Superliga - Albanija
nedelja, 08.11.2026
15:00
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Tirana |
| Gosti: |
Korce |
| Udaljenost: |
112.8 km |
| Početni čas |
| Sat: |
15:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.71 |
3.37 |
4.17 |
1 |
|
|
|
1.16 |
1.93 |
| 51% |
25% |
24% |
1.71 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
3.02 |
|
|
|
2.04 |
1.69 |
|
|
|
3.63 |
1.23 |
| 80% |
20% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
22% |
78% |
Poslednji 12 susret
|
2026-08-31 |
Skenderbeu
|
0 - 1 |
Dinamo City
|
|
2025-03-30 |
Skenderbeu
|
4 - 1 |
Dinamo City
|
|
2025-02-26 |
Skenderbeu
|
0 - 2 |
Dinamo City
|
|
2025-02-06 |
Dinamo City
|
0 - 2 |
Skenderbeu
|
|
2025-02-01 |
Dinamo City
|
1 - 1 |
Skenderbeu
|
|
2024-11-23 |
Skenderbeu
|
2 - 2 |
Dinamo City
|
|
2024-09-16 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Skenderbeu
|
|
2024-03-30 |
Dinamo City
|
2 - 0 |
Skenderbeu
|
|
2024-02-21 |
Skenderbeu
|
0 - 1 |
Dinamo City
|
|
2023-10-31 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Skenderbeu
|
|
2023-09-01 |
Skenderbeu
|
1 - 0 |
Dinamo City
|
|
2022-05-09 |
Dinamo City
|
1 - 1 |
Skenderbeu
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
4 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
33% |
17% |
Dinamo City poslednji 12 mečevi
|
2026-11-02 |
Vora FK
|
2 - 2 |
Dinamo City
|
|
2026-10-29 |
KF Tirana
|
1 - 1 |
Dinamo City
|
|
2026-10-25 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Egnatia
|
|
2026-10-16 |
Dinamo City
|
0 - 2 |
Teuta
|
|
2026-10-11 |
Vllaznia
|
1 - 0 |
Dinamo City
|
|
2026-09-26 |
Dinamo City
|
4 - 1 |
Otrant-Olympic
|
|
2026-09-19 |
Dinamo City
|
3 - 1 |
Laci
|
|
2026-09-12 |
Partizani
|
2 - 4 |
Dinamo City
|
|
2026-09-06 |
Dinamo City
|
2 - 1 |
Elbasani
|
|
2026-08-31 |
Skenderbeu
|
0 - 1 |
Dinamo City
|
|
2026-08-27 |
A.E. Paphos
|
2 - 2 |
Dinamo City
|
|
2026-08-23 |
Dinamo City
|
0 - 1 |
Vora FK
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
7 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
58% |
42% |
Skenderbeu poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
Skenderbeu
|
1 - 1 |
Vllaznia
|
|
2026-10-28 |
Skenderbeu
|
1 - 1 |
Laci
|
|
2026-10-24 |
Partizani
|
0 - 2 |
Skenderbeu
|
|
2026-10-17 |
Skenderbeu
|
2 - 1 |
Elbasani
|
|
2026-10-10 |
Teuta
|
2 - 0 |
Skenderbeu
|
|
2026-09-19 |
Vora FK
|
1 - 1 |
Skenderbeu
|
|
2026-09-11 |
Skenderbeu
|
1 - 1 |
KF Tirana
|
|
2026-09-04 |
Egnatia
|
2 - 1 |
Skenderbeu
|
|
2026-08-31 |
Skenderbeu
|
0 - 1 |
Dinamo City
|
|
2026-08-21 |
Vllaznia
|
2 - 2 |
Skenderbeu
|
|
2026-08-12 |
KS Pogradeci
|
0 - 1 |
Skenderbeu
|
|
2026-07-26 |
Skenderbeu
|
0 - 2 |
Partizani
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
10 |
3 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
83% |
25% |
8% |
Tabela Superliga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Egnatia |
10 |
8 |
0 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
24 |
| 2 |
Teuta |
10 |
6 |
2 |
2 |
14 |
4 |
+10 |
20 |
| 3 |
Dinamo City |
10 |
5 |
2 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
17 |
| 4 |
Elbasani |
10 |
3 |
5 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 5 |
KF Tirana |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 6 |
Vora FK |
10 |
3 |
3 |
4 |
12 |
16 |
-4 |
12 |
| 7 |
Skenderbeu |
10 |
2 |
5 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
11 |
| 8 |
Laci |
10 |
3 |
2 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
11 |
| 9 |
Vllaznia |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 10 |
Partizani |
10 |
2 |
1 |
7 |
11 |
21 |
-10 |
7 |
Hronologija mečeva u ligi
| Dinamo City |
|
| Skenderbeu |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Dinamo City |
Skenderbeu |
| 1 |
Egnatia |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Teuta |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 3 |
Dinamo City |
- |
|
| 4 |
Elbasani |
2 - 1 |
|
| 5 |
KF Tirana |
|
|
| 6 |
Vora FK |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Skenderbeu |
|
- |
| 8 |
Laci |
3 - 1 |
|
| 9 |
Vllaznia |
|
2 - 2 |
| 10 |
Partizani |
|
0 - 2 |
Statistika timova
| |
Dinamo City |
Skenderbeu |
| Pobeda |
5 |
2 |
| Nerešeno |
2 |
5 |
| Gubici |
3 |
3 |
| Dati golovi |
15 |
11 |
| Primljeni golovi |
12 |
12 |
| Prosek dati golovi |
1.50 |
1.10 |
| Prosek primljeni golovi |
1.20 |
1.20 |
| Meč dati golovi |
70% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
90% |
90% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
70% |
| Više 1.5 |
70% |
90% |
| Više 2.5 |
50% |
30% |
| Više 3.5 |
30% |
10% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
1 |
| Nerešeno |
0 |
2 |
| Gubici |
2 |
2 |
| Dati golovi |
7 |
6 |
| Primljeni golovi |
6 |
7 |
| Prosek dati golovi |
1.40 |
1.20 |
| Prosek primljeni golovi |
1.20 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
60% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
60% |
| Više 1.5 |
80% |
100% |
| Više 2.5 |
60% |
40% |
| Više 3.5 |
20% |
20% |
Ukupna statistika za Superliga
| Meč (50) |
| Pobeda u domu |
46% |
| Nerešeno |
26% |
| Pobeda u gostima |
28% |
| Mečevi odigrani |
28% |
| Golovi (131) |
| Golovi po meču |
2.62 |
| Golovi u domu po meču |
1.46 |
| Golovi u gostima po meču |
1.16 |
| Domaći tim je postigao gol u |
82% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
76% |
| Oba Tima Pogađaju |
62% |
| Više 1.5 |
82% |
| Više 2.5 |
50% |
| Više 3.5 |
26% |
Dinamo City sledeći 6 mečevi
|
2026-11-22 |
Elbasani
|
- |
Dinamo City
|
|
2026-11-28 |
Dinamo City
|
- |
Partizani
|
|
2026-12-02 |
Laci
|
- |
Dinamo City
|
|
2026-12-06 |
Dinamo City
|
- |
Vllaznia
|
|
2026-12-12 |
Teuta
|
- |
Dinamo City
|
|
2026-12-19 |
Egnatia
|
- |
Dinamo City
|
Skenderbeu sledeći 6 mečevi
|
2026-11-22 |
Skenderbeu
|
- |
Egnatia
|
|
2026-11-28 |
KF Tirana
|
- |
Skenderbeu
|
|
2026-12-02 |
Skenderbeu
|
- |
Vora FK
|
|
2026-12-06 |
Skenderbeu
|
- |
Teuta
|
|
2026-12-12 |
Elbasani
|
- |
Skenderbeu
|
|
2026-12-19 |
Skenderbeu
|
- |
Partizani
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.71 |
3.37 |
4.17 |
| Verovatnoća |
51% |
25% |
24% |
|
1 @ 1.71 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.16 |
1.93 |
| Verovatnoća |
68% |
32% |
|
1X @ 1.16 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.32 |
3.02 |
| Verovatnoća |
|
80% |
20% |
|
Više 1.5 @ 1.32 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.04 |
1.69 |
| Verovatnoća |
|
43% |
57% |
|
Manje 2.5 @ 1.69 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.63 |
1.23 |
| Verovatnoća |
|
22% |
78% |
|
Manje 3.5 @ 1.23 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.95 |
1.76 |
| Verovatnoća |
|
64% |
36% |
|
Da @ 1.95 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!