Primera División - Čile
nedelja, 22.01.2023
21:30
21:30

Dep. Copiapo

Colo Colo
2 - 5
(1 - 2, 1 - 3)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Copiapo |
| Gosti: | Macul |
| Udaljenost: | 682.2 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 21:30 (18:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 3.80 | 1.67 | 2 | 2.15 | 1.17 | |||
| 27% | 32% | 41% | 1.67 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 11% | 89% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Dep. Copiapo poslednji 2 mečevi
| 2022-01-26 | Huachipato | 1 - 0 | Dep. Copiapo |
| 2022-01-22 | Dep. Copiapo | 2 - 3 | Huachipato |
Colo Colo poslednji 12 mečevi
| 2023-01-15 | Colo Colo | 1 - 1 | Dep. Magallanes |
| 2022-11-19 | Colo Colo | 1 - 0 | Betis |
| 2022-11-16 | Colo Colo | 5 - 0 | Betis |
| 2022-11-06 | Nublense | 1 - 1 | Colo Colo |
| 2022-10-30 | Colo Colo | 2 - 0 | O'Higgins |
| 2022-10-23 | Coquimbo Unido | 0 - 2 | Colo Colo |
| 2022-10-09 | Colo Colo | 1 - 1 | Curico Unido |
| 2022-10-04 | Colo Colo | 0 - 0 | U. Catolica |
| 2022-09-14 | Cobresal | 0 - 2 | Colo Colo |
| 2022-09-08 | Colo Colo | 4 - 0 | U. Espanola |
| 2022-08-28 | U. Calera | 2 - 1 | Colo Colo |
| 2022-08-21 | Colo Colo | 1 - 1 | Nublense |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 3 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 25% | 17% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nublense | 1 | +1 | 3 |
| 1 | O'Higgins | 1 | +1 | 3 |
| 3 | A. Italiano | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Palestino | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Dep. Magallanes | 1 | -1 | 0 |
| 5 | U. Espanola | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Dep. Copiapo | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Everton VM | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Cobresal | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Coquimbo Unido | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Colo Colo | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Curico Unido | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Huachipato | 0 | 0 | 0 |
| 7 | U. De Chile | 0 | 0 | 0 |
| 7 | U. Catolica | 0 | 0 | 0 |
| 7 | U. Calera | 0 | 0 | 0 |
Pozicija u ligi
| Dep. Copiapo | Colo Colo | |
| Pozicija | 7 | 7 |
| Bodovi | 0 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 4 | 4 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Dep. Copiapo | Colo Colo | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Dep. Copiapo | Colo Colo | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (3) | |
| Pobeda u domu | 0% |
| Nerešeno | 33% |
| Pobeda u gostima | 67% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (4) | |
| Golovi po meču | 1.33 |
| Golovi u domu po meču | 0.33 |
| Golovi u gostima po meču | 1.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 33% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 100% |
| Oba Tima Pogađaju | 33% |
| Više 1.5 | 33% |
| Više 2.5 | 0% |
| Više 3.5 | 0% |
Dep. Copiapo sledeći 6 mečevi
| 2023-01-29 | A. Italiano | - | Dep. Copiapo |
| 2023-02-05 | Cobresal | - | Dep. Copiapo |
| 2023-02-11 | Dep. Copiapo | - | Palestino |
| 2023-02-16 | Curico Unido | - | Dep. Copiapo |
| 2023-02-27 | Dep. Copiapo | - | O'Higgins |
| 2023-03-04 | U. Espanola | - | Dep. Copiapo |
Colo Colo sledeći 6 mečevi
| 2023-01-29 | O'Higgins | - | Colo Colo |
| 2023-02-06 | Colo Colo | - | Nublense |
| 2023-02-12 | Huachipato | - | Colo Colo |
| 2023-02-13 | Colo Colo | - | Nublense |
| 2023-02-19 | Colo Colo | - | Everton VM |
| 2023-02-26 | Colo Colo | - | Coquimbo Unido |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 5.00 | 3.80 | 1.67 |
| Verovatnoća | 27% | 32% | 41% |
| 2 @ 1.67 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 1.17 |
| Verovatnoća | 27% | 73% |
| X2 @ 1.17 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 3.75 | |
| Verovatnoća | 11% | 89% | |
| Manje 1.5 @ 3.75 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.85 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 5% | 95% | |
| Manje 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.00 | 1.36 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.36 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 11% | 89% | |
| Ne @ 1.91 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-22 20:04. Moguće su trenutne promene!