Girabola - Angola

subota, 12.09.2026
15:00
CD da Lunda Sul

CD da Lunda Sul

Sagrada Esperanca

Sagrada Esperanca

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Saurimo
Gosti: Dundo
Udaljenost: 258.4 km
Početni čas
Sat: 15:00 (15:00 lokalno vreme)
Reklama

Poslednji 10 susret

2026-05-17 Sagrada Esperanca 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-01-31 CD da Lunda Sul 1 - 0 Sagrada Esperanca
2025-03-08 Sagrada Esperanca 1 - 0 CD da Lunda Sul
2024-10-12 CD da Lunda Sul 0 - 0 Sagrada Esperanca
2024-04-20 Sagrada Esperanca 4 - 1 CD da Lunda Sul
2024-03-16 CD da Lunda Sul 1 - 1 Sagrada Esperanca
2023-03-04 Sagrada Esperanca 3 - 2 CD da Lunda Sul
2022-10-29 CD da Lunda Sul 1 - 1 Sagrada Esperanca
2022-01-22 Sagrada Esperanca 0 - 1 CD da Lunda Sul
2021-10-01 CD da Lunda Sul 0 - 0 Sagrada Esperanca
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
2 5 3 5 2 2
20% 50% 30% 50% 20% 20%

CD da Lunda Sul poslednji 12 mečevi

2026-09-05 CD da Lunda Sul 1 - 2 Recr. da Caala
2026-08-29 Kabuscorp SCP 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-08-21 CD da Lunda Sul 0 - 0 Petro de Luanda
2026-05-24 Wiliete Benguela 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-20 CD da Lunda Sul 1 - 0 Bravos do Maquis
2026-05-17 Sagrada Esperanca 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-14 Academica Lobito 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-10 CD da Lunda Sul 3 - 0 Desportivo Huila
2026-05-06 Petro de Luanda 3 - 0 CD da Lunda Sul
2026-05-02 CD da Lunda Sul 0 - 1 Primeiro de Maio
2026-04-26 RSD Guelson 0 - 2 CD da Lunda Sul
2026-04-12 CD da Lunda Sul 1 - 0 Redonda FC
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 8 3 0
33% 42% 25% 67% 25% 0%

Sagrada Esperanca poslednji 12 mečevi

2026-08-29 Sagrada Esperanca 3 - 1 Sao Salvador
2026-08-22 Bravos do Maquis 3 - 0 Sagrada Esperanca
2026-05-24 Sagrada Esperanca 1 - 1 Primeiro de Maio
2026-05-20 RSD Guelson 1 - 0 Sagrada Esperanca
2026-05-17 Sagrada Esperanca 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-09 Redonda FC 0 - 2 Sagrada Esperanca
2026-05-06 Sagrada Esperanca 0 - 0 Luanda City
2026-05-03 Kabuscorp SCP 4 - 0 Sagrada Esperanca
2026-04-25 Sagrada Esperanca 1 - 0 GD Interclube
2026-04-18 Recreativo Libolo 3 - 1 Sagrada Esperanca
2026-04-11 Sagrada Esperanca 0 - 1 Sao Salvador
2026-04-08 Primeiro Agosto 2 - 1 Sagrada Esperanca
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 5 3
25% 25% 50% 67% 42% 25%
Reklama

Tabela Girabola

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Primeiro Agosto 4 3 1 0 6 3 +3 10
2 Wiliete Benguela 3 3 0 0 5 1 +4 9
3 GD Interclube 4 3 0 1 6 3 +3 9
4 Petro de Luanda 3 2 1 0 5 0 +5 7
5 Bravos do Maquis 3 2 0 1 4 1 +3 6
6 Primeiro de Maio 3 1 1 1 4 3 +1 4
7 FC Luanda 3 1 1 1 3 3 0 4
7 Recr. da Caala 3 1 1 1 3 3 0 4
9 Recreativo Libolo 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 Sagrada Esperanca 2 1 0 1 3 4 -1 3
11 Desportivo Huila 3 1 0 2 2 3 -1 3
12 Sao Salvador 3 1 0 2 2 4 -2 3
13 Kabuscorp SCP 2 0 2 0 2 2 0 2
14 CD da Lunda Sul 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 FC Cabinda 4 0 1 3 3 8 -5 1
16 Academica Lobito 4 0 0 4 0 8 -8 0

Hronologija mečeva u ligi

CD da Lunda Sul    
Sagrada Esperanca   
Domaći    
Gosti   

Meč domaći/gosti

P Klub CD da Lunda Sul Sagrada Esperanca
1 Primeiro Agosto    
2 Wiliete Benguela    
3 GD Interclube    
4 Petro de Luanda 0 - 0  
5 Bravos do Maquis   3 - 0
6 Primeiro de Maio    
7 FC Luanda    
7 Recr. da Caala 1 - 2  
9 Recreativo Libolo    
9 Sagrada Esperanca   -
11 Desportivo Huila    
12 Sao Salvador    
13 Kabuscorp SCP    
14 CD da Lunda Sul -  
15 FC Cabinda    
16 Academica Lobito    

Statistika timova

  CD da Lunda Sul Sagrada Esperanca
Pobeda 0 1
Nerešeno 2 0
Gubici 1 1
Dati golovi 2 3
Primljeni golovi 3 4
Prosek dati golovi 0.67 1.50
Prosek primljeni golovi 1.00 2.00
Meč dati golovi 67% 50%
Meč primljeni golovi 67% 100%
Oba Tima Pogađaju 67% 50%
Više 1.5 67% 100%
Više 2.5 33% 100%
Više 3.5 0% 50%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 0
Nerešeno 1 0
Gubici 1 1
Dati golovi 1 0
Primljeni golovi 2 3
Prosek dati golovi 0.50 0.00
Prosek primljeni golovi 1.00 3.00
Meč dati golovi 50% 0%
Meč primljeni golovi 50% 100%
Oba Tima Pogađaju 50% 0%
Više 1.5 50% 100%
Više 2.5 50% 100%
Više 3.5 0% 0%

Ukupna statistika za Girabola

Meč   (25)
Pobeda u domu 36%
Nerešeno 20%
Pobeda u gostima 44%
Mečevi odigrani 10%
Golovi   (53)
Golovi po meču 2.12
Golovi u domu po meču 1.08
Golovi u gostima po meču 1.04
Domaći tim je postigao gol u 64%
Gostujući tim je postigao gol u 72%
Oba Tima Pogađaju 44%
Više 1.5 72%
Više 2.5 44%
Više 3.5 4%

CD da Lunda Sul sledeći 6 mečevi

2026-09-21 Primeiro de Maio - CD da Lunda Sul
2026-09-13 CD da Lunda Sul - Sagrada Esperanca
2026-10-10 CD da Lunda Sul - FC Cabinda
2026-10-17 Bravos do Maquis - CD da Lunda Sul
2026-10-25 CD da Lunda Sul - GD Interclube
2026-10-31 Sao Salvador - CD da Lunda Sul

Sagrada Esperanca sledeći 6 mečevi

2026-09-13 CD da Lunda Sul - Sagrada Esperanca
2026-09-23 Sagrada Esperanca - Kabuscorp SCP
2026-10-10 GD Interclube - Sagrada Esperanca
2026-10-17 Sagrada Esperanca - Recr. da Caala
2026-10-24 Sagrada Esperanca - Primeiro de Maio
2026-10-31 Recreativo Libolo - Sagrada Esperanca

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-09-12 12:06. Moguće su trenutne promene!