League Two - Škotska
subota, 10.01.2026
15:00
15:00

Dumbarton

Clyde
odloženo
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Dumbarton |
| Gosti: | Cumbernauld |
| Udaljenost: | 36.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Dumbarton Football Stadium |
| Kapacitet: | 2 025 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.40 | 2.10 | X2 | 1.60 | 1.30 | |||
| 21% | 35% | 44% | 1.30 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 85% | 15% | 57% | 43% | 33% | 67% |
Poslednji 12 susret
| 2025-11-01 | Clyde | 3 - 1 | Dumbarton |
| 2025-08-02 | Dumbarton | 2 - 1 | Clyde |
| 2024-04-13 | Dumbarton | 1 - 0 | Clyde |
| 2024-02-17 | Clyde | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2023-12-23 | Dumbarton | 4 - 4 | Clyde |
| 2023-10-07 | Clyde | 0 - 4 | Dumbarton |
| 2022-11-26 | Clyde | 1 - 3 | Dumbarton |
| 2022-04-30 | Dumbarton | 2 - 1 | Clyde |
| 2022-02-12 | Clyde | 1 - 3 | Dumbarton |
| 2021-11-06 | Dumbarton | 1 - 1 | Clyde |
| 2021-07-31 | Clyde | 0 - 3 | Dumbarton |
| 2021-05-01 | Clyde | 2 - 0 | Dumbarton |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 8 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 67% | 42% |
Dumbarton poslednji 12 mečevi
| 2026-01-03 | The Spartans | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2025-12-27 | Dumbarton | 1 - 2 | Stirling |
| 2025-12-20 | Stranraer | 1 - 1 | Dumbarton |
| 2025-12-16 | Dumbarton | 0 - 9 | Inverness CT |
| 2025-12-13 | Dumbarton | 2 - 0 | East Kilbride |
| 2025-12-06 | Edinburgh City | 4 - 3 | Dumbarton |
| 2025-11-22 | Dumbarton | 1 - 4 | Forfar |
| 2025-11-19 | Dumbarton | 0 - 2 | Stenhousemuir |
| 2025-11-15 | Elgin | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2025-11-08 | Dumbarton | 2 - 1 | Annan Athletic |
| 2025-11-01 | Clyde | 3 - 1 | Dumbarton |
| 2025-10-18 | Dumbarton | 1 - 2 | The Spartans |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 12 | 7 | 4 | |
| 17% | 8% | 75% | 100% | 58% | 33% |
Clyde poslednji 12 mečevi
| 2026-01-03 | Clyde | 1 - 1 | Forfar |
| 2025-12-27 | East Kilbride | 1 - 1 | Clyde |
| 2025-12-20 | Clyde | 1 - 2 | Stirling |
| 2025-12-16 | Queens Park | 2 - 1 | Clyde |
| 2025-12-13 | Edinburgh City | 1 - 4 | Clyde |
| 2025-12-06 | Elgin | 1 - 1 | Clyde |
| 2025-11-22 | Clyde | 1 - 0 | Annan Athletic |
| 2025-11-15 | The Spartans | 1 - 1 | Clyde |
| 2025-11-11 | Alloa | 4 - 4 | Clyde |
| 2025-11-08 | Clyde | 0 - 0 | Stranraer |
| 2025-11-01 | Clyde | 3 - 1 | Dumbarton |
| 2025-10-25 | Clyde | 2 - 3 | Annan Athletic |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The Spartans | 19 | +8 | 37 |
| 2 | East Kilbride | 18 | +10 | 29 |
| 3 | Clyde | 19 | +11 | 28 |
| 4 | Stranraer | 19 | +1 | 24 |
| 5 | Forfar | 19 | -3 | 23 |
| 6 | Annan Athletic | 18 | -5 | 21 |
| 7 | Elgin | 18 | -2 | 20 |
| 8 | Stirling | 18 | -10 | 20 |
| 9 | Dumbarton | 19 | -7 | 17 |
| 10 | Edinburgh City | 19 | -3 | 12 |
Hronologija mečeva u ligi
| Dumbarton | |
| Clyde | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Dumbarton | Clyde |
|---|---|---|---|
| 1 | The Spartans | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | East Kilbride | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Clyde | 2 - 1 | - |
| 4 | Stranraer | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Forfar | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 6 | Annan Athletic | 2 - 1 | 0 - 6 |
| 7 | Elgin | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Stirling | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 9 | Dumbarton | - | 2 - 1 |
| 10 | Edinburgh City | 1 - 2 | 1 - 4 |
Pozicija u ligi
| Dumbarton | Clyde | |
| Pozicija | 9 | 3 |
| Bodovi | 17 | 28 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 7 | 3 |
| Bodovi | 10 | 14 |
Forma u ligi
| Dumbarton | Clyde | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
4 9 |
6
10 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
1 5 |
3
5 1 |
Golovi u ligi
| Dumbarton | Clyde | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
36 |
30
19 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
15 |
19
9 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (93) | |
| Pobeda u domu | 32% |
| Nerešeno | 30% |
| Pobeda u gostima | 38% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (279) | |
| Golovi po meču | 3.00 |
| Golovi u domu po meču | 1.43 |
| Golovi u gostima po meču | 1.57 |
| Domaći tim je postigao gol u | 85% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 78% |
| Oba Tima Pogađaju | 69% |
| Više 1.5 | 83% |
| Više 2.5 | 57% |
| Više 3.5 | 39% |
Dumbarton sledeći 6 mečevi
| 2026-01-24 | Dumbarton | - | Elgin |
| 2026-01-31 | Dumbarton | - | Edinburgh City |
| 2026-02-07 | Forfar | - | Dumbarton |
| 2026-02-10 | Annan Athletic | - | Dumbarton |
| 2026-02-14 | Dumbarton | - | Stranraer |
| 2026-02-21 | East Kilbride | - | Dumbarton |
Clyde sledeći 6 mečevi
| 2026-01-24 | Clyde | - | The Spartans |
| 2026-01-27 | Stranraer | - | Clyde |
| 2026-01-31 | Annan Athletic | - | Clyde |
| 2026-02-10 | Clyde | - | Elgin |
| 2026-02-14 | Stirling | - | Clyde |
| 2026-02-17 | Stirling | - | Clyde |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.90 | 3.40 | 2.10 |
| Verovatnoća | 21% | 35% | 44% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.60 | 1.30 |
| Verovatnoća | 32% | 68% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.20 | 4.33 | |
| Verovatnoća | 85% | 15% | |
| Više 1.5 @ 1.20 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 2.10 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Više 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.63 | 1.44 | |
| Verovatnoća | 33% | 67% | |
| Manje 3.5 @ 1.44 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 73% | 27% | |
| Da @ 1.62 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-01-10 12:04. Moguće su trenutne promene!