Primera RFEF - Grupa 1 - Španija
sreda, 03.05.2023
20:00
20:00

Cordoba

Ferrol
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Cordoba |
| Gosti: | Ferrol |
| Udaljenost: | 687.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Nuevo Arcangel |
| Kapacitet: | 21 822 |
| Dimenzije: | 105 x 70 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:00 (21:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.00 | 2.63 | 12 | 1.40 | 1.44 | |||
| 35% | 25% | 40% | 1.30 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 70% | 30% | 39% | 61% | 15% | 85% |
Poslednji 1 susret
| 2022-10-22 | Ferrol | 1 - 1 | Cordoba |
Cordoba poslednji 12 mečevi
| 2023-04-30 | Cordoba | 1 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2023-04-23 | Rayo Majadahonda | 1 - 0 | Cordoba |
| 2023-04-16 | Cordoba | 1 - 1 | Alcorcon |
| 2023-04-08 | Linares Dep. | 2 - 1 | Cordoba |
| 2023-04-02 | Pontevedra | 2 - 0 | Cordoba |
| 2023-03-19 | Algeciras | 1 - 1 | Cordoba |
| 2023-03-12 | Cordoba | 1 - 1 | Ceuta |
| 2023-03-05 | CF Talavera | 0 - 0 | Cordoba |
| 2023-02-26 | Cordoba | 2 - 0 | Cultural Leonesa |
| 2023-02-19 | Fuenlabrada | 2 - 0 | Cordoba |
| 2023-02-11 | Cordoba | 1 - 2 | Real Madrid B |
| 2023-02-05 | Unionistas | 0 - 0 | Cordoba |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 9 | 2 | 0 | |
| 8% | 50% | 42% | 75% | 17% | 0% |
Ferrol poslednji 12 mečevi
| 2023-04-29 | Ferrol | 1 - 0 | Linense |
| 2023-04-23 | S. S. Reyes | 0 - 3 | Ferrol |
| 2023-04-16 | Ferrol | 0 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2023-04-09 | Merida AD | 2 - 1 | Ferrol |
| 2023-04-01 | Ferrol | 3 - 1 | San Fernando |
| 2023-03-18 | Ferrol | 4 - 1 | Rayo Majadahonda |
| 2023-03-12 | Alcorcon | 0 - 1 | Ferrol |
| 2023-03-05 | Ferrol | 2 - 1 | Algeciras |
| 2023-02-26 | Linares Dep. | 1 - 1 | Ferrol |
| 2023-02-19 | Ferrol | 2 - 0 | Pontevedra |
| 2023-02-12 | Ferrol | 3 - 0 | Fuenlabrada |
| 2023-02-05 | Cultural Leonesa | 0 - 0 | Ferrol |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 50% | 17% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 1
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alcorcon | 34 | +26 | 66 |
| 2 | Real Madrid B | 34 | +23 | 65 |
| 3 | Dep. La Coruna | 34 | +21 | 62 |
| 4 | Ferrol | 33 | +25 | 62 |
| 5 | Linares Dep. | 34 | +2 | 55 |
| 6 | Celta Vigo B | 34 | +11 | 54 |
| 7 | Unionistas | 34 | -3 | 51 |
| 8 | Cordoba | 33 | +11 | 49 |
| 9 | Merida AD | 34 | +2 | 48 |
| 10 | Rayo Majadahonda | 34 | -8 | 42 |
| 11 | Cultural Leonesa | 34 | -2 | 42 |
| 12 | Algeciras | 34 | -6 | 42 |
| 13 | San Fernando | 34 | -2 | 42 |
| 14 | Fuenlabrada | 34 | -20 | 39 |
| 15 | S. S. Reyes | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Ceuta | 34 | -5 | 37 |
| 17 | Badajoz | 34 | -16 | 37 |
| 18 | Linense | 34 | -4 | 35 |
| 19 | Pontevedra | 34 | -16 | 34 |
| 20 | CF Talavera | 34 | -23 | 30 |
Hronologija mečeva u ligi
| Cordoba | |
| Ferrol | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Cordoba | Ferrol |
|---|---|---|---|
| 1 | Alcorcon | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 2 | Real Madrid B | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Dep. La Coruna | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Ferrol | - | |
| 5 | Linares Dep. | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Celta Vigo B | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Unionistas | 4 - 1 | |
| 8 | Cordoba | - | |
| 9 | Merida AD | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Rayo Majadahonda | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Cultural Leonesa | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Algeciras | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | San Fernando | 0 - 1 | |
| 14 | Fuenlabrada | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | S. S. Reyes | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 16 | Ceuta | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Badajoz | 0 - 3 | |
| 18 | Linense | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 19 | Pontevedra | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | CF Talavera | 3 - 0 |
Pozicija u ligi
| Cordoba | Ferrol | |
| Pozicija | 8 | 4 |
| Bodovi | 49 | 62 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 9 | 4 |
| Bodovi | 27 | 25 |
Forma u ligi
| Cordoba | Ferrol | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
13
10 10 |
18
8 7 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
3 5 |
7
4 5 |
Golovi u ligi
| Cordoba | Ferrol | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
43
32 |
47
22 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
25
14 |
17
10 |
Ukupna statistika za Primera RFEF - Grupa 1
| Meč (339) | |
| Pobeda u domu | 46% |
| Nerešeno | 26% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (782) | |
| Golovi po meču | 2.31 |
| Golovi u domu po meču | 1.30 |
| Golovi u gostima po meču | 1.01 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 63% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 71% |
| Više 2.5 | 41% |
| Više 3.5 | 15% |
Cordoba sledeći 6 mečevi
| 2023-05-07 | Linense | - | Cordoba |
| 2023-05-14 | Cordoba | - | San Fernando |
| 2023-05-20 | Merida AD | - | Cordoba |
| 2023-05-27 | Cordoba | - | Badajoz |
| 2023-07-14 | Cordoba | - | Sevilla |
| 2023-08-04 | Cordoba | - | Cadiz CF |
Ferrol sledeći 6 mečevi
| 2023-05-07 | Unionistas | - | Ferrol |
| 2023-05-14 | Ferrol | - | Badajoz |
| 2023-05-20 | CF Talavera | - | Ferrol |
| 2023-05-27 | Ferrol | - | Celta Vigo B |
| 2023-06-03 | Amorebieta | - | Ferrol |
| 2023-06-10 | Ferrol | - | Amorebieta |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.55 | 3.00 | 2.63 |
| Verovatnoća | 35% | 25% | 40% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 1.44 |
| Verovatnoća | 46% | 54% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.50 | 2.50 | |
| Verovatnoća | 70% | 30% | |
| Više 1.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.50 | 1.50 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Manje 2.5 @ 1.50 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.50 | 1.17 | |
| Verovatnoća | 15% | 85% | |
| Manje 3.5 @ 1.17 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.67 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-03 16:05. Moguće su trenutne promene!