League One - Škotska

utorak, 11.02.2025
19:45
Cove Rangers

Cove Rangers

Montrose

Montrose

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Cove Bay
Gosti: Montrose
Udaljenost: 50.1 km
Početni čas
Sat: 19:45 (19:45 lokalno vreme)

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.00 3.50 3.00 1X 1.30 1.67
46% 26% 28% 1.30 61% 39%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.85 2.00 3.00 1.36
75% 25% 48% 52% 23% 77%

Poslednji 12 susret

2024-10-26 Montrose 0 - 2 Cove Rangers
2024-08-31 Cove Rangers 1 - 0 Montrose
2024-03-09 Cove Rangers 1 - 4 Montrose
2023-12-30 Montrose 1 - 1 Cove Rangers
2023-11-14 Cove Rangers 1 - 0 Montrose
2023-09-09 Cove Rangers 0 - 2 Montrose
2023-08-19 Montrose 0 - 3 Cove Rangers
2022-03-19 Montrose 1 - 2 Cove Rangers
2022-01-15 Cove Rangers 1 - 0 Montrose
2021-11-06 Montrose 0 - 0 Cove Rangers
2021-09-11 Cove Rangers 1 - 1 Montrose
2021-04-29 Montrose 0 - 2 Cove Rangers
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 8 3 1
58% 25% 17% 67% 25% 8%

Cove Rangers poslednji 12 mečevi

2025-02-08 Livingston 3 - 0 Cove Rangers
2025-02-01 Cove Rangers 2 - 1 Arbroath
2025-01-25 Stenhousemuir 0 - 4 Cove Rangers
2025-01-18 Cove Rangers 2 - 0 Forfar
2025-01-04 Queen of South 1 - 0 Cove Rangers
2024-12-28 Inverness CT 1 - 4 Cove Rangers
2024-12-21 Cove Rangers 2 - 0 Alloa
2024-12-14 Cove Rangers 0 - 0 Kelty Hearts
2024-12-07 Annan Athletic 1 - 1 Cove Rangers
2024-12-03 Cove Rangers 0 - 3 Stenhousemuir
2024-11-30 Cove Rangers 2 - 0 Inverness CT
2024-11-16 Arbroath 2 - 1 Cove Rangers
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 10 6 2
50% 17% 33% 83% 50% 17%

Montrose poslednji 12 mečevi

2025-02-08 Montrose 2 - 2 Alloa
2025-02-01 Montrose 0 - 3 Stenhousemuir
2025-01-25 Annan Athletic 2 - 2 Montrose
2025-01-18 Queens Park 2 - 2 Montrose
2025-01-04 Montrose 0 - 0 Kelty Hearts
2024-12-28 Arbroath 3 - 0 Montrose
2024-12-21 Montrose 1 - 2 Dumbarton
2024-12-14 Alloa 1 - 2 Montrose
2024-12-07 Montrose 2 - 3 Inverness CT
2024-11-30 Peterhead 2 - 3 Montrose
2024-11-23 Montrose 2 - 1 Annan Athletic
2024-11-16 Stenhousemuir 1 - 0 Montrose
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 10 10 5
25% 33% 42% 83% 83% 42%

Tabela League One

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Stenhousemuir 24 11 5 8 34 25 +9 38
2 Arbroath 22 11 4 7 35 25 +10 37
3 Cove Rangers 22 10 4 8 36 26 +10 34
4 Queen of South 24 9 5 10 25 28 -3 32
5 Kelty Hearts 22 8 7 7 29 22 +7 31
6 Alloa 24 7 10 7 31 28 +3 31
7 Annan Athletic 24 7 6 11 25 41 -16 27
8 Montrose 23 6 8 9 23 28 -5 26
9 Inverness CT 24 10 7 7 27 27 0 22
10 Dumbarton 23 5 8 10 29 44 -15 8

Hronologija mečeva u ligi

Cove Rangers                       
Montrose                        
Domaći                       
Gosti                        

Meč domaći/gosti

P Klub Cove Rangers Montrose
1 Stenhousemuir 0 - 3 1 - 0
2 Arbroath 2 - 1 3 - 0
3 Cove Rangers - 1 - 0
4 Queen of South 2 - 0 1 - 0
5 Kelty Hearts 0 - 0 0 - 2
6 Alloa 2 - 0 1 - 2
7 Annan Athletic 1 - 3 2 - 2
8 Montrose 1 - 0 -
9 Inverness CT 1 - 2 1 - 1
10 Dumbarton 1 - 1 0 - 1

Pozicija u ligi

  Cove Rangers Montrose
Pozicija 3 8
Bodovi 34 26
  Domaći Gosti
Pozicija 8 7
Bodovi 14 12

Forma u ligi

  Cove Rangers Montrose
Pobeda
Nerešeno
Gubici
10           
4     
8         
6       
8         
9          
  Domaći Gosti
Pobeda
Nerešeno
Gubici
4     
2   
4     
3    
3    
5      

Golovi u ligi

  Cove Rangers Montrose
Dati golovi
Primljeni golovi
36                                     
26                           
23                        
28                             
  Domaći Gosti
Dati golovi
Primljeni golovi
12             
14               
8         
11            

Ukupna statistika za League One

Meč   (116)
Pobeda u domu 43%
Nerešeno 28%
Pobeda u gostima 29%
Mečevi odigrani 100%
Golovi   (294)
Golovi po meču 2.53
Golovi u domu po meču 1.30
Golovi u gostima po meču 1.23
Domaći tim je postigao gol u 77%
Gostujući tim je postigao gol u 65%
Oba Tima Pogađaju 49%
Više 1.5 74%
Više 2.5 47%
Više 3.5 26%

Cove Rangers sledeći 6 mečevi

2025-02-15 Cove Rangers - Annan Athletic
2025-02-22 Cove Rangers - Dumbarton
2025-03-01 Alloa - Cove Rangers
2025-03-08 Cove Rangers - Queen of South
2025-03-11 Kelty Hearts - Cove Rangers
2025-03-15 Montrose - Cove Rangers

Montrose sledeći 6 mečevi

2025-02-15 Dumbarton - Montrose
2025-02-22 Montrose - Queen of South
2025-03-01 Inverness CT - Montrose
2025-03-08 Kelty Hearts - Montrose
2025-03-15 Montrose - Cove Rangers
2025-03-22 Montrose - Annan Athletic

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.00 3.50 3.00
Verovatnoća 46% 26% 28%
1X @ 1.30
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.30 1.67
Verovatnoća 61% 39%
1X @ 1.30
Više/Manje 1.5 Mn
Koeficijenti   1.25 3.75
Verovatnoća   75% 25%
Više 1.5 @ 1.25
Više/Manje 2.5 Mn
Koeficijenti   1.85 2.00
Verovatnoća   48% 52%
Manje 2.5 @ 2.00
Više/Manje 3.5 Mn
Koeficijenti   3.00 1.36
Verovatnoća   23% 77%
Manje 3.5 @ 1.36
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.73 2.00
Verovatnoća   49% 51%
Ne @ 2.00

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2025-02-11 16:03. Moguće su trenutne promene!