Primera División - Urugvaj

nedelja, 04.10.2026
14:00
Danubio

Danubio

Cerro Largo Melo

Cerro Largo Melo

2 - 1
(2 - 1,  0 - 0)
Informacija
Grad
Domaći: Montevideo
Gosti: Melo
Udaljenost: 330.1 km
Stadion
Stadion: Jardines del Hipodromo
Kapacitet: 18 000
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 14:00 (10:00 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
1.91 3.10 3.75 X2 1.22 1.73
26% 44% 30% 1.73 46% 54%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.25 1.62 4.33 1.20
64% 36% 22% 78% 15% 85%

Poslednji 12 susret

2026-03-30 Cerro Largo Melo 2 - 0 Danubio
2025-08-18 Cerro Largo Melo 1 - 0 Danubio
2025-03-06 Cerro Largo Melo 2 - 2 Danubio
2025-02-15 Danubio 0 - 0 Cerro Largo Melo
2024-10-20 Cerro Largo Melo 0 - 0 Danubio
2024-06-09 Cerro Largo Melo 2 - 2 Danubio
2024-04-20 Danubio 1 - 1 Cerro Largo Melo
2023-09-02 Danubio 2 - 0 Cerro Largo Melo
2023-02-18 Cerro Largo Melo 1 - 0 Danubio
2022-09-30 Cerro Largo Melo 1 - 0 Danubio
2022-06-12 Danubio 1 - 1 Cerro Largo Melo
2022-05-08 Danubio 2 - 0 Cerro Largo Melo
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
2 6 4 7 2 2
17% 50% 33% 58% 17% 17%

Danubio poslednji 12 mečevi

2026-09-27 Defensor Sp. 1 - 0 Danubio
2026-09-24 Danubio 1 - 1 Penarol
2026-09-20 Danubio 1 - 1 Wanderers
2026-09-13 Juventud de LP 1 - 1 Danubio
2026-09-05 Danubio 0 - 4 Penarol
2026-09-02 Mont. City Torque 2 - 0 Danubio
2026-08-29 Progreso 1 - 0 Danubio
2026-08-26 Danubio 3 - 2 Atenas
2026-08-23 Danubio 0 - 0 Racing M.
2026-08-14 Boston River 0 - 0 Danubio
2026-08-09 Danubio 0 - 1 Cerro CA
2026-08-01 Albion 2 - 2 Danubio
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
1 6 5 7 3 3
8% 50% 42% 58% 25% 25%

Cerro Largo Melo poslednji 12 mečevi

2026-09-30 Cerro Largo Melo 1 - 0 Rentistas
2026-09-26 Cerro Largo Melo 0 - 2 Club Nacional
2026-09-19 Dep. Maldonado 2 - 0 Cerro Largo Melo
2026-09-13 Cerro Largo Melo 0 - 0 Central Espanol
2026-09-09 Cerro Largo Melo 1 - 1 Defensor Sp.
2026-09-04 Mont. City Torque 2 - 1 Cerro Largo Melo
2026-08-30 Cerro Largo Melo 1 - 1 Liverpool M.
2026-08-26 Plaza Colonia 2 - 1 Cerro Largo Melo
2026-08-22 Cerro Largo Melo 1 - 1 Defensor Sp.
2026-08-15 Wanderers 1 - 1 Cerro Largo Melo
2026-08-07 Cerro Largo Melo 1 - 1 Juventud de LP
2026-08-01 Penarol 3 - 0 Cerro Largo Melo
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
1 6 5 10 3 0
8% 50% 42% 83% 25% 0%
Reklama

Tabela Primera División

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Liverpool M. 9 6 2 1 17 7 +10 20
2 Mont. City Torque 8 6 1 1 19 8 +11 19
3 Penarol 8 5 2 1 14 6 +8 16
4 Dep. Maldonado 8 4 2 2 10 5 +5 14
5 Club Nacional 8 4 2 2 11 9 +2 14
6 Cerro CA 8 4 2 2 9 9 0 14
7 Juventud de LP 8 3 4 1 10 6 +4 13
8 Racing M. 8 3 3 2 9 7 +2 12
9 Wanderers 8 3 3 2 10 11 -1 12
10 Progreso 9 4 0 5 9 12 -3 12
11 Boston River 8 2 2 4 10 12 -2 8
12 Defensor Sp. 9 2 2 5 9 16 -7 8
13 Cerro Largo Melo 8 0 5 3 5 10 -5 5
14 Central Espanol 8 1 2 5 5 13 -8 5
15 Danubio 8 0 4 4 2 9 -7 4
16 Albion 9 1 0 8 9 18 -9 3

Hronologija mečeva u ligi

Danubio         
Cerro Largo Melo         
Domaći         
Gosti         

Meč domaći/gosti

P Klub Danubio Cerro Largo Melo
1 Liverpool M.    
2 Mont. City Torque   2 - 1
3 Penarol 0 - 4  
4 Dep. Maldonado   2 - 0
5 Club Nacional    
6 Cerro CA 0 - 1  
7 Juventud de LP    
8 Racing M. 0 - 0  
9 Wanderers 1 - 1 1 - 1
10 Progreso    
11 Boston River    
12 Defensor Sp.    
13 Cerro Largo Melo   -
14 Central Espanol    
15 Danubio -  
16 Albion    

Statistika timova

  Danubio Cerro Largo Melo
Pobeda 0 0
Nerešeno 4 5
Gubici 4 3
Dati golovi 2 5
Primljeni golovi 9 10
Prosek dati golovi 0.25 0.62
Prosek primljeni golovi 1.12 1.25
Meč dati golovi 25% 62%
Meč primljeni golovi 75% 88%
Oba Tima Pogađaju 25% 62%
Više 1.5 38% 88%
Više 2.5 12% 12%
Više 3.5 12% 0%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 0
Nerešeno 2 1
Gubici 2 2
Dati golovi 1 2
Primljeni golovi 6 5
Prosek dati golovi 0.25 0.67
Prosek primljeni golovi 1.50 1.67
Meč dati golovi 25% 67%
Meč primljeni golovi 75% 100%
Oba Tima Pogađaju 25% 67%
Više 1.5 50% 100%
Više 2.5 25% 33%
Više 3.5 25% 0%

Ukupna statistika za Primera División

Meč   (66)
Pobeda u domu 42%
Nerešeno 27%
Pobeda u gostima 30%
Mečevi odigrani 55%
Golovi   (158)
Golovi po meču 2.39
Golovi u domu po meču 1.26
Golovi u gostima po meču 1.14
Domaći tim je postigao gol u 74%
Gostujući tim je postigao gol u 68%
Oba Tima Pogađaju 52%
Više 1.5 68%
Više 2.5 42%
Više 3.5 26%

Danubio sledeći 5 mečevi

2026-10-09 Mont. City Torque - Danubio
2026-10-15 Central Espanol - Danubio
2026-10-18 Danubio - Central Espanol
2026-10-24 Dep. Maldonado - Danubio
2026-11-01 Danubio - Club Nacional

Cerro Largo Melo sledeći 5 mečevi

2026-10-11 Cerro Largo Melo - Albion
2026-10-16 Cerro CA - Cerro Largo Melo
2026-10-21 Liverpool M. - Cerro Largo Melo
2026-10-25 Cerro Largo Melo - Boston River
2026-10-31 Racing M. - Cerro Largo Melo

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 1.91 3.10 3.75
Verovatnoća 26% 44% 30%
X2 @ 1.73
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.22 1.73
Verovatnoća 46% 54%
X2 @ 1.73
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.40 2.75
Verovatnoća   64% 36%
Više 1.5 @ 1.40
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Koeficijenti   2.25 1.62
Verovatnoća   22% 78%
Manje 2.5 @ 1.62
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Koeficijenti   4.33 1.20
Verovatnoća   15% 85%
Manje 3.5 @ 1.20
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   2.00 1.73
Verovatnoća   46% 54%
Ne @ 1.73

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-04 12:00. Moguće su trenutne promene!