečevi
| 2023-01-21 | Annan Athletic | - | Bonnyrigg Rose |
| 2023-01-28 | Annan Athletic | - | East Fife |
| 2023-02-04 | Bonnyrigg Rose | - | Annan Athletic |
| 2023-02-11 | Dumbarton | - | Annan Athletic |
| 2023-02-18 | Annan Athletic | - | Stirling |
| 2023-02-25 | Albion Rovers | - | Annan Athletic |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.40 | 3.40 | 2.63 |
| Verovatnoća | 41% | 22% | 37% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 1.53 |
| Verovatnoća | 53% | 47% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 4.33 | |
| Verovatnoća | 85% | 15% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 2.10 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Više 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.63 | 1.44 | |
| Verovatnoća | 47% | 53% | |
| Manje 3.5 @ 1.44 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.57 | 2.25 | |
| Verovatnoća | 68% | 32% | |
| Da @ 1.57 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-14 12:05. Moguće su trenutne promene!