Serie B - Brazil
nedelja, 01.11.2026
21:30
Cuiaba Esporte
Sao Bernardo SP
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Cuiaba |
| Gosti: |
Sao Bernardo do Campo |
| Udaljenost: |
1 345.0 km |
| Početni čas |
| Sat: |
21:30 (17:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.81 |
3.20 |
4.50 |
1X |
|
|
|
1.18 |
1.91 |
| 34% |
34% |
32% |
1.18 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.63 |
|
|
|
2.40 |
1.53 |
|
|
|
4.50 |
1.18 |
| 65% |
35% |
|
|
|
38% |
62% |
|
|
|
16% |
84% |
Poslednji 1 susret
|
2026-07-12 |
Sao Bernardo SP
|
2 - 2 |
Cuiaba Esporte
|
Cuiaba Esporte poslednji 12 mečevi
|
2026-10-26 |
America MG
|
1 - 0 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-10-20 |
Londrina
|
1 - 0 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-10-11 |
Cuiaba Esporte
|
0 - 1 |
Avai
|
|
2026-10-08 |
Vila Nova
|
0 - 0 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-10-03 |
Cuiaba Esporte
|
2 - 0 |
Ponte Preta
|
|
2026-09-27 |
CRB
|
3 - 0 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-09-22 |
Cuiaba Esporte
|
3 - 0 |
Nautico
|
|
2026-09-13 |
Novorizontino SP
|
1 - 1 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-09-09 |
Cuiaba Esporte
|
3 - 0 |
Athletic Club MG
|
|
2026-09-04 |
Criciuma
|
2 - 0 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-08-29 |
Botafogo SP
|
1 - 2 |
Cuiaba Esporte
|
|
2026-08-22 |
Cuiaba Esporte
|
1 - 1 |
Goias
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
4 |
0 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
33% |
0% |
Sao Bernardo SP poslednji 12 mečevi
|
2026-10-24 |
Sao Bernardo SP
|
3 - 2 |
Vila Nova
|
|
2026-10-18 |
Sao Bernardo SP
|
0 - 1 |
Criciuma
|
|
2026-10-11 |
Juventude
|
2 - 2 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-10-06 |
Sport Recife
|
2 - 1 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-10-02 |
Sao Bernardo SP
|
3 - 1 |
CRB
|
|
2026-09-25 |
Novorizontino SP
|
0 - 0 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-09-19 |
Sao Bernardo SP
|
1 - 0 |
Atletico GO
|
|
2026-09-14 |
America MG
|
0 - 2 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-09-10 |
Sao Bernardo SP
|
1 - 2 |
Londrina
|
|
2026-09-06 |
Ponte Preta
|
0 - 2 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-08-28 |
Goias
|
2 - 1 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-08-23 |
Sao Bernardo SP
|
1 - 1 |
Nautico
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabela Serie B
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Juventude |
36 |
18 |
11 |
7 |
47 |
25 |
+22 |
65 |
| 2 |
Novorizontino SP |
35 |
18 |
10 |
7 |
62 |
30 |
+32 |
64 |
| 3 |
Vila Nova |
36 |
18 |
9 |
9 |
52 |
38 |
+14 |
63 |
| 4 |
Criciuma |
36 |
18 |
8 |
10 |
38 |
30 |
+8 |
62 |
| 5 |
Fortaleza |
35 |
16 |
13 |
6 |
43 |
31 |
+12 |
61 |
| 6 |
Sport Recife |
36 |
14 |
13 |
9 |
48 |
39 |
+9 |
55 |
| 7 |
CRB |
35 |
16 |
7 |
12 |
53 |
49 |
+4 |
55 |
| 8 |
Atletico GO |
35 |
14 |
12 |
9 |
42 |
33 |
+9 |
54 |
| 9 |
Goias |
35 |
15 |
7 |
13 |
36 |
40 |
-4 |
52 |
| 10 |
Operario |
35 |
14 |
9 |
12 |
45 |
46 |
-1 |
51 |
| 11 |
Sao Bernardo SP |
35 |
13 |
10 |
12 |
49 |
39 |
+10 |
49 |
| 12 |
Botafogo SP |
36 |
13 |
9 |
14 |
41 |
39 |
+2 |
48 |
| 13 |
Cuiaba Esporte |
35 |
11 |
14 |
10 |
32 |
28 |
+4 |
47 |
| 14 |
Athletic Club MG |
35 |
10 |
14 |
11 |
40 |
40 |
0 |
44 |
| 15 |
Nautico |
35 |
11 |
10 |
14 |
39 |
46 |
-7 |
43 |
| 16 |
Ceara |
35 |
11 |
10 |
14 |
37 |
44 |
-7 |
43 |
| 17 |
Avai |
35 |
10 |
7 |
18 |
33 |
45 |
-12 |
37 |
| 18 |
Londrina |
35 |
8 |
8 |
19 |
44 |
51 |
-7 |
32 |
| 19 |
America MG |
35 |
6 |
5 |
24 |
23 |
54 |
-31 |
23 |
| 20 |
Ponte Preta |
36 |
3 |
6 |
27 |
21 |
78 |
-57 |
15 |
Hronologija mečeva u ligi
| Cuiaba Esporte |
|
| Sao Bernardo SP |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Cuiaba Esporte |
Sao Bernardo SP |
| 1 |
Juventude |
|
2 - 2 |
| 2 |
Novorizontino SP |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Vila Nova |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 4 |
Criciuma |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 5 |
Fortaleza |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Sport Recife |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 7 |
CRB |
2 - 0 |
2 - 3 |
| 8 |
Atletico GO |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Goias |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Operario |
1 - 0 |
1 - 3 |
| 11 |
Sao Bernardo SP |
|
- |
| 12 |
Botafogo SP |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 13 |
Cuiaba Esporte |
- |
|
| 14 |
Athletic Club MG |
3 - 0 |
2 - 1 |
| 15 |
Nautico |
3 - 0 |
0 - 3 |
| 16 |
Ceara |
0 - 2 |
1 - 1 |
| 17 |
Avai |
0 - 1 |
|
| 18 |
Londrina |
2 - 2 |
1 - 3 |
| 19 |
America MG |
1 - 0 |
0 - 2 |
| 20 |
Ponte Preta |
2 - 0 |
0 - 2 |
Statistika timova
| |
Cuiaba Esporte |
Sao Bernardo SP |
| Pobeda |
11 |
13 |
| Nerešeno |
14 |
10 |
| Gubici |
10 |
12 |
| Dati golovi |
32 |
49 |
| Primljeni golovi |
28 |
39 |
| Prosek dati golovi |
0.91 |
1.40 |
| Prosek primljeni golovi |
0.80 |
1.11 |
| Meč dati golovi |
54% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
60% |
74% |
| Oba Tima Pogađaju |
31% |
60% |
| Više 1.5 |
57% |
71% |
| Više 2.5 |
23% |
49% |
| Više 3.5 |
9% |
23% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
7 |
8 |
| Nerešeno |
7 |
4 |
| Gubici |
3 |
5 |
| Dati golovi |
19 |
27 |
| Primljeni golovi |
10 |
18 |
| Prosek dati golovi |
1.12 |
1.59 |
| Prosek primljeni golovi |
0.59 |
1.06 |
| Meč dati golovi |
71% |
88% |
| Meč primljeni golovi |
47% |
71% |
| Oba Tima Pogađaju |
29% |
65% |
| Više 1.5 |
59% |
82% |
| Više 2.5 |
18% |
59% |
| Više 3.5 |
6% |
24% |
Ukupna statistika za Serie B
| Meč (353) |
| Pobeda u domu |
44% |
| Nerešeno |
27% |
| Pobeda u gostima |
28% |
| Mečevi odigrani |
93% |
| Golovi (825) |
| Golovi po meču |
2.34 |
| Golovi u domu po meču |
1.33 |
| Golovi u gostima po meču |
1.01 |
| Domaći tim je postigao gol u |
74% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
64% |
| Oba Tima Pogađaju |
47% |
| Više 1.5 |
69% |
| Više 2.5 |
43% |
| Više 3.5 |
18% |
Cuiaba Esporte sledeći 2 mečevi
|
2026-11-07 |
Cuiaba Esporte
|
- |
Juventude
|
|
2026-11-14 |
Atletico GO
|
- |
Cuiaba Esporte
|
Sao Bernardo SP sledeći 2 mečevi
|
2026-11-07 |
Avai
|
- |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-11-14 |
Sao Bernardo SP
|
- |
Athletic Club MG
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.81 |
3.20 |
4.50 |
| Verovatnoća |
34% |
34% |
32% |
|
1X @ 1.18 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.18 |
1.91 |
| Verovatnoća |
51% |
49% |
|
1X @ 1.18 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.44 |
2.63 |
| Verovatnoća |
|
65% |
35% |
|
Više 1.5 @ 1.44 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.40 |
1.53 |
| Verovatnoća |
|
38% |
62% |
|
Manje 2.5 @ 1.53 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
4.50 |
1.18 |
| Verovatnoća |
|
16% |
84% |
|
Manje 3.5 @ 1.18 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.20 |
1.62 |
| Verovatnoća |
|
46% |
54% |
|
Ne @ 1.62 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-01 20:01. Moguće su trenutne promene!