League Two - Škotska
subota, 30.09.2023
15:00
15:00

East Fife

Forfar
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Methil |
| Gosti: | Forfar |
| Udaljenost: | 51.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bayview Stadium |
| Kapacitet: | 2 000 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.10 | 3.20 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.36 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 36% | 64% | 20% | 80% |
Poslednji 12 susret
| 2023-05-06 | Forfar | 1 - 0 | East Fife |
| 2023-03-04 | East Fife | 3 - 2 | Forfar |
| 2022-10-08 | Forfar | 1 - 3 | East Fife |
| 2022-08-20 | East Fife | 1 - 0 | Forfar |
| 2021-05-04 | Forfar | 2 - 3 | East Fife |
| 2021-04-10 | Forfar | 1 - 2 | East Fife |
| 2020-12-19 | East Fife | 2 - 0 | Forfar |
| 2020-02-29 | Forfar | 0 - 1 | East Fife |
| 2019-10-19 | East Fife | 1 - 0 | Forfar |
| 2019-09-07 | Forfar | 1 - 2 | East Fife |
| 2019-05-04 | East Fife | 2 - 3 | Forfar |
| 2019-03-02 | Forfar | 3 - 0 | East Fife |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 8 | 7 | 4 | |
| 75% | 0% | 25% | 67% | 58% | 33% |
East Fife poslednji 12 mečevi
| 2023-09-23 | The Spartans | 2 - 2 | East Fife |
| 2023-09-16 | East Fife | 2 - 0 | Clyde |
| 2023-09-09 | East Fife | 2 - 1 | Albion Rovers |
| 2023-09-02 | Dumbarton | 1 - 0 | East Fife |
| 2023-08-26 | Elgin | 1 - 1 | East Fife |
| 2023-08-19 | East Fife | 0 - 2 | Stenhousemuir |
| 2023-08-12 | Stranraer | 1 - 1 | East Fife |
| 2023-08-05 | East Fife | 0 - 3 | Peterhead |
| 2023-07-29 | Motherwell | 3 - 0 | East Fife |
| 2023-07-25 | Queen of South | 0 - 0 | East Fife |
| 2023-07-18 | East Fife | 3 - 1 | Elgin |
| 2023-07-15 | East Fife | 0 - 0 | Queens Park |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Forfar poslednji 12 mečevi
| 2023-09-23 | Stranraer | 0 - 2 | Forfar |
| 2023-09-16 | Forfar | 2 - 2 | The Spartans |
| 2023-09-02 | Clyde | 0 - 0 | Forfar |
| 2023-08-26 | Forfar | 1 - 2 | Bonnyrigg Rose |
| 2023-08-19 | Dumbarton | 3 - 1 | Forfar |
| 2023-08-15 | Elgin | 0 - 0 | Forfar |
| 2023-08-12 | Forfar | 0 - 0 | Elgin |
| 2023-08-05 | Stenhousemuir | 0 - 0 | Forfar |
| 2023-07-29 | St Mirren | 4 - 0 | Forfar |
| 2023-07-25 | Forfar | 3 - 1 | Arbroath |
| 2023-07-18 | Montrose | 1 - 2 | Forfar |
| 2023-07-15 | Forfar | 1 - 0 | Cowdenbeath |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 50% | 33% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Peterhead | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Bonnyrigg Rose | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Dumbarton | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Stranraer | 7 | -4 | 11 |
| 6 | The Spartans | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Forfar | 7 | -1 | 7 |
| 8 | East Fife | 7 | -4 | 6 |
| 9 | Elgin | 7 | -5 | 5 |
| 10 | Clyde | 7 | -5 | 5 |
Hronologija mečeva u ligi
| East Fife | |
| Forfar | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | East Fife | Forfar |
|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | Peterhead | 0 - 3 | |
| 3 | Bonnyrigg Rose | ||
| 4 | Dumbarton | 3 - 1 | |
| 5 | Stranraer | 0 - 2 | |
| 6 | The Spartans | ||
| 7 | Forfar | - | |
| 8 | East Fife | - | |
| 9 | Elgin | ||
| 10 | Clyde | 2 - 0 | 0 - 0 |
Pozicija u ligi
| East Fife | Forfar | |
| Pozicija | 8 | 7 |
| Bodovi | 6 | 7 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 5 |
| Bodovi | 3 | 5 |
Forma u ligi
| East Fife | Forfar | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
3 3 |
1
4 2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 2 |
1
2 1 |
Golovi u ligi
| East Fife | Forfar | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
6
10 |
6
7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
5 |
3
3 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (35) | |
| Pobeda u domu | 31% |
| Nerešeno | 34% |
| Pobeda u gostima | 34% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (79) | |
| Golovi po meču | 2.26 |
| Golovi u domu po meču | 1.17 |
| Golovi u gostima po meču | 1.09 |
| Domaći tim je postigao gol u | 63% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 74% |
| Oba Tima Pogađaju | 49% |
| Više 1.5 | 69% |
| Više 2.5 | 37% |
| Više 3.5 | 17% |
East Fife sledeći 6 mečevi
| 2023-10-07 | Bonnyrigg Rose | - | East Fife |
| 2023-10-14 | TNS | - | East Fife |
| 2023-10-21 | East Fife | - | Stranraer |
| 2023-11-04 | Peterhead | - | East Fife |
| 2023-11-11 | East Fife | - | Dumbarton |
| 2023-11-18 | Clyde | - | East Fife |
Forfar sledeći 6 mečevi
| 2023-10-07 | Forfar | - | Peterhead |
| 2023-10-21 | Elgin | - | Forfar |
| 2023-11-04 | Forfar | - | Stenhousemuir |
| 2023-11-11 | Forfar | - | Clyde |
| 2023-11-18 | Bonnyrigg Rose | - | Forfar |
| 2023-11-21 | Elgin | - | Forfar |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.38 | 3.10 | 3.20 |
| Verovatnoća | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.53 |
| Verovatnoća | 48% | 52% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 70% | 30% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 1.70 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 20% | 80% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 44% | 56% | |
| Ne @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-30 12:03. Moguće su trenutne promene!