Superliga - Slovačka
petak, 10.02.2023
16:30
16:30

Dukla B. Bystrica

Trencin
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Banska Bystrica |
| Gosti: | Trencin |
| Udaljenost: | 83.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | SNP |
| Kapacitet: | 10 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 16:30 (17:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.30 | 2.35 | 1 | 1.55 | 1.41 | |||
| 47% | 24% | 29% | 2.70 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.78 | 1.90 | 2.90 | 1.35 | ||||||
| 80% | 20% | 49% | 51% | 33% | 67% |
Poslednji 12 susret
| 2022-08-30 | Trencin | 0 - 2 | Dukla B. Bystrica |
| 2022-06-20 | Dukla B. Bystrica | 3 - 2 | Trencin |
| 2015-05-19 | Dukla B. Bystrica | 0 - 1 | Trencin |
| 2015-04-21 | Dukla B. Bystrica | 0 - 1 | Trencin |
| 2015-04-08 | Trencin | 2 - 0 | Dukla B. Bystrica |
| 2015-02-28 | Trencin | 2 - 0 | Dukla B. Bystrica |
| 2014-09-30 | Dukla B. Bystrica | 1 - 3 | Trencin |
| 2014-05-31 | Dukla B. Bystrica | 2 - 2 | Trencin |
| 2014-03-17 | Trencin | 3 - 1 | Dukla B. Bystrica |
| 2013-09-21 | Dukla B. Bystrica | 2 - 2 | Trencin |
| 2013-04-02 | Dukla B. Bystrica | 0 - 0 | Trencin |
| 2012-10-20 | Trencin | 1 - 1 | Dukla B. Bystrica |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 42% |
Dukla B. Bystrica poslednji 12 mečevi
| 2023-02-07 | Dukla B. Bystrica | 1 - 2 | Slovan Br. |
| 2023-01-28 | Dukla B. Bystrica | 4 - 1 | Kosice |
| 2023-01-21 | Mlada Boleslav | 4 - 3 | Dukla B. Bystrica |
| 2023-01-17 | Prostejov | 0 - 5 | Dukla B. Bystrica |
| 2023-01-14 | Michalovce | 2 - 1 | Dukla B. Bystrica |
| 2023-01-10 | Dukla B. Bystrica | 4 - 2 | Presov |
| 2022-12-08 | Presov | 2 - 3 | Dukla B. Bystrica |
| 2022-11-26 | Cracovia | 1 - 0 | Dukla B. Bystrica |
| 2022-11-12 | Z. Moravce | 4 - 4 | Dukla B. Bystrica |
| 2022-11-04 | Dukla B. Bystrica | 0 - 2 | Podbrezova |
| 2022-10-30 | Dukla B. Bystrica | 1 - 3 | Dun. Streda |
| 2022-10-22 | Ruzomberok | 1 - 1 | Dukla B. Bystrica |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 9 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 75% | 58% |
Trencin poslednji 12 mečevi
| 2023-01-28 | Trencin | 3 - 0 | Raca |
| 2023-01-27 | Trencin | 0 - 0 | Vyskov |
| 2023-01-19 | Trnava | 2 - 1 | Trencin |
| 2023-01-17 | Wattens | 3 - 1 | Trencin |
| 2023-01-14 | Trencin | 1 - 2 | Liberec |
| 2022-12-02 | Trencin | 1 - 2 | Brno |
| 2022-11-29 | Trencin | 5 - 1 | Trnava |
| 2022-11-25 | Trencin | 3 - 2 | Zlin |
| 2022-11-12 | Trencin | 0 - 4 | Dun. Streda |
| 2022-11-09 | Trencin | 5 - 0 | Spartak Myjava |
| 2022-11-05 | L. Mikulas | 1 - 1 | Trencin |
| 2022-10-29 | Trencin | 0 - 0 | Ruzomberok |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 75% | 42% |
Tabela Superliga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Br. | 18 | +21 | 41 |
| 2 | Dun. Streda | 18 | +18 | 38 |
| 3 | Trnava | 18 | +16 | 34 |
| 4 | Podbrezova | 18 | +6 | 29 |
| 5 | Ruzomberok | 18 | +2 | 24 |
| 6 | Zilina | 18 | -1 | 22 |
| 7 | Michalovce | 18 | -9 | 21 |
| 8 | Dukla B. Bystrica | 18 | -9 | 21 |
| 9 | Trencin | 18 | -9 | 20 |
| 10 | Z. Moravce | 18 | -7 | 19 |
| 11 | Skalica | 18 | -12 | 16 |
| 12 | L. Mikulas | 18 | -16 | 9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Dukla B. Bystrica | |
| Trencin | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Dukla B. Bystrica | Trencin |
|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Br. | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Dun. Streda | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 3 | Trnava | 0 - 2 | |
| 4 | Podbrezova | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Ruzomberok | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 6 | Zilina | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Michalovce | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Dukla B. Bystrica | - | |
| 9 | Trencin | - | |
| 10 | Z. Moravce | 4 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Skalica | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | L. Mikulas | 1 - 1 |
Pozicija u ligi
| Dukla B. Bystrica | Trencin | |
| Pozicija | 8 | 9 |
| Bodovi | 21 | 20 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 10 | 9 |
| Bodovi | 10 | 6 |
Forma u ligi
| Dukla B. Bystrica | Trencin | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
3 9 |
5
5 8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
1 5 |
1
3 5 |
Golovi u ligi
| Dukla B. Bystrica | Trencin | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
25
34 |
16
25 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
12
15 |
4
14 |
Ukupna statistika za Superliga
| Meč (108) | |
| Pobeda u domu | 45% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 27% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (294) | |
| Golovi po meču | 2.72 |
| Golovi u domu po meču | 1.55 |
| Golovi u gostima po meču | 1.18 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 52% |
| Više 1.5 | 76% |
| Više 2.5 | 48% |
| Više 3.5 | 33% |
Dukla B. Bystrica sledeći 6 mečevi
| 2023-02-18 | Slovan Br. | - | Dukla B. Bystrica |
| 2023-02-25 | Dukla B. Bystrica | - | L. Mikulas |
| 2023-03-04 | Skalica | - | Dukla B. Bystrica |
| 2023-03-12 | Dukla B. Bystrica | - | Dun. Streda |
| 2023-03-17 | Zilina | - | Dukla B. Bystrica |
| 2023-04-01 | Dukla B. Bystrica | - | Podbrezova |
Trencin sledeći 6 mečevi
| 2023-02-18 | Trencin | - | Z. Moravce |
| 2023-02-25 | Trnava | - | Trencin |
| 2023-03-04 | Trencin | - | Podbrezova |
| 2023-03-07 | Presov | - | Trencin |
| 2023-03-10 | Trencin | - | Ruzomberok |
| 2023-03-15 | Trencin | - | Trnava |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.70 | 3.30 | 2.35 |
| Verovatnoća | 47% | 24% | 29% |
| 1 @ 2.70 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.55 | 1.41 |
| Verovatnoća | 62% | 38% |
| 1X @ 1.55 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.26 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 80% | 20% | |
| Više 1.5 @ 1.26 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.78 | 1.90 | |
| Verovatnoća | 49% | 51% | |
| Manje 2.5 @ 1.90 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.90 | 1.35 | |
| Verovatnoća | 33% | 67% | |
| Manje 3.5 @ 1.35 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.66 | 2.05 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Ne @ 2.05 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-10 12:06. Moguće su trenutne promene!